گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 103 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

 درجامعه امروزی طراحي های مختلف  نوري براي ايجاد روشنايي روزمره استفاده مي شود كه بخشی از اين طراحي نوري در اختيار طراحان گرافيك قرار گرفته است نور در بحث گرافیک انچنان گسترده و متنوع  شده است  که افراد برای تبلیغات محیط و اطرافشان از نور پردازی بهره میگیرند وبه ندرت میشود کسی را یافت که برای تبلیغات محیطی از این امکانات  بهره نگیرد 

امروزه نور در زمنيه ي گرافيك چنان تنوعي يافته است كه كمتر كسي را مي توان يافت كه براي تبليغات محيطي از نور پردازي استفاده نكرده باشد. اما طراحان زيادي هستند كه تجربه و آگاهي لازم را در مورد خصوصيات و ويژگي هاي نور ندارند. اين مسئله باعث مي شود كه ايده هاي خلاقانه آنها به هنگام استفاده و اجرا جلوه ي واقعي خود را نداشته باشد. بنابر اين بهتر است كه طراح قبل از شروع نور پردازي با ويژگي هاي و خصوصيات نور و تجهيزات آن آشنا شود  تا نور بتواند باعث خلق يك اثر هنري شده و جلوه  ي خود را به طور معجزه آسا نشان دهد.

    در اين تحقيق سعي شده است كه طراحان با نور پردازيها و كاربرد آنها در تبليغات و استفاده درست از وسايل نور پردازي در جايگاه مناسب با خصوصيات خاص آن آشنا شده و در رشته ي كاري خود حضور مثبت يابند و كارهاي نفس به جا گذارند.

    امروز طراحان با استفاده از وسايل و طراحي نور پردازي ، آثار خود را به نتيجه مطلوب مي رسانند و به آنها جلوه خاص مي بخشند.

بطور كلي نورپردازي در عصر حاضر در گرافیک  محيطي از اهيمت خاص برخوردار است و شركت هاي سازنده تجهيزات آن در پي رقابت با يكديگر هستند و هر روز كالاي جديدي را به بازار عرضه مي كنند، كه يك طراح بايد با ويژگي هر يك از اينها آشنا شود.

در اين تحقيق طراح مي تواند ضمن آشنايي با جنبه هاي فيزيكي و روانشناختي نور، با نور پردازي متداول و تجهيزات آن آشنا شود و بادرك ضرورت يادگيري به سراغ آن برود.

هدف از ارائه اين تحقيق :

      آشنايي با ويژگي هاي نور.

      تاثيرات روانشناختي نور بر روي انسان.

      منابع نور طبيعي و مصنوعي.

      طراحي صحيح نور پردازي در مكان هاي خاص.

      آشنايي با وسايل و تجهيزات نور پردازي.

      كاربرد آنها در تبليغات محيطي.

      استفاده درست و مناسب از وسايل و تجهيزات نور پردازي در جايگاه مناسب.

خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان
  • انتشار : ۱۷ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج