گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 113 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 7,000 تومان

این مقاله مخصوص ارائه میباشد و هیچ نیازی به مونتاژ و ویرایش ندارد و با قالب ویژه ایی طراحی شده و همراه با چارت ها و تصاویر مربوط به مقاله میباشد و پیشنهاد میکنم از دستش ندید.

شرح مختصری از مقاله:

مدل سازی:

مدلسازی یک اقدام مهم در جهت ایجاد یک نمونه ساده شده از یک سیستم کامل با هدف پیش بینی معیارهای قابل اندازه گیری عملکرد سیستم می باشد.اصولا یک مدل به منظور گرفتن جنبه های رفتاری خاص از یک سیستم و کسب آگاهی و بینش از رفتار سیستم طراحی می شود.

مدل دقیقا همانند سیستم واقعی نیست. بلکه تنها شامل تعدادی از جنبه‌های اساسی و کلیدی سیستم است که برای هدف مطالعه سیستم تأثیرگذار هستند. از این رو مدل خلاصه‌ای از سیستم مورد بررسی است. فرایند ساختن مدل برای افراد متخصص و تصمیم گیرندگان مختلف، روشی اصولی، صریح و موثر را فراهم می‌سازد تا بتوانند قضاوت و ادراک خود را درباره موضوع متمرکز سازند. همچنین با معرفی چارچوبی دقیق، مدل را می‌توان به عنوان ابزاری موثر در برقرار کردن ارتباط به عنوان کمک در کار تفکر روی موضوع به کار برد.
انواع مدل ها:

مدل فیزیکی

یک شئ فیزیکی ساده شده با مقیاس کوچک شده می باشد. (مانند مدل هواپیما)

مدل تحلیلی یا ریاضی

مجموعه ای از معادلات و ارتباطات میان متغیرهای ریاضیاتی میباشد. (مانند مجموعه ای از معادلات که توصیف کننده جریان کاری در خط تولید در کارخانه میباشد)

مدل کامپیوتری (شبیه‌سازی)

شرح برنامهای از سیستم میباشد.


خرید و دانلود

با قیمت 7,000 تومان
برچسب ها
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج