گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 138 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

موضوعات مختلفی برای پروژه نویسی در رشته کامپیوتر وجود دارد . یکی از جدید ترین و بهترین موضوعات پایان نامه نویسی موضوع سیستم حقوق و دستمزد می باشد. سیستم حقوق و دستمزد به وسیله کدهای برنامه نویسی شده کار میکند و کاملا هدفمند و کاربردی است .
تحقیق زیر این سیستم را به خوبی تجزیه تحلیل کرده است و به بررسی آن پرداخته است.

در دهة ۱۹۶۰ ميلادي ، توليد بسياري از نرم افزارها با مشكل مواجه شد . زمان بندي توليد نرم افزار به تأخير مي افتاد هزينه ها بالا بود و در نتيجه بودجة توليد نرم افزار افزايش مي يافت و نرم افزار توليدي نيز از قابليت اعتماد بالايي برخوردار نبوده است . توليد كنندگان نرم افزار به اين نتيجه رسيدند كه توليد نرم افزار مشكل تر از چيزي است كه در مورد ان تصور مي شود .

تحقيقاتي كه براي بر طرف كردن مشكلات به عمل امد ، منجر به برنامه نويسي ساخت يافته شد . برنامه نويسي ساخت يافته ، روش منظمي براي نوشتن برنامه هاست و منجر به نوشتن برنامه هايي مي شود كه خوانايي ان ها بالا است ، تست و اشكال زدايي آنها راحت تر و اصلاح انها آسانتر است .

در برنامه نويسي ساخت يافته ، برنامه به صورت مجموعه اي از فعاليت ها تصور مي شود كه بايد بر روي داده ها انجام شوند .

در اين روش هر كار پيچيده اي به مجموعه اي از كارهاي كوچك تر تجزيه مي شود تا اين كه كارهاي ايجاد شده قابل درك باشند . به عبارت ديگر ، برنامه نويس سعي مي كند توابعي بنويسد كه نيازمندي هاي سيستم را برآورده كنند .

برنامه نويسي ساخت يافته ، روش موفقي براي حل مسائل پيچيده است ، اما مشكلات خاص خودش را دارد ، در اين روش ، داده ها از فعاليت ها ( توابعي ) كه آنها را پردازش مي كنند جداست .


خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج