گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 264 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت

قیمت : ۷۰۰۰۰ ريال    تعداد صفحات : ۱۴۶    کد محصول : ۱۷۲۰۸    حجم فایل : ۳۷۳۵ کیلوبایت   
با سلام دوباره به دانشجویان و دانش آموزان عزیز . در این پست دانلود پروژه و فایل گزارش کارآموزی کامل و جامع درباره شرکت تولیدی رضا نخ مشهد رو براتون گذاشتم . امیدوارم از خرید و دانلود این تحقیق و گزارش کارآموزی با فرمت ورد لذت ببرید .

گزارش کار اشاره دارد بر اینکه شرکت تولیدی رضا نخ مشهد درسال۱۳۶۰ تاسیس گردیده و درسال۱۳۶۸ نصب و راه اندازی شده. درادامه توضیحات مبسوطی در مورد فرآیند تولید محصولات ،مواد اولیه، مفاهیم علمی نخ های هایبالک، تبدیل توtow به تاپس، معرفی دستگاه های  توبریکر و  ری بریکر وشیوه کار آنها، مفاهیم علمی کشش و تعریف آن، حدریسندگی، نمره نخ وروش محاسبه ی آن،روش ریسندگی فاستونی،رنگرزی نخ،طرز کار ماشین رینگ، عوامل قرباغه ای شدن الیاف، و ده ها موضوع دیگر.

فرآیند محصول: مواداکریلیک به شکل توtowتوسط ماشین های توبریکر و ری بریکر تبدیل به فیتیله یا  تاپس  گردیده که پس از طی پاسا ژهای اول،دوم و سوم و اعمال کشش های مورد نیاز و تبدیل الیاف به الیافی هم محور و موازی و نهایتا با عبور از ماشین فینیشر با تقلیل وزن خطی این الیاف به نیمچه نخ تبدیل میگردد که این فرآورده به ماشینهای رینگ هدایت و نخ با نمره نخ مورد نظر روی ماسوره ها قرارمیگیرد سپس توسط ماشین اتوکنر به شکل دوک وتوسط ماشین های لاکنی (  Assembly winder)  به نخ چند لا تبدیل گشته وبا اعمال تاب توسط ماشین های (Two four one )نخ از نظر ریسندگی به مرحله پایانی خود میرسد که با اعمال فرایند هایبالک وسپس رنگرزی توسط ماشین ها یبالک مداوم (Esprovolfile)  کلاف کنی و رنگرزی گردیده و با کنترل نهایی محصول و اطمینان از کیفیت عالی محصولات تولیدی جهت مصرف وارد بازار میگردد. شما می توانید این فایل را که ۱۴۶ صفحه و درقالب word آماده شده دانلود نمایید.

خرید و دانلود

با قیمت

عتیقه زیرخاکی گنج