گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 138 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,500 تومان

سلام دوستان این مجموعه شامل  29 مقاله میباشد باتوجه به وضعیت ازدواج و آمار طلاق در کشورمون بنده این مجموعه مقالات آموزشی و کاربردی رو جمع آوری کردم تا در اختیار شما عزیزان قرار بدم و کمک کوچکی در بهتر شدن وضعیت زندگی خانواده ها و شناخت دخترها و پسرها نسبت به یگدیگر برای شروع یک رابطه سالم و پایدار کرده باشم امیدوارم که کمک کوچکی به هم وطنان عزیزم کرده باشم.

شناخت صحيح و درک زن ها

 

به گفته ي روان شناسان، اغلب مردها باورهاي نادرستي در مورد زنان دارند که اغلب گله گذاري هاي آنان را شامل مي شود. اين باورهاي غلط ناشي از عدم شناخت صحيح و عدم درک روحيه ي لطيف زن هاست و آن ها را براي شناخت بيش تر آقايان از همسرانشان بيان مي کنيم:

 

 هفت باور نادرست مردها درباره ي زن ها

 

۱) زن ها سيري نا پذيرند

 

۲) حفظ و نگهداري آن ها مشکل است

 

۳) زن ها مي خواهند مردها را کنترل کنند

 

۴) زن ها حسود هستند

 

۵) زن ها زياده از حد احساساتي هستند

 

۶) زن هايي که قوي و توانا هستند، نيازي به مراقبت ندارند

 

۷) زن ها آزادي مرد را مختل مي کنند

 

 

باور غلط: زنها سيري ناپذيرند

 

مردها،تمايل و گرايش هميشگي زن مبني بر بهبود و اصلاح کارها را با پر توقع بودن و سيري ناپذيري مزمن او اشتباه گرفته اند. اين طبيعت زن است که به فکر بهبود، اصلاح و ارتقاء همه چيز است.

 

زنها- دست کم بيش تر آنها- بسيار کم توقع اند و مي توان به راحتي با کوچک ترين چيزها خوشحالشان کرد. با يک لبخند، اظهار محبت و دلتنگي در آغوش گرفتن و … خواهيد ديد چطور از شادي لبريز خواهند گشت.

 

 

باور غلط: حفظ و نگهداري زن ها مشکل است

 

واقعيت اين است که حفظ و نگهداري روابط صميمي مشکل است. زن ها مي خواهند رابطه شان سالم و صميمي باشد و بدين جهت ازمردها توقع دارند براي اين منظور وقت بگذارند و بر روي صميميت رابطه تلاش کنند.

 

زنها استانداردهاي بالايي براي روابط صميمي خود دارند، نه از آن رو که ايرادگير و پرتوقع هستند، بلکه از آن جهت که عميقاً متعهد و پايبند بوده و مي خواهند که موفق باشند.

 

 

باور غلط: زن ها مي خواهند مردها را کنترل کنند

 

مردها تلاش زن را براي سازمان دهي، برنامه ريزي و حل مشکلات مي بينند و سپس آن را به اشتباه به عنوان تلاشي از جانب زن براي کنترل مرد و بهره کشي از آن تعبير مي کنند.

 

واقعيت اين است که زنها مي خواهند کمک کنند، ايفاي نقش کنند، بهبود بخشند، ارتقاء دهند و به حساب آورده شوند.

 

يکي از رايج ترين شکايت هاي زن ها از مرد زندگي شان آن است که بيش تر مردها، در فرآيند تصميم گيري خود، زن ها را دخالت نمي دهند. از آن جا که زن ها از اين احساس بيزارند، پس تلاش مي کنند تا خود را به نحوي در جريانات زندگي همسرشان وارد کنند. بدين معنا که سوال مي پرسند و راه حل ارايه مي دهند. مرد، علاقه و کمک همسرش را به معناي تلاش براي مداخله و سلطه جويي معنا مي کند.

 

اولويت اول يک زن در زندگي محبت است. اگر همسرش را ناراحت ببيند، دوست دارد به او کمک کند. اگر او را در مواجهه با مشکلي ببيند، مي خواهد راه حلي ارايه کند، همه ي اينها به خاطر اين است که همسرش را دوست دارد و به او عشق مي ورزد.

خرید و دانلود

با قیمت 5,500 تومان
  • انتشار : ۲۵ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :
برچسب ها
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج