گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 82 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت

قیمت : ۴۰۰۰۰ ريال    تعداد صفحات : ۱۹    کد محصول : ۹۶۳۴    حجم فایل : ۷۰ کیلوبایت   

این مقاله تحقیقی است کاملاً علمی،منظم و زیبا درباره ی تاریخچه و روش های اولیه ی استفاده از نیکل،سنگ های معدنی،توضیح روش های متنوع استخراخ و تلخیص ونیزکاربردهای مختلف فلز نیکل از دیرباز تاکنون.اگر به دنبال مقاله ای کامل و منظم برای ارایه در دانشگاه و افزایش معلومات علمی خود هستید،مطالعه ی این مقاله را از دست ندهید.

بخشی از محتوای مقاله

متالوژی نیکل :

نیکل فلزی است که حدود ۱۶۰ سال قدمت دارد (۱۸۰۴٫م) لیکن بصورت آلیاژ از دیرزمان وجود داشته بدون آنکه به ماهیت آن توجه شده باشد . نزدیک ۱۰۰ سال است که به عنوان فلز آلیاژ کننده برای مس بکار برده می شود . ضمناً اولین بار در سال ۱۸۸۰ برای آلیاژ کردن فولاد بکار برده شد ( فولاد N ) همچنین به منظور درست کردن آلیاژ نقره نو یا آلیکا ( ZN-CU-NI ) مورد استفاده قرارمی گیرد. تا سال ۱۸۵۰ تنها دو کشور اطریش و آلمان تولید کننده نیکل بودند  امابعدها کشورهای اسکاندیناوی و  Neukaledonien نیز این فلزرا تولید کردند . کشورهایی که درحال حاضر دارای سنگ معدن غنی هستند عبارتنداز:

کانادا :                                 56%                     ( Sudburg )

روسیه :                                 2/32%

کوبا :                                      8/7%

توکالدونین  :                              2/6 %  

امروزه ۹۰ درصد از نیکل تولید شده توسط یک کمپانی کانادایی صادر می شود . ( Inter National – Nichols  – company   I.N.CO    )  

 

سنگهای معدنی نیکل:

سنگهای معدنی نیکل را می توان به سه دسته تقسیم کرد :

۱-سنگ معدن سولفیدی که  به نوع SUDBURg     موسوم می باشد و تقریباً ۹۰ % از نیکل تولید شده از این نوع سنگ معدن بدست می آید که بطور متوسط دارای ۵-۱ درصد Ni و ۵/۴ – 5/1 درصد cu است . نیکل در این سنگ معدن به صورت)  ( NiFeمی باشد این سنگ معدن کالکوپیریت و پیروتیت نیز به همراه دارد . توسط آرایش مغناطیسی و یا فلوتاسیون جزء به جزء می توان از سنگ معدنی با ۶/۲ درصد cu  و ۲ درصد Ni  یک سنگ معدن تغلیظ شده مس با ۲۸ درصد مس ۱ درصد نیکل و یک سنگ معدن تغلیظ شده آهن بدست آورد .

برای تهیه این محصول: 

روش اول) از طریق فرم ثبت نام زیر به ما ایمیلی فرستاده و شماره حساب فروشگاه را دریافت نمایید

روش دوم) پس از پرداخت آنلاین هزینه فایل بلافاصله لینک دانلود در اختیار شما قرار گرفته و نسخه ای از آن به ایمیل شما ارسال می شود

 

«صمیمانه منتظر نظرات،انتقادات و پیشنهاد های شما بزرگواران هستیم»

خرید و دانلود

با قیمت
  • انتشار : ۲۱ شهریور ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده : فایل کار
برچسب ها
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج