گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 128 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,500 تومان
این فایل پایان نامه با موضوع بررسي ريز پردازنده هاي  INTEL و AMD که پاورپوینت می باشد و دارای سی و نه صفحه است محتویان داخلیه آن شامل متن ، عکس و جدول است.
این فایل بخش دوم پایان نامه بررسي ريز پردازنده هاي  INTEL و  AMD می باشد که بخش اول آن در فایل PDF قرار دارد که ما آن را هم با همین عنوان انتشار کرده ایم که شما می توانید فایل ها را با قیمتی بسیار مناسب از ما خریداری کرده و استفاده کنید. از جمله مطالب درون این فایل پاورپوینت شامل:
۱- ابعاد پردازنده ها
۲- واحد محاسبه و منطق (ALU)
3- واحد کنترول
۴- پردازنده های شرکت اینتل
۵- حافظه پنهان
۶- حافظه ثابت
و خیلی از مطالب دیگر که شما می توانید با خرید و دانلود آن به مطالب جامع تر این فایل دسترسی پیدا کنید.

ريزپردازنده واحد پردازش مركزي يا مغز رايانه مي باشد. اين بخش مدار الكترونيكي بسيار گسترده و پيچيده اي مي باشد كه دستورات برنامه هاي ذخيره شده را انجام مي دهد. جنس اين قطعه كوچك (تراشه) نيمه رسانا است CPU شامل مدارهاي فشرده مي باشد و تمامي عمليات يك ميكرو رايانه را كنترل مي كند. تمام رايانه ها (شخصي، دستي و…) داراي ريزپردازنده مي باشند. نوع ريزپردازنده در يك رايانه مي تواند متفاوت باشد اما تمام آنها عمليات يكساني انجام مي دهند.

CPU مخفف كلمات Central Processing Unit است.

اولين ريزپردازنده در سال ۱۹۷۱ با نام Intel ۴۰۰۴ به بازار عرضه شد. اين ريزپردازنده قدرت زيادي نداشت و تنها قادر به انجام عمليات جمع و تفريق ۴ بيتي بود. تنها نكته مثبت اين پردازنده استفاده از يك تراشه بود، زيرا تا قبل از آن از چندين تراشه براي توليد رايانه استفاده مي شد. اولين نوع ريزپردازنده كه بر روي كامپيوتر خانگي نصب شد. ۸۰۸۰ بود. اين پردازنده ۸ بيتي بود و بر روي يك تراشه قرار داشت و در سال ۱۹۷۴ به بازار عرضه گرديد. پس از آن پردازنده اي كه تحول عظيمي در دنياي رايانه بوجود آورد ۸۰۸۸ بود. اين پردازنده در سال ۱۹۷۹ توسط شركت IBM طراحي و در سال ۱۹۸۲ عرضه گرديد. بدين صورت توليد ريزپردازنده ها توسط شركت هاي توليدكننده به سرعت رشد يافت و به مدل هاي ۸۰۲۸۶، ۸۰۳۸۶، ۸۰۴۸۶، پنتيوم ۲، پنتيوم ۳، پنتيوم ۴ منتهي شد.

ابعاد پردازنده ها

          پردازنده در رايانه هاي شخصي به شكل يك قطعه نسبتاً تخت و كوچك به اندازه ۸ يا ۱۰ سانتي متر مربع هستند.

           بدين گونه كه آن را به صورت ورقه هاي بسيار نازك و ظريف برش مي دهند و اين تراشه ها را در درون مخلوطي از گاز حرارت مي دهند تا گازها با آنها تركيب شوند و بدين صورت طبق اين فرآيند شيميايي سيليكان كه از جنس ماسه مي باشد به فلز و بلور تبديل مي شود كه امكان ضبط و پردازش اطلاعات را در بردارد. اين قطعه كار ميليونها ترانزيستور را انجام مي دهد.

معرفی انواعCore I7   سری ۹xx

۱-      مدل i7-920 با معماری:   Nehalem  

۲-      سرعت: ۲٫۶۶ گیگاهرتز                   

۳-      تعداد هسته: ۴ عدد                           
مقدار کش: ۸ مگابایت                      

۴-      سرعت باس: ۴٫۸ گیگاترنسفر              

۵-      سوکت LGA1366                          

۶-      توان مصرفی ۱۳۰ وات                             

موجودیت در بازار ایران: هست

خرید و دانلود

با قیمت 5,500 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج