گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 117 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

نرم افزار های طراحی در حال حاضر کاربرد های فراوانی دارند . ۳d msx  یکی از محبوب ترین نرم افزار های طراحی می باشد و کاربرد های بی نظیری دارد. کاربرد های در مواردی از قبیل طراحی خودرو , طراحی ماشین آلات صنعتی , کامپیوتر و رایانه , و موارد بسیار زیاد دیگر .
پایان نامه زیر درباره نرم افزار ۳d max می باشد و به بررسی و نحوه کار این برنامه بسیار کاربردی پرداخته است .

پس از سال ها بررسی نرم افزارهای سه بعدی و انیمیشن ساز به خوبی درک کرده بودم که مشکل اصلی دانشجویان انیمیشن و معماری این است که به اصل کار و مبنای این گونه نرم افزارها دقیقاً پی نبرده و همیشه به طور کلی با نرم افزار درگیر می شوند.

حال اینکه این قبیل برنامه ها از وسعت غیر قابل تصوری برخورداردار می باشند و برای بهره برداری صیحیح از این نرم افزار باید به قسمتی از آن رجوع کرد که مربوط به کارمان می شود. نبود منابعی ساده و روان در این امر نیز بی علت نبوده است. به طوری که این نرم افزار را به صورت کاملاً فلسفی و به دور از هر گونه هدف کاربردی مورد بررسی قرار داده و از اصل قضیه که توضیح ساده تکنیک های این برنامه است دور شده اند. ولی در ویژه حاضر با توجه تجربیان این جانب در امر بررسی سعی شده است که قسمت های کاربردی این برنامه را به صورت کاملاً تصویری برایتان تشریح کنم.


 


خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج