گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 138 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

برنامه نویسی و طراحی سایت همیشه و در همه جا پادشاه رشته کامپیوتر می باشند. تحقیق زیر در باره زبان برنامه نویسی ASP می باشد و با رویکردی جدید به بررسی این زبان شیرین طراحی سایت پرداخنه است .
دانشجویان رشته های مهندسی کامپیوتر نرم افزار و سخت افزار و دانشجویان رشته ای تی می توانند از پروژه زیر بهره بگیرند و از آن استفاده کنند .

ASP راه حل شرکت ماکروسافت براي ايجاد صفحات پوياي وب ميباشد. با گسترش اينترنت و www در زندگي روزمره، ايجاد وب سايت يکي از بخشهايي است که به سرعت در حال رشد مي باشد.همواره در تار جهان گسترده، طراحي وب سايت بر ايجاد گرافيکهاي تخيلي و زيبا و صفحات وب ساده براي خواندن مبتني است.به همين دليل امروزه سايتهاي وب محل تلاقي کاربران شده است.


اگرچه خلق يک وب سايت دلپذير مهم ميباشد، اما تمرکز اصلي، از طراحي گرافيکي به سمت طراحي مبتني بر برنامه نويسي ميباشد. براي مثال، تصور کنيد که شما ميخواهيد يک وب سايت از چيزي که ميتوانيد بفروشيد ايجاد کنيد.

طراحي مبتني بر برنامه نويسي، صفحات وبي ايجاد ميکند که ميتوانند اطلاعات صورت حسابهاي کاربران را جمع آوري و ذخيره کند.

اگر شما احتياج به وب سايت پويا(Dynamic) داريد، ASP يک راه حل فوق العاده و ساده ميباشد. امروز، شما اولين قدم را در داخل دنياي ASP ها برمي داريد.

Active Server Pages چيست؟

به زبان مايکروسافت :  Active Server Pages يک محيط باز براي ترکيب HTML ، اسکريپت ها و کامپوننت هاي سرور قابل استفاده مجدد ActiveX است که امکان ساختن راه حل هاي ديناميک و قدرتمند تجاري وب محور رو به شما مي دهد . ASP امکان اسکريپت نويسي طرف سرور با استفاده از VBScript و JScript رو براي  IIS ميدهد .

نکته . قبل از اينکه سرور يک صفحه ASP را به مرورگر بفرستد ، اسکريپت هاي طرف سرورآن صفحه را اجرا مي کند . براي اينکه بين صفحات ASP و HTML معمولي تفاوت وجود داشته باشد ، صفحات ASP را با پسوند asp ذخيره مي کنند .

با گذشت سالهاي متمالي، ما تغييرات مهمي را در موضوع اينترنت مشاهده مي نماييم. ابتدا، اينترنت به منظور يک سرويس دهنده ارتباطات متوسط براي بخشهاي دولتي و موسسات دانشگاهي بود. با پيدايش www، اينترنت يک محيط دوستانه چند رسانه اي شد. در اصل سرويس دهنده اينترنت به عنوان يک مکان براي آدمهاي با ذوق به منظور خلق صفحات خانگي بود. اما هر چه افراد بيشتري به اينترنت وارد شدند، اينترنت به يک منبع اطلاعاتي براي همه افراد تبديل شد. وفقتي تعداد افراد Online به يک محدوده بحراني رسيد، شرکتهايي که محصولات و خدمات را مي فروختند شروع  به Spring up نمودن کردند.اين شرکتها هيچ حضور فيزيکي نداشتند، فقط يک حضور مجازي داشتند!. براي مثال شما ميتوانيد از سايت Amazon.com کتاب بخريد، اما شما قادر نخواهيد بود که کتابفروشي Amazon.com را در نزديکي خود پيدا کنيد.

همانگونه که اينترنت به صورت يک فروشگاه موفق شد، طراحي صفحات وبسايت هم تغيير پيدا کرد. در روزهاي اوليه www، ؛HTML به منظور ايجاد صفحات وب ايستا استفاده مي شد. اما امروزه، صفحات وب ايستا به سرعت در حال منسوخ شدن ميباشند. تصور کنيد اگر Amazon.com تنها از صفحات وب ايستا تشکيل شده بود!؛ شما نمي توانستيد فهرستهاي کتاب جستجو کنيد. شما نمي توانستيد يک در خواست را به صورت Online صادر کنيد، شما نمي توانستيد توضيحات کاربران ديگر را بخوانيد. اين است دليل يک سرمايه گذاري مطمين که اگر Amazon.com از صفحات وب پويا(Active Server Pages) استفاده نمي کرد، نمي توانست کتابهاي زيادي بفروشد.

خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج