گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 6,367 views
  • بدون نظر

در این پست دانلود بهترین پروژه تحقیق مقاله کارآموزی و پایان نامه های مهندسی برق الکترونیک + پاورپوینت و پروپوزال رشته برق کارشناسی ارشد رو برای شما دانشجویان عزیز و گرامی قرار دادم . رشته برق الکترونیک یکی از زیرشاخه های مهندسی است . مجموعه و بانک کاملی از تحقیقات جزوات مقالات پاورپوینت و پایان نامه های اختصاصی و تخصصی و عمومی رشته برق الکترونیک + مقاله های جدید و کامل ترجمه شده خارجی به زبان فارسی + جدیدترین و کاملترین کتابهای الکترونیکی pdf مخصوص رشته برق + نمونه سوالات امتحانی کنکور + پاسخنامه رشته برق الکترونیک در مقاطع کارشناسی – کارشناسی ارشد و دکترای رشته برق رو برای عزیزان دانشجو قرار دادیم .

دانلود بهترین پروژه تحقیق مقاله کارآموزی و پایان نامه های مهندسی برق الکترونیک + پاورپوینت و پروپوزال رشته برق کارشناسی ارشد

دانلود بهترین پروژه تحقیق مقاله کارآموزی و پایان نامه های مهندسی برق الکترونیک + پاورپوینت و پروپوزال رشته برق کارشناسی ارشد

دانلود بهترین پروژه تحقیق مقاله کارآموزی و پایان نامه های مهندسی برق الکترونیک + پاورپوینت و پروپوزال رشته برق کارشناسی ارشد,دانلود پایان نامه رشته برق,دانلود پروژو تحقیق رشته برق,دانلود مقاله و جزوه مهندسی رشته برق,دانلود پاورپوینت آماده کارشناسی ارشد برق الکترونیک,دانلود رایگان پایان نامه و پروژه های مهندسی ارشد رشته برق الکترونیک,دانلود تحقیقات و مقالات جدید و آماده کارشناسی ارشد مهندسی برق الکترونیک,دانلود رایگان جزوات دانشجویی تخصصی و عمومی رشته مهندسی برق,دانلود مقالات و کتابهای الکترونیکی ترجمه شده مهندسی برق,دانلود پروژه و پایان نامه های کمیاب ترجمه شده مهندسی برق الکترونیک,خرید فروش و دانلود گزارش کارآموزی و طرح های توجیهی کارآفرینی مهندسی برق الکترونیک,دانلود کاملترین پروپوزال های کارشناسی ارشد و دکترای مهندسی برق الکترونیک,فروش بانک تحقیق مقالات و پایان نامه مهندسی و کارشناسی ارشد برق الکترونیک

در این پست دانلود بهترین پروژه تحقیق مقاله کارآموزی و پایان نامه های مهندسی برق الکترونیک + پاورپوینت و پروپوزال رشته برق کارشناسی ارشد رو برای شما دانشجویان عزیز و گرامی قرار دادم . رشته برق الکترونیک یکی از زیرشاخه های مهندسی است . مجموعه و بانک کاملی از تحقیقات جزوات مقالات پاورپوینت و پایان نامه های اختصاصی و تخصصی و عمومی رشته برق الکترونیک + مقاله های جدید و کامل ترجمه شده خارجی به زبان فارسی + جدیدترین و کاملترین کتابهای الکترونیکی pdf مخصوص رشته برق + نمونه سوالات امتحانی کنکور + پاسخنامه رشته برق الکترونیک در مقاطع کارشناسی – کارشناسی ارشد و دکترای رشته برق رو برای عزیزان دانشجو قرار دادیم .آموزش های کامل و عملی دروس اختصاصی و عملی و عمومی رشته برق الکترونیک + جدیدترین و بهترین جزوه های دانشگاهی و دانشجویی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته برق الکترونیک . ناب ترین و برترین پروژه پایان نامه پروپوزال تحقیق مقاله جزوه پاورپوینت های دانشجویی رشته برق الکترونیک را فقط و فقط از سایت fileee.ir دانلود کنید . برای خرید جدیدترین فایلهای دانشجویی شامل پایان نامه پروژه و سایر فایلهای دانشجویی رشته برق الکترونیک با شماره موبایل ۰۹۳۳۹۶۴۱۷۰۲ و ایمیل info.sitetafrihi@gmail.com در تماس باشید . در سریعترین زمان ممکن فایل و پایان نامه دلخواه شما را در مورد رشته برق الکترونیک آماده و تحویل شما خواهیم داد .

 پایان نامه مهندسی برق الکترونیک

مهندسی الکترونیک (به انگلیسی: Electronic engineering) یکی از شاخه‌های مهندسی است که از دانش علمی رفتار و اثر الکترون‌ها استفاده نموده و به توسعه قطعات، دستگاه‌ها، سیستم‌ها، یا تجهیزاتی می‌پردازد که انرژی الکتریکی یکی از فاکتورهای آنهاست؛ همانند لامپهای خلاء، ترانزیستورها، مدارهای مجتمع و مدارهای چاپی. این واژه به شاخه‌ی وسیعی از مهندسی اشاره دارد که زیرشاخه‌های بسیاری را در بر می‌گیرد. شامل رشته‌هایی که با توان، مهندسی ابزار دقیق، مخابرات، طراحی مدارهای نیمه هادی، و بسیاری دیگر در ارتباطند. این واژه همچنین بخش بزرگی از دوره‌های تحصیلی مهندسی برق را که در بیشتر دانشگاه‌های اروپایی تدریس می‌شود را شامل می‌شود. اگرچه در آمریکا، مهندسی برق شامل تمام شاخه‌های آن از جمله الکترونیک است. انجمن مهندسان برق و الکترونیک آمریکا یکی از مهم‌ترین و موثرترین سازمانهای این رشته‌های مهندسی به شمار می‌رود.

 

واژه مهندسی الکترونیک

واژه مهندسی برق که در میان دانشگاه‌های قدیمی استفاده می‌شود هنوز هم مهندسی الکترونیک را تحت پوشش قرار می‌دهد و فارغ‌التحصیلان، مهندس برق لقب می‌گیرند. برخی از مردم بر این باورند که واژه مهندس برق باید برای آن دسته از کسانی به کار رود که در قدرت و جریانهای بالا یا مهندسی فشار قوی تخصص دارند. در حالی که گروهی دیگر معتقدند که قدرت تنها یکی از زیرشاخه‌های مهندسی برق است (در واقع برای این شاخه از صنعت مهندسی قدرت استفاده می‌شود). همین‌طور در مورد مهندسی برق توزیع. در سالهای اخیر رشد رشته‌هایی جدید و جداگانه همچون مهندسی اطلاعات و مهندسی سیستمهای مخابراتی را شاهد بوده‌ایم که در گروههای آموزشی تحت همین نام‌ها تحصیل می‌شوند. بیشتر دانشگاههای اروپایی مهندسی برق را برای مهندسان قدرت استفاده کرده و میان مهندسی برق و الکترونیک تفاوت قائلند. در آغاز دهه ۱۹۸۰ نیز واژه مهندسی کامپیوتر معمولاً برای اشاره به الکترونیک و مهندسی اطلاعات استفاده می‌شد. هرچند مهندسی کامپیوتر هم‌اکنون به عنوان یک زیرمجموعه مهندسی الکترونیک در نظر گرفته می‌شود

 

پیشینه مهندسی الکترونیک

مهندسی الکترونیک به عنوان یک حرفه از پیشرفتهای فنی در صنعت تلگراف در قرن ۱۹ و صنایع رادیو و تلویزیون در قرن ۲۰ حاصل شد. مردم به رادیو به خاطر جاذبه فنی؛ اول به خاطر دریافت و سپس انتقال اطلاعات علاقه‌مند شدند. بسیاری از مردمی که در دههٔ ۱۹۲۰ به رادیو و تلویزیون رفتند تنها آماتورهای دوره قبل از جنگ جهانی اول بودند. شاخه جدید مهندسی الکترونیک تا حد زیادی از پیشرفت تلفن، رادیو، تجهیزات تلویزیون و مقدار زیادی از توسعه سیستم‌های الکترونیکی در طول جنگ جهانی دوم از جمله رادار، سونار، سیستمهای ارتباطی و مهمات پیشرفته و سیستمهای جنگ افزاری حاصل شد. در مدت این سال‌ها این موضوعات به عنوان مهندسی رادیو شناخته می‌شدند و تنها در اواخر دهه ۱۹۵۰ استفاده از واژه مهندسی الکترونیک آغاز شد. در همین هنگام آزمایشگاههای الکترونیک (برای نمونه آزمایشگاه بل در ایالات متحده آمریکا) ایجاد شدند و با استفاده از کمک هزینه‌های شرکت‌های بزرگ صنایع رادیو، تلویزیون، و دستگاههای تلفن، شروع به تولید سلسله پیشرفتهایی در الکترونیک کردند. در سال ۱۹۴۸ ترانزیستور روی کار آمد و در سال ۱۹۶۰، مدارهای مجتمع انقلابی در صنعت الکترونیک برپا کردند. در انگلستان موضوع مهندسی الکترونیک به صورت مجزا از مهندسی برق به عنوان مدرک دانشگاهی در حدود سال ۱۹۶۰ اضافه شد. قبل از آن، دانشجویان مهندسی و موضوعات مرتبط همچون رادیو و تلویزیون، مجبور بودند تا در سازمانهای آموزش برقی ثبت نام کنند که درسهای مربوط به الکترونیک نداشت. مهندسی برق نزدیک‌ترین موضوعی بود که می‌توانست با مهندسی الکترونیک همطراز قرار گبرد. اگرچه همسانی موضوعات تحت پوشش (بجز ریاضیات و الکترومغناطیس) تنها در سال اول دوره تحصیل سه ساله به طول می‌انجامد.

الکترونیک جدید

در سال ۱۸۹۸ نیکولا تسلا اوّلین ارتباط رادیویی را به نمایش عموم در آورد. وی جزئیات مبادی و اصول ارتباط رادیویی را نمایش و شرح داد. در سال ۱۹۰۴ جان آمیروز فلمینگ، اولین استاد مهندسی برق در کالج لندن، اولین لامپ خلاء (دیود) را اختراع کرد. یک سال بعد در سال ۱۹۰۶ رابرت فون لیبن و لی-د-فارست به طور مستقل لامپهای تقویت کننده‌ای را ساختند که لامپ سه قطبی نامیده می‌شد. آغاز الکترونیک معمولاً با اختراع لامپ خلاء توسط لی د فارست در ۱۹۰۷ در نظر گرفته می‌شود. در مدت ۱۰ سال، دستگاه او در فرستنده‌ها و گیرنده‌های رادیویی همچون سیستمهایی برای تماسهای تلفنی راه دور استفاده می‌شد. در ۱۹۱۲ ادوین هاوارد آرمسترانگ تقویت کننده ریجنراتیو فیدبک و نوسانساز را اختراع نمود. او همچنین گیرنده رادیو سوپرهیترودین را اختراع کرد که می‌توان آن را پدر رادیوی پیشرفته امروزی نامید. لامپهای خلاء به مدت ۴۰ سال به عنوان دستگاههای تقویت کننده مطرح بودند. تا اینکه محققانی که برای ویلیام شاکلی در آزمایشگاه بل در حال فعالیت بودند، ترانزیستور را در سال ۱۹۴۷ اختراع کردند. در همین سال‌ها رادیوهای ترانزیستوری، همچنین ساخت کامپیوترهای بزرگ و قدرتمند ممکن شد. ترانزیستورها کوچک‌تر بودند و برای کار به ولتاژ کمتری احتیاج داشتند. پیش از اختراع مدارهای مجتمع در سال ۱۹۵۹، مدارهای الکترونیکی از قطعات جدا از هم ساخته می‌شد که می‌توانست با دست، دستکاری شود. مدارهای غیر یکپارچه به فضای بیشتری احتیاج داشته و مصرف توان بالاتری داشتند، خطای بیشتر و همچنین سرعت پایین‌تری داشتند؛ گرچه هنوز در کاربردهای ساده استفاده می‌شوند. در مقابل مدارهای مجتمع تعداد زیادی، گاهی میلیون‌ها، قطعه ریز الکتریکی، و عمدتا ترانزیستور، را در یک تراشه کوچک در حدود اندازه یک سکه بسته بندی می‌کنند.

 

تلویزیون

در ۱۹۲۷ فیلو فرانسورد اولین تلویزیون را به نمایش عموم در آورد. در طول دههٔ ۱۹۳۰ چندین کشور شروع به پخش برنامه نمودند. و تعداد تلویزیون‌ها بعد از جنگ دوم جهانی به میلیون‌ها گیرنده گسترش یافت و سرانجام جهانی شد. از آن زمان به بعد، الکترونیک کاملاً در دستگاههای تلویزیون حاضر شد. تلویزیون‌ها و نمایشگرهای تصویری جدید هم از تکنولوژی لامپهای خلاء بزرگ تکامل یافتند و در دستگاه‌های جمع و جورتر استفاده شدند، همانند پلاسما و ال‌سی‌دی. و تمایل به سمت دستگاههای کم مصرف‌تر است. نمایشگرهایی همچون اوال‌ای‌دی (organic light emitting diode) که به احتمال زیاد جایگزین ال‌سی‌دی و تکنولوژی پلاسما خواهد شد.

رادار و موقعیت رادیویی

در طول جنگ جهانی دوم تلاش‌های بسیاری در الکترونیک برای یافتن موقعیت اهداف و هواپیماهای دشمن صورت گرفت. این‌ها همچنین شامل هدایت الکترونیکی بمب‌افکن‌ها، پادکارهای الکترونیکی، سیستمهای اولیه رادار و… می‌شوند.

 

الکترونیک
در رشتهٔ مهندسی الکترونیک مهندسان، مدارهایی را تست و طراحی می‌کنند؛ که از خواص الکترومغناطیسی قطعات الکتریکی همچون مقاومت، خازن، سلف، دیود و ترانزیستور برای رسیدن به عمل‌کرد خاصی بهره می‌برند. مدار رادیو که به استفاده کننده امکان می‌دهد تا همه سیگنال‌ها بجز سیگنالهای یک ایستگاه را فیلتر کند، تنها یک نمونه از این مدارهاست. در طراحی مدار مجتمع، مهندسان الکترونیک، ابتدا نقشه‌هایی را می‌سازند که قطعات الکتریکی را مشخص کرده و ارتباطات بین آن‌ها را وصف می‌کند. هنگامی که تکمیل شد، مهندسان VLSI نقشه‌ها را به طرح‌هایی تبدیل می‌کنند که لایه‌های مختلف مواد هادی و نیمه هادی مورد نیاز برای ساخت مدار را رسم می‌کنند. تبدیل نقشه‌ها به پوسته‌ها می‌تواند توسط نرم‌افزار انجام پذیرد. اما اغلب به تنظیمات ریز انسان برای کاهش فضا و مصرف توان نیاز است. هنگامی که طرح کامل شد می‌تواند به یک کارخانه ساخت برای تولید فرستاده شود.

میکروالکترونیک

صنعت میکروالکترونیک یکی از صنایع پرسود جهانی الکترونیک است. در سال ۲۰۰۸ این صنعت و خدمات آن ۱۰٬۷٪ تولید ناخالص جهانی را به خود اختصاص داده‌است. کشورهایی مانند آمریکا تکنولوژیهای الکترونیک سطح پایین‌تر خود را به کشورهای دیگر انتقال داده تا شتاب پیشرفت خود را در این زمینه حفظ نماید.

صنعت الکترونیک در ایران

در حالی که کشورهایی همچون آمریکا سالانه میلیاردها دلار از این صنعت کسب درآمد دارند، کشور ایران با وجود داشتن ظرفیت مناسب، چنین اتفاقی نیفتاده‌است. رشد یک صنعت در کشور نیازمند ایجاد زیرساخت‌های لازم در آن صنعت است. همچنین برای صنعت الکترونیک یکی از زیرساخت‌های مهم ایجاد آزمایشگاه‌های الکترونیک است. در کشورهای صنعتی دنیا آزمایشگاه‌های بزرگی همچون آزمایشگاه‌های بل برای این منظور تاسیس شده‌اند.

شبکه آزمایشگاه‌های میکروالکترونیک کشور (ایران)

یکی از پیشنهادهای متخصصان برای پیشبرد صنعت الکترونیک ایران ایجاد شبکه‌های آزمایشگاهی است. از جمله معضلات ذکر و بررسی شده در آزمایشگاه‌های میکروالکترونیک ایران موارد زیر عنوان شده‌اند:

    مشکلات حوزه خرید دستگاهها
    عدم وجود عدالت منطقه ای
    ناسازگار بودن دستگاهها و عدم تکمیل زنجیره خرید
    عدم پیش بینی زیرساختهای لازمه برای یک دستگاه
    وجود رابطه در خرید تجهیزات
    کلاه برداری شرکتهای وارد کننده و عدم گارانتی
    ضعف قرار دادنویسی
    عدم اشتراک لینک خرید

همچنین مشکلات مربوط به آزمایشگاه‌ها به صورت زیر عنوان و مورد بررسی قرار گرفته‌اند:

مشکلات مدیریتی

    سیستم تعمیر و نگهداری ضعیف
    عدم وجود درک صحیح از بودجه تعمیر و نگهداری
    نبود دوره های ارتقای توانمندی تعمیرکاران
    در اختیار نبودن نمونه خراب، برای تجربه تعمیر
    عدم استفاده از قابلیت های تکمیلی دستگاه
    ضابطه مند نبودن نحوه سرویس دهی به افراد
    قیمت بالای ارائه خدمات و برخورد نامناسب پرسنل و تاخیر در انجام کار
    عدم سرویس دهی مناسب به دانشجویان غیر آن دانشکده
    قوانین مالی حاکم بر آزمایشگاهها و انگیزش ناکافی برای ارائه خدمات مطلوب
    فرهنگ سازمانی حاکم بر آزمایشگاهها و مراکز پژوهشی
    ضعف کالیبراسیون و دقت پایین خدمات ارائه شده
    نبود استاندارد
    عدم درک صحیح جایگاه تکنسین های آزمایشگاهها
    عدم آموزش تکنسین ها در خارج از کشور
    عدم آشنایی با برخی تجهیزات جدید
    عدم توجه به تجربیات ضمنی
    ضعف سیستم تامین مالی پرسنل آزمایشگاهها

مشکلات محیطی

    امکانات و مواد اولیه پرمتقاضی در یک جا و بلااستفاده در جای دیگر
    عدم تامین بودجه برای خرید دستگاه
    عدم سیستم تمایز بین آزمایشگاههای کارآمد و ناکارآمد

مشکلات حوزه ساخت

    ساخت دستگاه با در اختیار داشتن یک نمونه آزمایشگاهی
    تامین هزینه اولیه ساخت دستگاه با مشتری مجازی

ضعف مدیریت دانش بین آزمایشگاهها

    عدم انتقال تجربه تعمیرکاران
    ریشه برخی کم توجهی های اساتید دانشگاه به کارهای عملی آزمایشگاهی

برنامه کارشناسی مهندسی الکترونیک

جدا از الکترومغناطیس و تئوری شبکه، باقی بخشهای برنامه مخصوص مهندسی الکترونیک است. دوره‌های مهندسی برق شامل تخصص‌های دیگری همچون ماشین‌ها، تولید برق و توزیع نیز می‌شود. توجه داشته باشید که این فهرست شامل برنامه وسیع ریاضی مهندسی پیش نیاز نمی‌شود.
در ایران

در ایران درس‌های مهندسی الکترونیک شامل «درس‌های عمومی»، «درس‌های پایه»، «درس‌های اصلی» و «درس‌های تخصصی» می‌شود. برای نمونه فهرست درس‌های ارائه شده و همچنین توضیح درباره برخی از آن‌ها را در تارگاه دانشکده برق دانشگاه شریف ببینید.

  پایان نامه ارشد مهندسی برق صفحه
۱ بررسی پخش بار احتمالی فازی۹۵ص ۹۵
۲ تعامل بین جاذب های اجزاء چهره و جاذب های چهره کامل در قشر گیجگاهی مغز ۱۰۴
۳ بررسی مسئله در مدارآوردن نیروگاهها در شبکه های قدرت باز به کمک نظریه بازیها ۱۲۴
۴ طراحی سیرکولاتور دوبانده میکرواستریپ کو چک با DGS   ۹۹ ص ۹۹
۵ طراحی وساخت یک مدار راه انداز DRIVER بدون سنسور ۱۴۶ ۱۴۶
۶ طراحی و ساخت مدار تشخیس جایگاه روتور متور سوئیچ رلوکتا نسsrm بوسیلهروش مدلاسیون دامنه(amplitude modulation)                   ۱۸۷
۷ مدیریت هوشمند بحران در چارچوب سیستم۲۷۲ص C41 در سیستمهای ابعاد وسیع ۲۷۲
۸ تحقيق و بررسی بر روی رادار با و ارائه يک الگوريتم جهت کنترل بيمهایPhased Array Antenna Height finder ۲۳۶
۹ کدهای کنترل خطا در سیستم های مخابراتی۱۷۰ص ۱۷۰
۱۰ کارایی کدهای توربو وسیستمOFDM در تصحیح خطای کانال در سیستمWLAN ۱۱۵
۱۱ شبیه سازی کدینگ و دکدینگ الگوریتم۱۰۸ LEMPEL-ZIV ومقایسه عملکرد آن با کدهای مشابه ۱۰۸
۱۲ بررسی و کاربرد رادار SAR در ماهواره های تصویر برداری ۲۲۱
۱۳ ارزیابی امنیت دینامیکی سیستم قدرت توسط شبکه عصبی ۱۶۶ص ۱۶۶
۱۴ تعيين پارامترهاي ديناميكي ژنراتورهاي سنكرون با استفاده از شبكه عصبي۱۱۴ص ۱۱۴
۱۵ تعیین ظرفیتهای استاتیکی و دینامیکی خطوط انتقال۱۳۲ص ۱۳۲
۱۶ بررسی تاثیر تولید های پراکنده بر پایداری ولتاژ ۲۴۳ص ۲۴۳
۱۷ تشخيص نوع عيب ترانسفور ماتورهاي قدرت به روش آناليز پاسخ فركانسي با استفاده از شبكه عصبي ۱۳۰
۱۸ طراحی سیمولاتور بلادرنگ توربین بخار گاز همراه با سیستم کنترل گستردهDCS110ص ۱۱۰
۱۹ جایابی و مقدار بهینه خازن در یک شبکه نمونه با استفاده از الگوریتم ژنتیک با در نظر گرفتن محدودیتحالت گذاری کلید زنی ۱۵۴
۲۰ طراحی و ساخت منبع تغذیه سوئیچینگ ۱KW پالسی با فرکانس ۱۰۰KHZ جهت تولید پلاسما در راکتور GTL (تبدیل ۱۶۹
۲۱ پیاده سازی سیمو لاتور در پستهای فشار قوی کنترل گسترده۱۳۹ص  
۲۲ انتخاب بهينه انواع توليد پراكنده برق در شبكه هاي توزيع در مناطق مختلف جغرافيايي كشور ۱۴۴
۲۳ هماهنگي بهينه رل ههاي حفاظتي جريان زياد در شبك ههاي توزيع با حضور توليدات پراکنده۱۰۲ص ۱۰۲
۲۴ اندازه گیری قند خون بصورت غیر تهاجمی با امواج التراسوند ۹۹
۲۵ ۸۷ص پياده سازي شبكه هاي عصبي مصنوعي بر روي FPGA ۸۷
۲۶ هوشمند سازي سيستم هاي مقابله الكترونيكي)ECM)در جنگ الکترونیک با استفاده از شبکه های عصبی۱۷۵ص ۱۷۵
۲۷ بررسی و طراحی اطلاعا اعتباری هوشمند تماسی و غیر تماسی ۲۱۲ ص ۲۱۲
۲۸ بررسی چگونگی بهبود بانک فیلتر کدینگ زیر باند۱۳۹ص(SBC) مبادله تمرکز در زمان. در فشرده سازی تصویر ۱۳۹
۲۹ بررسی سیستم کنترلی۱۷۸ ص TDC2000 و طراحی نرم افزار شبیه ساز آن در صنعت نفت ۱۷۸
۳۰ کنترل توپ ضدهوایی با استفاده از کنترل فازی ۹۱ ص ۹۱
۳۱ مقاوم سازی روش خطی سازی فیدبک برای سیستم های چند ورودی-چند خروجی بر اساس تکنیکLMI با در نظر گرفتن ملاحظات عملی ۱۰۸
۳۲ طراحی و پیاده سازی کنترل پیش بین غیر خطی منتنی بر روشهای هوشمند در پروسه های صنعتی(صنایع شیمیایی ۲۲۱
۳۳ ۹۷ص کنترل ولتاژ ثانویه ترانسفورماتور با بکارگیری تپ چنجر جبرانگر استاتیکی توان راکتیو ۹۷
۳۴ کنترل سیستم تعلیق بر اساس روش ساختار متغیر۱۹۹ص ۳۴
۳۵ طراحي و پياده سازي كنترل تطبيقي و سنكرونيزاسيون سيستم آشوب گونه با مدل نامعين وكاربرد آن در افزای ۱۵۹
۳۶ كنترل تطبيقي مقاوم پديده سرج در كمپرسورهاي گريز از مركز۱۲۴ص ۱۲۴
۳۷ طراحی سیستم هوشمند طراحی سوخت و هوا و متوسط دما درکوره با روش کنترل فازی ۱۶۷ص ۱۶۷
۳۸ تعیین بهینهی پارامتر های کنترل کننده های پیش بین ۹۹ص ۹۹
۳۹ طراحی و ساخت انتن مایکرو استریپ مثلثییکسو تغذیه با پلاریزاسیون دایروی با استفاده از استاب باند عریض در فرکانس مرکزی۲GHz ۱۶۰
۴۰ طراحي و تحليل يك مخلوط كننده ي متعادل در باند فركانسي خيلي وسيع۱۱۶ص CMOS با استفاده از تكنولوژي U ۱۱۶
۴۱ ۱۲۹صCMOS طراحي تقويت كننده كم نويز در باند فراپهن با استفاده از تكنولوژي ۱۲۹ص ۱۲۹
۴۲ طراحی وبهینه سازی کوپلر حلقوی میکرواستریپ ۱۴۶ص ۱۴۶
۴۳ طراحی و بهینه سازییک آنتن سهموی بالا X با فید مروری متغیر با تغییراتDB6+ برای لوب اصلی در فضا ۲۰۹
۴۴ کاربرد فیلترهایsaw در مخابرات موبابل و ما هواره ۱۶۲ص ۱۶۲
۴۵ تحليلوطراحيآنتنهوشمندآرايهفازيمسطحدرفركانسباند X بابهره ۳۰dB ۱۳۴
۴۶ روش جدید برای طراحی تقویت کننده های پهن باند با استفاده از الگوریتم های بهینه سازی ۱۵۲ص ۱۵۲
۴۷ طراحی و شبیه سازیLAN متعادل باند X با استفاده از کوپلر لاانژ ۱۶۸ص ۱۶۸
۴۸ طراحی و ساخت فیلترD مد TM باند X- در موجیر دایروی ۱۵۰ ص ۱۵۰
۴۹ بررسی و شبیه سازییک رادار مولتیPRF با فرکانس ۵۰KHZ برای برد ۱۵۰KM ۱۳۹
۵۰ ۱۲۲ص ارائه الگوریتم کنترل ترافیک در تصاویر ویدئویی دیجیتال با استفاده از سیستم های نرو – فازی ۱۲۲
۵۱ تعیین محل بهینهDG با در نظر گرفتن شاخص های قابلیت اطمینان به روش PSO ۱۲۴
۵۲ پخش بار بهینه در شبکه های قدرت به کمک الگوریتم ژنتیک ۱۵۷ ۱۵۷
۵۳ مدل سازی عدم قطعیت در قابلیت اطمینان سیستم های قدرت با مطالعه موردی در شبکه های توزیع ۹۶ص ۹۶
۵۴ بازآرایی شبکه های توزیع به منظور کاهش تلفات با استفاده از الگوریتم هایPATRIC SWARM OPTIMIZAA ۱۱۹
۵۵ بررسی فنی و اقتصادی استفاده از ولتاژ میانی در شبکه توزیع ایران ۱۵۸ص ۱۵۸
۵۶ به کارگیری برنامه ریزی پویا د رجایایی منابع تولید پراکنده در شبکه های توزیع بار متغیر بمنظور کاهش ۱۲۴
۵۷ ارزیابی قابلیت اطمینان تولید در سیستم های تجربه در ساختار یافتهی صنعت برق به کمک نظریه های بازی ۱۱۷
۵۸ استفاده از شبکه های عصبی برای تخصیص تلفات در شبکه های قدرت ۱۳۹ص ۱۳۹
۵۹ جایایی بهینه پست های فوق توزیع ۱۰۷ص ۱۰۷
۶۰ شناسایی فرو رزونانس در شبکه های توزیع انرژی الکتربکی توسط تبدیل موجک ۱۲۰ ص ۱۲۰
۶۱ جایابی سکسیونرها بمنظور کاهش تلفات و مدلسازي بار فیدرها در شبکه های توزیع با فرض بار متغیر در حضور منابع تولید پراکنده ۹۶
۶۲ جایایی تجهیزات اندازه گیری بمنظور تخمین حالت شبکه های توزیع ۱۱۶ص ۱۱۶
۶۳ زمان بندی تعمیرات و احدهای تولید در سیستم قدرت تجدید ساختار شده به کمک تئوری باز ها با در نظر گرفتن عدم قطعیت بار ۱۳۸
۶۴ طراحی ساختار کنترل برای برج های تقطیر سری ۱۹۶ص ۱۹۶
۶۵ برای سیستم های چند متغیره غیر خطی ۱۳۲ص PID طراحی کننده های هوشمن ۱۳۲
۶۶ کنترل مقاوم سیستم ph به روشqft ۱۱۶
۶۷ شیبه سازی های انجام شده با نرم افزار مطلب ۲۱ ص ۲۱
۶۸ طراحی سیستم کنترل تطبیقی اجسام پرنده برمبنای روش مدل مرجع و مبتنی بر تئوری لیاپانف ۱۵۶ ص ۱۵۶
۶۹ كاربرد فيلتر كالمن عصبي در بهبود سيگنالهاي صوتي۱۲۵ص ۱۲۵
۷۰ کنترل تطبیقی برج تقطیربااستفاده از تخمین های زن های هوشمند ۱۱۶ص ۱۱۶
۷۱ طراحی تطبیقی غیر خطی جهت کنترل نویز فعال بااستفاده از روش های هوشمند فیلتر ۹۸ص ۹۸
۷۲ جایابی بهینه دستگاه های اندازه گیری جهت شناسایی مکان و میزان منابع هارمونیکی ۱۰۸ص ۱۰۸
۷۳ برنامه ریزی ورودو خرو ج واحدها بر شبکه های با در نظر گرفتن انرژی باد و عناصر ذخیره کننده انرژی و تاثیر آن بر عملکرد سیستم و آلودگی محیط زیست ۱۵۷
۷۴ بررسی و   شبیه سازی اثر TCSC و upfc بر مشخصه های قطع رله های دیستانس ۱۳۲ص ۱۳۲
۷۵ کاربرد STATCOM برای متعادل سازی دینامیکی بار در راه آهن برقی ۱۴۵ ص ۱۴۵
۷۶ جبران سازی اثر ترویج متقابل المان ها در آنتن های آرایه ای تطبیقی ۱۷۱ص ۱۷۱
۷۷ تخمین و پیش بینی مودهای طبیعی استاتو ر و موتور های سوئیچ رلوکتانس با استفاده از شبکه عصبی ۱۶۵ ص ۱۶۵
۷۸ تغذیه و کنترل ماشین های القایی توسط مبدل های ماتریسی ۱۴۸ ص ۱۴۸
۷۹ طراحی بهینه موتور سنکرون مغناطیس دائم ۱۳۳ ص ۱۳۳
۸۰ طراحی خودکار مدارهای   آنالوگ ۱۰۲ص ۱۰۲
۸۱ طراحی   و شبیه سازی مبدل آنالوگ به دیجیتال توان پایین ۹۸ص ۹۸
۸۲ نانوترانزیستور و کاربرد آن در مدارهای دیجیتال  
۸۳ طراحی و شبیه سازی تقویت کننده کم نویز ۲۶۹ص ۲۶۹
۸۴ بررسی و طراحی مدارهای منطقیVLSI توان پایین ۱۴۲ص ۱۴۲
۸۵ طراحی و شبیه سازی تقویت کننده های عملیاتی با توان و ولتاژ پایین و هدایت انتقالی ثابت ۱۵۳ص ۱۵۳
۸۶ مدیریت موقعیت در شبکه های مخابرایت موبایل نسل حال و آینده ۸۴ص ۸۴
۸۷ ارزیابی عملکرد سیستم های کنترل و فرایندی در مقیاس بزرگ صنعتی ۱۲۳ص ۱۲۳
۸۸ طراحی سیستم کنترل مصون در برابر خطا بر پایه سیستم نروفازی و ترکیب چند سنسوری برای برج تقطیر۱۲۳ص ۱۲۳
۸۹ شناسای فازیonline برج تقطیرMIMO با استفاده از مدل TS ۹۲
۹۰ طراحی و   نوسازی شبکه ابزار دقیق فرایندهای صنعتی جهت دستیابی به مونیتورینگ کارآمد ۱۴۲ص ۱۴۲
۹۱ كنترل پيش بين تطبيقي براي سيستمهاي خطي تغييرپذيربازمان۱۲۳ص ۱۲۳
۹۲ طراحی کنترل کننده پیش بینی برای سیستم های چند متغیره صنعتی با استفاده از تکنیک های هوشمند تطبیقی ۹۹
۹۳ شناسایی روی خطonline سیستم های چند متغیره با استفاده از روش زیر فضا subspace ۱۵۵
۹۴ طراحی و نوسازی شبکه ابزار دقیق فرایندهای صنعتی جهت دستیابی به مونیتورینگ کارآمد ۱۴۰ص ۱۴۰
۹۵ مدل ارزیابی فنی و اقتصادی عملکرد سیستم هایLRT,BRT در کلان شهرهای ایران ( مطالعات حالت تهران ) ۱۵۷
۹۶ جابه جايي تجهيزات حفاظتي در شبكه هاي توزيع الكتريكي۱۰۷ص ۱۰۷
۹۷ جابجایی تولیدات پراکنده در شبکه های توزیع به روش کولونی مورچگان ۱۳۴ص ۱۳۴
۹۸ بخش باز بهینه در سیستم های قدرت با استفاده از روش هوشمند بهینه سازی اجتماع ذرات ۱۲۶ ص ۱۲۶
۹۹ جايابي مولدهاي توليدپراكنده با استفاده از الگوريتم بهينه سازي مورچگان به منظور۱۳۱ص ۱۳۱
۱۰۰ مکان یابی بهینه کنترل کننده هاییکپارچه توان جهت افزایش بارپذیری خطوط و بهبود پروفیل ولتاژ توسط الگوریتم هوشمند جدید ۱۶۴
۱۰۱ بررسی پخش بار کنترل کننده یکپارجه توان و کاربردهای آن در محیط های تجدید ساختار شده ۹۴ ۹۴
۱۰۲ الگوریتم حداقل میانگین مربعات چند مرحله ای و کاربرد آن در کنترل فعال نویز ۱۲۷ ص ۱۲۷
۱۰۳ بهبود کیفیت از طریق ویژگی های استخراج شده و کنتراست ۸۴ص ۸۴
۱۰۴ طراحی ، شبیه سازی و بررسی عملکرد ساختارهای نوین۱۰۰ص ۱۰۰
۱۰۵ طراحي وپياده سازي سيستم انتقال فكس ازطريق پروتكل اينترنتFOLD ۱۱۹
۱۰۶ طراحي و شبيهسازي سيستم تشخيص تهاجم به رايانه ها به كمك شبكه هاي عصبی مصنوعی ۱۴۷ص ۱۴۷
۱۰۷ طراحی   و شبیه سازی فیلترها و میکسرهای مایکروویوی نوری ۸۰ ص ۸۰
۱۰۸ تعیین ابعاد و فهرست تجهیزات مخابرات سیار در برنامه پنج ساله سوم ۲۲۴ ص ۲۲۴
۱۰۹ پیش بینی ترافیک بهینه سازی تعیین ابعاد و فهرست تجهیزات شبکه های تلفنی ثابت جهت ارایه سرویس های نوین مخابراتی برای سالحای آتی در کشور ۱۱۵
۱۱۰ بررسی و تحلیل مکانیزم گذار از IPv4 به IPv6 و شبیه سازی پروتکل مسیریابیOSPF در شبکه IPv6 ۱۹۳
۱۱۱ ارتقای فشرده سازی سیگنال با استفاده از چندی کننده های برداری عصبیی ۱۰۲ ص ۱۰۲
۱۱۲ به کارگیری ساختار امیختار عصبی آماری برای بهنجاری سازی اطلاعات فرمنت ها د ر بازشناسی گفتار ۱۰۰ ص ۱۰۰
۱۱۳ طراحی و پیاده سازی پروتکل انتخاب مجموعه مسیر منفعل بهینه به کمک شبکه عصبی هایفیلد ۱۴۰ص ۱۴۰
۱۱۴ پیش گویی رفتار پویاي کانال سیار سلولی به کمک شبکه هاي عصبی۸۹ص ۸۹
۱۱۵ پنهانشکنی تصاویر با استفاده از شبکههاي عصبی۷۸ ص ۷۸
۱۱۶ تخمین کانال در سستم هایMIMO و تاثیر آن بر ظرفیت و کیفیت ۱۷۵ص ۱۷۵
۱۱۷ مدیریت منابع دارویی در سیستم های مخابرات سیار سلولی مبتنی بر CDMA   ۱۷۷
۱۱۸ شکل دهی پرتو تشعشعی آنتن در سیستم های مخابرات سیار سلولی با ا ستفاده از آنتن های هوشمند ۱۹۸ص ۱۹۸
۱۱۹ انتخاب طراحی و بهینه سازی شبکه های مخابراتی مبتنی بر WLL ۲۵۱
۱۲۰ به هنگام سازی ضریب وزنی و آنتن های هوشمند با استفاده از تخمین زاویه ورود جهت حرکت ۱۷۵ص  
۱۲۱ طراحی -شبیه سازی مقایسه عملکردی و بهبود و مدیریت موقعیت واحد متحرک در مخابرات سیار سلولی ۱۸۸ص ۱۸۸
۱۲۲ مکانیابیونقشهسازيهمزمانبااستفادهازترکیباطلاعاتسنسوري ۸۸

 

۱۲۳ شناسایی چهره به کمک شبکه عصبی ۹۸ص ۹۸
۱۲۴ ارزیابی عملکرد امنیتی در شبکه های نسل بعد و شبیه سازی سیستم تشخیص نفوذ ۱۸۶ص ۱۸۶
۱۲۵ شبیه سازی و ارزیابی عملکرد سامانه هایMC-CDMA درا رتباط MIMO ۱۶۴
۱۲۶ طراحی واحد مند سوئیچ فابریک شبکه سوئیچ پاکتی با روشهای مختلف و مقایسه عملکرد آنها ۱۴۵ص ۱۴۵
۱۲۷ طر احی و نحوه عبور از سوئچینگ مداری به شبکه NON در مخابرات استان تهران ۱۸۶ ص ۱۸۶
۱۲۸ پرداز ش فضا – زمان در کانال هایMIMO ۱۵۵
۱۲۹ روشهای مسیریابی در سوئیچ هایATM قابل توسعه و امکانات ساختاری قطعات بکار رفته جهت حمایت از الگوریتم مسیر یابی ۱۵۴
۱۳۰ شناخت معماری امنیتی در شبکه XG 3 و تحلیل مخاطرات و تهدیدات امنیتی آن و ارائه مکانیزم های امنیتی ۱۱۳
۱۳۱ تجزیه و تحلیل و شبیه سازی مخاطرات امنیتی شبکه IMS تهیه سناریو های حملات به شبکهIMS و ارائه روش تشخیس و جلوگیری ۱۴۱
۱۳۲ طراحی سخت افزار و نرم افزار بردDSP جهت TRAU در سیستم موبایلESM ۱۸۱
۱۳۳ طراحی و پیاده سازی نرم افزار نمونه تست RADIUS   جهت تعیین هویت کاربران شبکه های بی سیمLAN ۱۳۳
۱۳۴ مدیریت   پهنای باند در هسته شبکه های نسل آینده (NGN) مبتنی بر IPMPLS و شبیه سازی طرح بهینه ۱۱۳ ص ۱۱۳
۱۳۵ بررسی و شبیه سازی الگوریتم های سنکرونیزاسیون در سیستم هایOFDM ۱۴۸
۱۳۶ بررسییکپارچه سیستم های چند عاملیMC,CD,A.MC-FH و سیستم جدیدMC-FH-CDMA   ۱۵۳ ص ۱۵۳
۱۳۷ تحلیل حرارتی مغناطیسی ترانسفورماتورهای توزیع تحت شرایط نامتعادل ۱۳۰ص ۱۳۰
۱۳۸ مدل سازی و شبیه سازی توربین بادی مجهز به STATCOM, DFIG بمنظور بررسی عملکرد سیستم در شرایط خطا ۱۲۰
۱۳۹ طراحي و شبيه سازي يك سيستم تسهيم راز با هدف افزايش امنيت اطلاعات۸۷ص ۸۷
۱۴۰ بررسی و شبیه سازی کدهایLDPC با کاربرد آنها در شبکه ADSL ۱۴۶
۱۴۱ روشهای جدید تخمین کانال در سیستمOFDM ۱۳۱
۱۴۲ طراحی و ارائه روشی جدید به منظور بهینه سازی شبکه GSM ۱۹۶
۱۴۳ بهبود کارآیی شبکه ماهواره DVB-RCS از طریق خطی سازی تقویت کننده قدرت ۸۸ ص ۸۸
۱۴۴ بررسی و بهینه سازی و شبیه سازی سیستم کنترل فعال نویز تک کاناله ۲۰۲
۱۴۵ بررسی عملکرد OFDM وفقی در کانالهای متغیر با زمان ۱۵۵ ص ۱۵۵
۱۴۶ طراحی و کنترل مسیر روبات های موازی باا ستفاده از سیستم های هوشمند ۱۱۲ ص ۱۱۲
۱۴۷ مدلسازي مداري ليزر با ساختار چاه كوانتمي۸۷w ۸۷
۱۴۸ كاهش هارمونيكهاي مرتبه پايين به همراه روشهاي شارژ متقارن براي مبدلهاي چند سطحي۱۲۹w ۱۲۹
۱۴۹ تعیین موقعیت و سرعت روتور موتور شار محوری ۱۲۴ص ۱۲۴
۱۵۰ كاهش هارمونيكهاي مرتبه پايين به همراه روشهاي شارژ متقارن براي مبدلهاي چند سطحي۱۲۹ص ۱۲۹
۱۶۰ طراحی بهینه موتور جریان مستقیم بدون جاروبکبه منظور کاهشگشتاور دندانه اي۷۶ص ۷۶
۱۶۱ کنترل برداری موتور القایی با استفاده از مبدل ماتریسی ۹۴ ص ۹۴
۱۶۲ ”طراحي، شبيهسازي و ساخت دستگاه۱۱۹ص ۱۱۹
۱۶۳ طراحی و پیاده سازی سنتز گفتار ۸۵ص ۸۵
۱۶۴ مكانيابي و تعيين ظرفيت بهينه توليدات پراكنده در شبكه توزيع با هدف كاهش تلفات و

آزادسازيظرفيتخطوط،بهروشكولونيزنبورعسل

۱۱۰
۱۶۵ شیبه سازی و شبکه های نوری مبتنی بر پروتکل سوئیچینگ بسته ای ۱۶۶ص ۱۶۶
۱۶۶ كاهش تلفات در شبكه هاي توزيع انرژي الكتريكي به روش تجديد آرايش شبكه با۹۱ص ۹۱
۱۶۷ جايابي بهينه منابع توليد پراكنده در شبكههاي توزيع با هدف کاهش تلفات و بهبود پروفیل ولتاژ۱۱۱ص ۱۱۱
۱۶۸ بررسی پدیده جزیره ای شدن در شبکه های قدرت امروزی و روش های مقابله با آن ۱۴۱ ص ۱۴۱
۱۶۹ جايابي ومقدار يابي بهينه خازن در شبكه هاي توزيع آلوده به هارمونيك باالگوریتمpso119ص ۱۱۹
۱۷۰ تعیین بهینه مکان ، تعداد ظرفیت و شعاع سرویس دهی ترانسفورماتور های توزیع به وسیله الگوریتمpso باینری بهبود یافته ۱۱۹
۱۷۱ استفاده از ادوات facts برای بهبود پایداری ولتاژ در شبکه ای بانیروگاه بادی ۱۶۴ص ۱۶۴
۱۷۲ استفاده از فرکانس گام در بازشناسی گفتار با حالت در زبان فارسی ۲۳۹ص ۲۳۹
۱۷۳ مدیریت هوشمند باتری – سدیم گوگردی درخودروی گازی – برقی توسط شبکه های عصبی ۱۱۸ص ۱۱۸
۱۷۴ شناسايي چند حالت گفتاري در زبان فارسي با استفاده از ويژگيهاي نواي گفتار به۱۱۲ص ۱۱۲
۱۷۵ دسته بندی بافت بر مبنای تبدیلات موجک ۱۲۲ ص ۱۲۲
۱۷۶ تاییدهویت با استفاده از تصاویر عنبیه ۱۱۰ص ۱۱۰
۱۷۷ مدل سازی خطی و غیرخطی سیستم های خنک کننده مشبک بمنظور حفاظت در شرایط بحرانی حرارتی ۱۲۲ص ۱۲۲
۱۷۸ طراحی و پیاده سازی قرآن دیجیتال جیبی با ترجمه ها و تفاسیر ۲۵۱ص ۲۵۱
۱۷۹ طراحی ترانزیستورهای ماسفت سرعت با کمک پیوند سورس – کانال ناهمگون ۱۲۵ص ۱۲۵
۱۸۰ بررسی و شبیه سازی شتاب سنج mems با حساسیت زیاد و نویز کوانتیزاسیون پایین ۸۰ ص ۸۰
۱۸۱ ترازیستور هایmosfet با سورس و درین شاتکی و کانال کرنش یافته در ابعاد نانو ۱۲۵ص ۱۲۵
۱۸۲ مدل سازی و شبیه سازی افزار – مداری سامانه های میکروفلوئیدی مجتمع ۹۷ ص ۹۷
۱۸۳ تاثیر توزیع ناخالص های بستر برعملکرد ترانزیستورMOSFET با آلایش های گون در سورس و درین ۱۲۵ ص ۱۲۵
۱۸۴ مطالعه ترانزیستورهایSOL MOSFET دو گیتی با اتصال شاتکی بعنوان سورس و درین ۱۱۱ص ۱۱۱
۱۸۵ ساخت vco با c,l ساخته شده با REMEMS 96 ص ۹۶
۱۸۶ مدل سازی پدیده های مزوسکوپیک در ترانزیستورهایmos مقیاس نانومتر ۹۲ص ۹۲
۱۸۷ طراحی دیود نیمه هادیsilicon openning switch ۸۵
۱۸۸ ترانزیستورهای اثر میدانی تونلی (TFET ) و بهینه سازی مشخصات ان برای کاربردهای توان پایین در افزاره های نانو ۱۲۴
۱۸۹ بررسی اثر برقگیر های اکسید فلز در محدود سازی رفتار فرورزونانس آشوبگونه ترانسفورماتور های ولتاژ با در نظر گرفتن مدل تلفات هسته غیر خطی ۱۳۷
۱۹۰ برنامه ریزی سیستم های قدرت در محیط تجدید ساختار یافته ۱۵۹ص ۱۵۹
۱۹۱ ارزیابی قابلیت اطمینان بخش های تولید و انتقال برق منطقه ای فارس ۱۲۱ ص ۱۲۱
۱۹۲ تشخیص و رد گیری عابرین پیاده درتصاویر مادون قرمز باا ستفاده از شبکه های عصبی مصنوعی ۱۶۰ص ۱۶۰
۱۹۳ تعیین محدوده قطعات همخوان و سکوت به روش ترکیبی شبکه عصبی و ویولت۱۰۱ص ۱۰۱
۱۹۴ اشکارسازی تشخیص صرع موجود در سیگنالEEO به کمک شبکه عصبی ۱۰۰ ص ۱۰۰
۱۹۵ تشخیص گفتاراز موسیقی به روش شبکه عصبی مصنوعی ۷۹ ص ۷۹
۱۹۶ تشخیس اثر تنگشت توسط شبکه عصبی ۶۰
۱۹۷ تعيين محدوده واكه ها در سيگنال گفتار پيوسته۸۲ص ۸۲
۱۹۸ مبدل آنالوگ به دیجیتال با ساختار FOLDING ANSD INTERPOLATING با سرعت بالا قدرت تفکیک متوسط و توان مصرفی کم ۱۷۷
۱۹۹ طبقه بندی شی گرا اطلاعات طیفی و مکانی در تصاویر سنجش از دور چندطیفی۱۲۰ص ۱۲۰
۲۰۰ بررسی ترویج متقابل بک آرایه پچ میکروسکوپی با جایگزینی المان های فراکتانی ۱۲۰ص ۱۲۰
۲۰۱ آنتن ریزنوار با اسلات بیضوی و تغذیهیCPWیاTarningstub چند حلقه ای دایروی برای کاربردهایUWB ۱۵۲
۲۰۲ بررسی فنی و اقتصادی شبکه های توزیعDC جهت تغذیه بارهای خانگی ۱۱۱ص ۱۱۱
۲۰۳ پيش بيني پلاسماي خورشيدي و بررسي اثرات آن بر سیستم های انتقال قدرت۱۰۳ص ۱۰۳
۲۰۴ بهبود كنترل وضعيت ماهواره در مدار هنگام عبور از سايه زمين۱۱۰ص ۱۱۰
۲۰۵ کاربرد کنترل فازی در برج تقطیر ۱۱۹ص ۱۱۹
۲۰۶ آناليز آنتنهاي شكافي تيپر شده به روشTLM ۱۷۵
۲۰۷ تحلیل و شبیه سازی کاربرد BAND GAP STRVCTURE در آنتن های میکرواستریپ بمنظور افزایش بهره و پهنای باند ۷۷
۲۰۸ آنالیز و شبیه سازی آنتن مایکرواستریپ برای دو باند فرکانسیMHZ 900 و ۱۸۰۰MHZ به روش FDTD 82 ص ۸۲
۲۰۹ بررسی و کاربرد مواد Metamtrrial در آنتن ها ۷۴ ص ۷۴
۲۱۰ تحلیل و شبیه سازی آنتهای بند گپ الکترومغناطیسی در باند ۱۱۵ص ۱۱۵
۲۱۱ تحلیل و شبیه سازی کاربرد در ساختارهایmatematerial suprtstarte EBG   در افزایش گین و دایرکتیویته آنتن های میکرواستریپ ۱۵۳
۲۱۲ بررسی و شبیه سازی انتشار امواج الکترومغناطیسی درون موجبرهای مستطیلی حاوی فریت بایاس شده بااستفاده از روش تفاضل محدود ۲۸۴
۲۱۳ تحلیل و شبیه سازی فیلترSIW باند X با استفاده از روش FDTD و مقایسه نتایج بانتایج نرم افزار HFSS ۸۵
۲۱۴ تحلیل و شبیه سازی ساختار Metamaterial   برای بهبود گین و کوچک کردن ساختار آنتن موج بری ۱۱۳ص ۱۱۳
۲۱۵ تصویربرداری با امواج میلیمتری در شرایط بد جوی مانند ، مه، ابر ، طوفان های شن و …. ۷۲ ص ۷۲
۲۱۶ مطالعه ي آنتن هاي تك قطبي مسطح و طراحي و ساخت نمونه ي جديد۱۱۲ص ۱۱۲
۲۱۷ طراحی الگوریتم پردازش تصویر برای ردیابی اشیاء متحرک شبيه سازي بخش راديوئي سيستم انتقال بي سيم برد كوتاه استانداردBLUETOOTN 140ص ۸۹
۲۱۸ آشکارسازی سیگنال هایDTME برای ۶۴ پورت بطور همزمان باا ستفاده از XC56309PV100DSPIC ۱۳۶
۲۱۹ وطراحي مفهومي شبكة مديريت مخابرات براي (TMN) مطالعه وبررسي شبكةمديريت مخابرات۱۱۳ص ۱۱۳
۲۲۰ بهبود کارآیی شبکه بی سیم (WLAN) به کمک تکنیک آنتنهای چندگانه ۱۴۳ص ۱۴۳
۲۲۱ کنترل تداخل بین سلولی در لینک پائین رونده ۳GPP-LTE با استفاده از عدد مجدد فرکانسی به صورت وفقی ۱ ۱۲۱
۲۲۲ بررسی   آشکارساز های چند کاربره در سیستم هایWCDMA در کانال نویزی و SIS ۱۱۳
۲۲۳ جداسازی کور منابع صوتی ۱۲۸ص ۱۲۸
۲۲۴ ۱۵۰صطراحي كنترل بهينة سيستمهاي درعمليات ۱۵۰
۲۲۵ مطالعه روشهاي كنترلي در سيستمهاي دورعمليات۱۲۷ص ۱۲۷
۲۲۶ آشنایی با انواع ترانسفورماتور های خشک ۶۲ص ۶۲
۲۲۷ اثرات تولید پراکنده (DG) در صنعت برق امروز ۵۲ص ۵۲
۲۲۸ جایابی بهینهDBص باهدف کاهش تلفات توان و بهبود در رگولاسیون ولتاژ در شبکه های توزیع ۹۱ ۹۱
۲۲۹ نقش تولید پراکنده و تولید همزمان در صنعت برق تجدیدساختارشده۱۶۸ص ۱۶۸
۲۳۰ برنامه ریزي در مدار قرار دادن نیروگاهها با استفاده از روش۱۴۶ص ۱۴۶
۲۳۱ تحليل و تنظيم رله هاي حفاظتي واحدهاي سيكل تركيبي كرمان۶۸ص ۶۸
۲۳۲ آشنایی با ژنراتورهاي مگنتو هایدرو دینامیک و۷۲ص ۷۲
۲۳۳ تحليل بهينه ورود و خروج واحدهاي نيروگاهي براي سيستم با ابعاد بزرگ۷۳ص ۷۳
۲۳۴ بررسي تأثير مدلهاي وابسته به ولتاژ بار بر پايداري ولتاژ شبكه هاي قدرت۱۳۳ص ۱۳۳
۲۳۵ بررسي مباحث تجديد ساختار صنعت برق۸۵ص ۸۵
۲۳۶ بهبود کیفیت توان هارمونیک فلیکر و گذرا برای صنایع فولاد با استفاده از عناصر FACTS 187ص ۱۸۷
۲۳۷ بررسی قسمت های غیرمخربNDT در تجهیزات سیستم های قدرت ۱۱۰ص ۱۱۰
۲۳۸ تحلیل رفتاری مغناطیسی ماشین القایی تحت ولتاژ هارمونیکی ۱۱۴ص ۱۱۴
۲۳۹ تجدید آرایش شبکه توزیع بمنظور کاهش تلفات بااستفاده از الگوریتم آنتیک ۱۵۴ص ۱۵۴
۲۴۰ بررسی مولد های سرعت بالای شار محوری ۵۰ص ۵۰
۲۴۱ كنترل برداري موتور القايي دوبل استاتور با استفاده از دو سنسور جریان ۹۴
۲۴۲ پیاده سازی شاخص های تشخیص پدیده ناپایداری ولتاژ و بهبود شاخص انتخابی (VSIVI) ۱۱۶
۲۴۳ ررسی مزایا و معایب محدود کننده هاي جریان خطا (FCL ) انتخاب بهترین نوع FCL و جایابی بهینه آن در شبکه ۱۲۳
۲۴۴ جایابی بهینه کلیدهای قابل کنترل از راه دور و شبکه های توزیع انرژی الکتریکی جهت افزایش قابلیت اطمینان و کاهش تلفات به روش هیوریستیک ۱۶۲
۲۴۵ لیزر و تمام نگاری و کاربردهای لیزر ۸۱ص ۸۱
۲۴۶ بررسی وشبيه سازی کنترل فازی توان در سيستمهای مخابراتی سلولی سیار ۱۳ص ۱۳
۲۴۷ انالیز و طراحی و شیبه سازی تقویت کننده های مایکرویو با فازخطی و پهنای باند بسیار بالا با پاسخ فرکانس دلخواه ۱۱۵
۲۴۸ طراحی بازار حراج خدمات جانبی در سیستمهاي تجدید ساختار یافته برق۱۱۱ص ۱۱۱
۲۴۹ مدل سازی شبکه های توزیع انرژی الکتریکی توسط تبدیل موجک ۱۲۰ص ۱۲۰
۲۵۰ شیه سازی واحد EDC پتروشیمی بندر امام و بهبود کنترل آن ۱۱۶ص ۱۱۶
۲۵۱ مدلسازی و بررسی امکان ساخت آشکار ساز Cd,Zn,Te برای آشکار سازی پرتوهایX و لاندا ۱۳۸ص ۱۳۸
۲۵۲ لیزرDBR و برررسی اثر افزایش عمل کانال بر بهبود عملکرد آن ۱۱۳ص ۱۱۳
۲۵۳ مونيتورينگ گسترده و هوشمند توربين بخار با استفاده از سيستم چند عامله براساس رویکردترکیب اطلاعات ۹۱
۲۵۴ كاربرد نظريه تركيب اطلاعات در تعيين روند تغييرات بازار بورس (روشOWA ) ۴۶
۲۵۵ شبیه سازی و برسی و مقایسه روشهای هوشمند با model predictive control (mpc) برروییک فرایند صنعتی ۱۲۷
۲۵۶ طراحی سیبل هوشمند برای تعیین دقت تیر با استفاده از تکنیک ترکیب اطلاعات سنسوری ۱۴۹ص ۱۴۹
۲۵۷ کنترل پیش بینی سیستم های غیر خطی با استفاده از مدل ولترای مرتبه دوم ۹۷ص ۹۷
۲۵۸ مدل سازي هايبريد سيستم كنترل ترافيك هوايي۱۳۶ص ۱۳۶
۲۵۹ طراحي بازارحراج خدمات جانبي در سيستم هاي تجديد ساختار يافته قدرت۸۸ص ۸۸
۲۶۰ بررسی شاخصهاي پایداري ولتاژ در سیستمهاي قدرت۶۴ص ۶۴
۲۶۱ روشهای شناسایی و مقابله با پرشدگیcongestion درخطوط انتقال سییستم های قدرت ۱۰۵ص ۱۰۵
۲۶۲ عوامل موثر در ناپایداری ولتاژ۱۲۵ص ۱۲۵
۲۶۳ مدلسازي رياضي بازار برق با حضور واحدهاي تجديدپذير جهت برنامهريزي درسیستم قدرت ۱۵۵ ص ۱۵۵
۲۶۴ بررسی رقابتگریزي در بازارهاي برق و روشهاي کاهشآن۲۹۲ص ۲۹۲
۲۶۵ ارایه الگوریتم نوینی جهت بهبود هماهنگی حفاظتی در شبکه توزیع با حضور منابع تولید پراکنده ۱۲۴ص ۱۲۴
۲۶۶ معرفی و بررسی جبران گر UPQC و شبیه سازی جبرن افت ولتاژ بوسیله نرم افزار EMTP در محیط آلوده به هارمونیک ۱۵۸
۲۶۷ تعیین مولفه های تلفات در شبکه های توزیع ۱۱۹ص ۱۱۹
۲۶۸ مدل سازی تجهیزاتcustom power باا ستفاده از PSGAD.EMTDC ۱۲۱
۲۶۹ واسطه گری در بازارهای برق ۴۶ص ۴۶
۲۷۰ ورود و خروج اقتصادي واحدها در سيستم هاي قدرت تجديد ساختار يافته۱۰۰ص ۱۰۰
۲۷۱ شناسایی مکان منابع هارمونیک زا در شبکه قدرت از دیدگاهیکیا چند نقطه بااستفاده از شبکه های عصبی ۱۱۴
۲۷۲ كنترل ميكروتوربين با استفاده از شبكههاي عصبي۱۴۰ص ۱۴۰
۲۷۳ توسعه سیستم های انتقال درمحیط تجدید ساختار یافته ۱۱۰ص ۱۱۰
۲۷۴ پيشنهاد قيمت انرژي برق در بازار رقابتي با در نظر گرفتن تلفات سيستم و ظرفيت خطووط انتقال با استفاده از نقطه تعادل نش  
۲۷۵ برپایی بازار برق قسمت مصرف کننده ۱۴۰ص ۱۴۰
۲۷۶ جایابیDC بمنظور بهبود در رگولاسیون ولتاژ و کاهش تلفات توان ۱۰۵ص ۱۰۵
۲۷۷ برنامه ريزي تغييرات در سيستم قدرت تجديد ساختار شده۹۹ص ۹۹
۲۷۸ مديريت توان راکتيو و کنترل ولتاژ در سيستم های تجدید ساختار یافته ۱۹۸ص ۱۹۸
۲۷۹ پيش بيني قيمت بازار برق با استفاده از شبكه هاي عصبي۱۰۵ص ۱۰۵
۲۸۰ طراحی سیستم کنترل مسیر فضا پیماهای بازگشتی با قابلیت آیرودینامیکی پایین ۷۰ ص ۷۰
۲۸۱ پياده سازی کنترل مد لغزشی فازی – تطبيقی بر روی سیستم روبات سیار چرخ دار ۹۲ص ۹۲
۲۸۲ Vehicle Fuzzy Dynamic Stability Control(VFDSC) ۱۲۴
۲۸۳ کنترل پیش بینMAGLEV ۹۷
۲۸۴ طراحی ثابت نگهدار ارتفاع پهپاد در مد طولی به روش QFT ۱۱۷
۲۸۵ بررسي كنترل فازي تطبيقي۱۴۷ص ۱۴۷
۲۸۶ کنترل و هدایت موشک های خارج از جو ۱۱۶ص ۱۱۶
۲۸۷ کنترل مستقیم گشتاور موتور القایی تغذیه شده بوسیله سلول فتوولتائیک ۸۷ص ۸۷
۲۸۸ تحلیل و طراحی کنترل کننده های فازی با ا ستفاده از روش IML برای سیستم های غیر خطی با عدم قطعیت پارامترها ۱۵۹
۲۸۹ طراحی کنترلر در PID برای سیستم های چند متغیره غیر خطی به روش فازی ۱۵۶ص ۱۵۶
۲۹۰ طراحی و پیاده سازی سامانه اتوماسیون ماشین های آهار ۱۳۵ص ۱۳۵
۲۹۱ طراحییک سیستم نمونه برای اتوماسیون ساختمان ۱۱۳ص ۱۱۳
۲۹۲ طراحی سیستم امنیتی ساختمان با استفاده از ترکیب اطلاعات سنسوری ۱۳۲ص ۱۳۲
۲۹۳ طراحی و ساخت محیط نرم افزاری کنترل مانیتورینگ از طریق اینترنت ۱۳۸ص ۱۳۸
۲۹۴ طراحی کنترلگر مقاوم برای سیستم های حرکت از راه دور ۱۷۲ص ۱۷۲
۲۹۵ طراحی سیستم کنترل با قاطعیت پیکربندی مجدد با وجود محدودیت اشباع دامنه عملگر ۱۰۸ص ۱۰۸
۲۹۶ طراحییک کنترلر نظارتی سیستمDCS 85ص ۸۵
۲۹۷ پایدارسازي و کنترل سیستمهاي چند متغییره تاخیری با استفاده از جایابی قطب پیوسته ۱۲۳ص ۱۲۳
۲۹۸ بررسی طراحی و شبیه سازیMAC اترنت Gpbs 10 ۱۷۲
۲۹۹ طراحی مالتر پلکسر د ی مالتی پلکسر نوری با استفاده از نوری های سطح برجسته باتری ۱۰۵ص ۱۰۵
۳۰۰ بررسی و شبیه سازی نهان نگاری صوت به روش طیف گسترده ۱۲۲ص ۱۲۲
۳۰۱ بررسی و مقایسه روشهای مختلف کاهش PAR در OFDM 117ص ۱۱۷
۳۰۲ طراحی و شبیه سازی پردازنده سیستو لیکی برای جداسازی وشناسایی رشته پالس های متداخل ۲۰۴ص ۲۰۴
۳۰۳ شبکه های رادیو ترانک TRTRA ۵۵
۳۰۴ طراحی گیرنده اولتراویدبنر با مدولاسیون پ.پ ام براساس کورلیتور دیجیتال ۲۴۹ص ۲۴۹
۳۰۵ ارزیابی مدلهای مختلف پخش بار برای کنترل گر توان یکپارچهUPEC ۹۰
۳۰۶ طراحی   و شبیه سازی فرستنده فرا پهن باند ۱۴۳ ص ۱۴۳
۳۰۷ طراحی کنترل کننده PID و شبه PID در یک ناحیه پایداری مطلوب با استفاده از روش جایابی قطب ۱۵۶ص ۱۵۶
۳۰۸ بررسی و طراحی سیستم کنترل یک پل تلسکوپی فرودگاهی (JETWAY ) ۱۹۶
۳۰۹ PLL در سیتسم های کنترل و بکارگیری آن در کنترل سرعت یک موتور PC 100ص ۱۰۰
۳۱۰ طراحي كنترل كننده براي هواپيما به منظور انجام مانور طولي۱۰۵ص ۱۰۵
۳۱۱ طراحی کنترل کننده LQR برای سیستم های غیر خطی و بررسی عوامل غیر خطی در عملکرد آن ۱۳۵ص ۱۳۵
۳۱۲ بررسی روشهای مختلف کنترل دور و موقعیت موتور DC   ۹۷ ص ۹۷
۳۱۳ طراحی کنترلر با ساختار LQR برا ییک سیستم صنعتی با تاکید بر محاسبه ماتریسهایR,Q به روش GA 96ص ۹۶
۳۱۴ بررسی روشهای مختلف کنترل موتوور القایی ۷۳ص ۷۳
۳۱۵ بررسی   توان راکتیو ۲۰۳ص ۲۰۳
۳۱۶ کنترل بهینه فیدبک حالت نوعی از آونگ وارون برپایهی الگوریتم پرندگان و مقایسه آن با روشهای بهینه سازی دیگر ۱۲۵
۳۱۷ تنظیم کنترل کننده PID با استفاده از الگوریتم بهینه سازی پرندگان ۱۲۲ ص ۱۲۲
۳۱۸ طراحي يك كنترل كننده پيش بين براي يك فرآيند صنعتي۱۴۱ص ۱۴۱
۳۱۹ کنترل کننده پیش بینی خطی برپایه مدل MPC ۶۲
۳۲۰ طراحییک کنترل کننده LQR برای سیستم تعلیق   فعال یک چهارم خودرو ۱۳۶ ص ۱۳۶
۳۲۱ طراحی مدار مجتمع یکپارچه مبدل اندازه لکه و فتودتکتور موج بری بر روی زبر لایهInp در پنجره ۱۳۶ص ۱۳۶
۳۲۲ تحلیل مغناطیسی و حرارتی موتور PMD با استفاده از FEM 14ص ۱۱۴
۳۲۳ ارزيابي عملكرد لرزه ايي قاب بتن مسلح تقويت شده با ديوار برشي ورق فولادي نازك براساس تحلیل دینامیکی غیر خطی ۳۳۶
۳۲۴    

 

سمینار برق
۱ ۳GPP-LTE در شبكههاي MAC تحليل لايه فيزيكي و۸۹ص
۲ ۵۵صCMOS براي كاربرد در فن آوري (SGOI) بر روي عايق SiGe بررسي ساختارهاي
۳ ۶۸ص( OWA كاربرد نظريه تركيب اطلاعات در تعيين روند تغييرات بازار بورس (روش
۴ ۷۲ص مخابرات بي سيم WLAN كاربرد آنتن هاي دايورسيتي پلاريزاسيون در
۵ ۹۷صDC بررسي روشهاي مختلف كنترل دور و موقعيت موتور
۶ ۱۰۰صتصويربرداري ابرطيفي در سنجش از دور
۷ ۱۰۵صDG جايابي بهينه
۸ ۱۱۴صDCS كنترل نيروگاه گازي با استفاده از
۹ ۱۳۳صDC بررسي ساختمان، عملكرد و حفاظت كليدهاي
۱۰ BLUETOOTHو اینده آن در اتوماسیون صنعت ۶۰ص
۱۱ TRTRA شبكه هاي راديو ترانك۵۵ص
۱۲ UWB در باند بسيار زياد CMOS بررسي عملكردتقويت كننده كم نويز۸۱ص
۱۳ اتوماسيون شبكه هاي توزيع۷۰ص
۱۴ اثرات تولید پراکنده (DG) در صنعت برق امروز ۵۳ص
۱۵ احساس و کنترل الکترونیکی شتاب سنج MEMS 84ص
۱۶ اصول بنيادي و كاربرد هاي ساختارهاي متامتريال با ضريب شكست منفي۸۷ص
۱۷ افزاره های SOI 95ص
۱۸ افزاره هاي ميكروفلويديك۷۷W
۱۹ الگوریتم بهینه سازی تکاملی ۷۸ص
۲۰ الگوریتمهاي نوین پیش اعوجاج دیجیتالی وفقی و غیر وفقی و کاربرد آنها در حذف۵۸ص
۲۱ انتخاب ساختار کنترل برای موج های تقطیر ۸۴ص
۲۲ انتقال ویدئو بروی شبکه ADHOC 88ص
۲۳ انرژی های نو – – نیروگاه های بادی ۱۲۹ص
۲۴ آرايه هاي ميكروفني۲۸۱ص
۲۵ آشنایی با انواع ترانسفورماتور های خشک ۶۷ص
۲۶ آشنایی با ژنراتورهاي مگنتو هایدرو دینامیک و۷۲ص
۲۷ آنتن هاي ميكرواستريپ پهناي باند بالا۸۰ص
۲۸ بازآرایی شبکه های توزیع جهت کاهش تلفات ۱۰۳ص
۲۹ بررس مشخصه های الکتریکی ۵۷ص
۳۰ بررسی قابلیت اطمینان تولید در محیط تجدید ساختار ۶۸ص
۳۱ بررسی قابلیت اطمینان شبکه های توزیع در حضور منابع تولید پراکنده ۶۹ص
۳۲ بررسی الگوریتم بهینه سازی و انواع کاربردهای آن ۶۵ص
۳۳ بررسی انواع روشهای مدل سازی و کنترل ربات ها با مفاصل انعطاف پذیر ۶۰ص
۳۴ بررسی انواع ساختارهای مدارات آنالوگ به دیجیتتال ۴۹ص
۳۵ بررسی انواع واحدهای تولید پراکنده و تاثیرات مفید آنها بر شبکه های توزیع ۷۶ص
۳۶ بررسی تاثیر عملیات ذوب در خلاء بر زیر ساختار و خواص مکانیکی فولاد رسوب حاوی نیکل تنگستن و تیتانیم
۳۷ بررسی تست های غیر مخرب (NDT ) در تجهیزات ۱۱۰ص
۳۸ بررسی توربو و کد و کاربردهای آن در سیستم مخابراتی ۸۶ص
۳۹ بررسی جریان نشتی درین القا شده از گیت GIDL و کاهش نشت توان با کنترل GIDL ترانزییستور MOSFET   ۱۰
۴۰ بررسی حجم محاسبات الگوریتم های MPC 108ص
۴۱ بررسی روش های جدید کنترل مقاوم سیستم های غیر خطی ۸۱ص
۴۲ بررسی روش های مختلف کنترل بدون حسگر ماشین های شار محوری ۲۰۰ص
۴۳ بررسی روش های مختلف کنترل موتور القایی ۷۲ص
۴۴ بررسی روشهای جدید و مدرن کنترل موتورهای القایی ۱۲۱ص
۴۵ بررسی روشهای نوین condition monitoring در ماشین های القایی ۹۲ص
۴۶ بررسی سیستم هاي مکاترونیکی بکار رفته در ربات هاي امدادگر۵۸ص
۴۷ بررسی سیستم هاي مکاترونیکی بکار رفته در ربات هاي امدادگر۵۸ص
۴۸ بررسی سيستمهای کنترلی با قابليت پيکربندی مجدد۱۱۳ص
۴۹ بررسی شاخصهاي پایداري ولتاژ در سیستمهاي قدرت۶۴ص
۵۰ بررسی عملکرد جبران کننده دینامیکی ولتاژ (DVR ) 72ص
۵۱ بررسی فیلترهای SAW د ر فرکانسهای بالای CHZ 58W
۵۲ بررسی قرار   گرفتن IP روی WDM 46ص
۵۳ بررسی کار برد شبکه های عصبی در سیستم کنترل پرواز۸۵ص
۵۴ بررسی کار برد مواد Metamaterial در آنتن ها ۷۴ص
۵۵ بررسی مدل های هایبرید در بازشناسی گفتار اتوماتیک ۸۲ص
۵۶ بررسی مواد بند کپ فراموادها و کار برد آنها در خطوط انتقال و آنتن ها ۸۶ص
۵۷ بررسی مولد های سرعت بالای شار محوری ۵۰ص
۵۸ بررسی و نظارت همه جانبه کیفیت توان در شبکه های قدرت ۱۲۴ص
۵۹ بررسي انواع ساختارهاي مدارات آنالوگ به ديجيتال۵۰ص
۶۰ بررسي آنترل فازي تطبيقي۱۱۳ص
۶۱ بررسي تاثير اتوماسيون شبكه توزيع بر بهبود قابليت اطمينان۱۲۸ص
۶۲ بررسي تئوري فيلترهاي تطبيقي غيرخطي۶۰ص
۶۳ بررسي چندين روش بازشناسي حالت گفتار۱۶۳ص
۶۴ بررسي روش هاي تشخيص هويت با استفاده از تصاوير عنبيه۶۳W
۶۵ بررسي روش هاي تعيين محدوده واكه ها در سيگنال گفتار پيوسته۷۸ص
۶۶ بررسي روش هاي جبران سازي فركانسي در تقويت كننده هاي چند طبقه۳۷ص
۶۷ بررسي روشهاي كنترل پديده سرج در كمپرسورها۱۲۲ص
۶۸ بررسي روشهاي كنترل سيستمهاي سوئيچ شونده۷۸ص
۶۹ بررسي سوئيچ هاي اترنت۸۲ص
۷۰ بررسي سيستم هاي مديريت شبكه هاي مخابراتي در جهان و۱۵۲ص
۷۱ بررسي طراحي ماتريس وزن دهي در تنظيم كننده هاي مربعي خطي۳۱ص
۷۲ بررسي كنترل فازي تطبيقي۱۴۷ص
۷۳ بررسي مقايسه ايي انواع روش هاي طراحي اتوپايلوت اجسام پرنده۹۰ص
۷۴ بررسي يك مخلوط كننده ي فركانسي(ميكسر) در باند فركانسي خيلي وسيع۶۷ص
۷۵ برنامه ريزي ورود و خروج واحدها به شبکه با در نظر گرفتن۹۶ص
۷۶ برنامهریزي تعمیرات نیروگاهها۵۰ص
۷۷ به کارگیري شبکه هاي عصبی در تخمین کانال هاي مخابراتی۵۸ص
۷۸ پس پردازش با ستفاده از پراکندگی مجازی برای ارتقای لبه ۱۰۶ص
۷۹ تاثیر بیولوژیکی امواج الکترومغناطیسی بر روی بافت های بدن ۱۱ص
۸۰ تحقق و بررسی آخرین متدها در FPGA 114ص
۸۱ تحقیق و بررسی آخرین متدها در FPGA 114ص
۸۲ تحلیل عمومی NGN با مقایسه کارآیی با شبکه های موجود ۱۰۷ص
۸۳ تحليل و تنظيم رله هاي حفاظتي واحدهاي سيكل تركيبي كرمان۷۷ص
۸۴ تشخیص پالس های کد شده و فاقد کد دریافتی از خروجی I&Q 80W
۸۵ تشخیص چهره انسان ۵۳ص
۸۶ تشخيص تهاجم در شبكههاي كامپيوتري با استفاده از شبكهعصبي۱۲۱ص
۸۷ تصویربردار ی با امواج میلیمتری در شرایط بد جوی مانند مه ف ابر،، طوفان های شن و …. ۷۲ص
۸۸ تصويربرداري ابرطيفي در سنجش از دور
۸۹ تعامل بین جاذب های اجزا و چهره و جاذب های چهره کامل در قشر گیجگاهیمغز ۷۵ص
۹۰ تقویت کننده کم نویز۲۱۰ص
۹۱ جایابی بهینه تولید پراکنده در شبکه های توزیع جهت کاهش تلفات با استفاده از روش بهینه سازی الگوریتم
۹۲ چاه های کوانتومی نیمه هادی ۶۵ص
۹۳ چکیده ۷۳ص
۹۴ چکیده ویژگی های برد آنتن د ر حوزه زمان۸۵ص
۹۵ رادارها ی فرکانس بالا ۹۶ص
۹۶ رمزنگاری اطلاعات ۷۲ص
۹۷ رو شهای بهبود پایداری سیستم قدرت ۱۰۰ص
۹۸ روش هاي تشخیص خطا هاي امپدانس بالا۸۲ص
۹۹ روش هاي شارژ متقارن مبدل هاي چند سطحي كاسكاد۳۸ص
۱۰۰ روشهای شناسایی و مقابله با پرشدگی(congestion ) در خطوط انتقال سیستم های قدرت ۱۰۵ص
۱۰۱ روشهای طراحی شبکه روی تراشه و کاربرد آنها ۷۳ص
۱۰۲ روشهای طراحی مدل خودکار مدارهای آنالوگ ۵۵ص
۱۰۳ روشهاي برنامه ريزي درتعميرات و كاربرد برنامه ريزي ديناميكي۱۳۷ص
۱۰۴ روشهاي کاهشآن۷۷ص BLDC گشتاور گیر در موتورهاي
۱۰۵ روشهاي مدل سازي نور و فازي سيستم با تقريب خطي و محلي۵۷ص
۱۰۶ روشهاي مدل سازي نور و فازي سيستم با تقريب خطي و محلي۵۷ص
۱۰۷ سیستم های مالتی پلکس نوری ۱۱۳ص
۱۰۸ سيستم مديريت هوشمند انرژي ساختمان۱۲۸ص
۱۰۹ شبکه های نوری ( تحقیق و بررسی سوییچ های نوری)۱۲۹ص
۱۱۰ شبکه های نوری ( تحقیق و بررسی سوییچ های نوری)۱۲۹ص
۱۱۱ شناخت و بررسي اجزاي تلفات در شبکه هاي توزيع و ارائه راه حلهايي جهت کاهش آن۱۲۶ص
۱۱۲ طراحی سیستم های کنترل مقاوم QFT 94ص
۱۱۳ طراحي بازارحراج خدمات جانبي در سيستم هاي تجديد ساختار يافته قدرت۸۸ص
۱۱۴ طراحي گيرندهي ديجيتال يك رادار ردگير تك پالس۹۷ص
۱۱۵ طراحي مدار مجتمع يكپارچه مبدل اندازه لكه و فتودتكتور موجبري۷۰ص
۱۱۶ عوامل موثر برناپایداری ولتاژ ۱۲۵ص
۱۱۷ قیمت گذاری توان راکتیو در محیط تجدید ساختار شده ۷۵ص
۱۱۸ کاربرد اسکادا در سیستم های تولید و انتقال ۹۹ص
۱۱۹ کاربرد تبدیل ویولت و دي سی تی در پردازشتصویر۷۴ص
۱۲۰ کاربرد شبکههاي عصبی در پنهانشکنی تصاویر۵۴ص
۱۲۱ کاربرد کالای نساجی برای حفاظت از محیط زیست ۷۵ص
۱۲۲ کدهای کنترل خطا در سیستم های مخابراتی ۶۴ص
۱۲۳ کنتر ل و تعیین موقعیت ماهواره ۱۱۸ص
۱۲۴ کنترل کننده پیش بیین خطی بر پایه مدل MPC 62ص
۱۲۵ کنترل و تعیین موقعیت ماهواره ۱۱۸ص
۱۲۶ کنترل و هدایت موشک های خارج از جو ۱۱۲ص
۱۲۷ کنترل هوشمند ترافیک شهری با استفاده از کنترل فازی۷۶ص
۱۲۸ كنترل برداري موتور القايي دوبل استاتور۷۷ص
۱۲۹ لیزر و تمام نگاری و کاربردهای لیزر ۸۱ص
۱۳۰ مبدل هاي آنالوگ به ديجيتال كم توان، سريع و با دقت بالا۱۸۳ص
۱۳۱ مبدل هاي چند سطحي و روش هاي حذف هارمونيك در آنها۹۸ص
۱۳۲ محفظھ محافظ آنتن رادار۵۸ص
۱۳۳ محفظھ محافظ آنتن رادار۸۳ص
۱۳۴ مدار امپدانسی ۹۰ص
۱۳۵ مدل سازي هايبريد سيستم كنترل ترافيك هوايي۶۴ص
۱۳۶ مدلهاي پديده كرونا در خطوط انتقال و نحوه ارزيابي تلفات آن در شبكههاي واقعی ۸۹ص
۱۳۷ مدیر یت مصرف بار در سیستم های توزیع ۷۷ص
۱۳۸ مدیریت باتری در خودروهای برقی مختلط ۲۲۹ص
۱۳۹ مطالعة روشهاي شناسايي مركز توليد هارمونيك۹۵ص
۱۴۰ مطالعه روشهاي كنترلي در سيستمهاي دورعمليات۱۲۷ص
۱۴۱ مطالعه سیستم زمین شبکه توزیع و تاثیر آن بر حفاظت شبکه ۱۷۱ص
۱۴۲ مطالعه و بررسی روکش های مختلف جهت یابی رادیویی ۱۱۷ص
۱۴۳ میزان تحمل بار در روبات ها توسط سیستم های هوشمند ۵۸ص
۱۴۴ نقش تولید پراکنده و تولید همزمان در صنعت برق تجدیدساختارشده۱۶۸ص
۱۴۵ نهان نگاری دجیتال ۷۱ص
۱۴۶ نهان نگاری دیجیتال ۷۱ص
۱۴۷ و اتصال آنها به شبکه ۱۳۸صDG ژنراتورهاي مورد استفاده در سیستمهاي
۱۴۸ واسطهگري در بازارهاي برق۴۶ص
۱۴۹ ویژگی های برد آنتن درحوزه زمان ۱۲ ص کاور
کد عنوان ت ص
۱ توضیحی بر IC 8255A 25 ص
۲ حسگر ۳۵ ص
۳ طراحي و ساخت منبع تغذيه سوئيچينگ Fly back 120 ص
۴ کنترل دو جهته ی موتور DC با فید بک دیجیتال ۸۰ ص
۵ گزارش كار های آزمايشگاه الكترونيك ۱ – ۳۴ ص
۶ مدلسازي شناختي يك سيستم آموزش دهنده هوشمند به منظور توان‌بخشي علاقه به يادگيري و خلاقيت دانشجو ۴۰ ص
۷ مطالعه ظرفيت خازن و تاثير ضريب دي‌الكتريك در آن ۱۲ ص
۸ ميكروكنترلرهاي AVR -ميكروكنترلرهاي ۸۰۵۱ ۱۵۰ ص
۹ I2C Protocol ويژگي ها و کاربرهاي آن در صنعت ۳۴ ص
۱۰ آزمايشات الكترونيك ۲۵ ص
۱۱ اسيلاتور ۶۰ ص
۱۲ اسیلوسکوپ ۱۱ ص
۱۳ آشنايي با IP Telephony 12 ص
۱۴ آشنايي با ساختمان و عملكرد نيمه هادي ديود و ترانزيستور ۳۴ ص
۱۵ آشنايي با ماشين بينايي و تصوير برداري ديجيتالي   ۱۳۰ ص
۱۶ الکترونیک – جداسازی مدارها – آمپلی فایر ۱۱ص
۱۷ بررسي فن آوريهاي صفحات نمايشگر ۳۸ ص
۱۸ برق – سنسور ۲۸ ص
۱۹ برق صنعتي ۳۰ ص
۲۰ پايان نامة كارشناسي )) شبيه سازي پروسسور ARM
کد عنوان ت ص
۲۱ پایداری گذرا در سیستم های عملی قدرت ایران ۴۳ ص
۲۲ پروژة سيستمهاي تلويزيون ۱۷ ص
۲۳ پروژه ارگونومي ( شركت عصر صنعت شرق ) ۸ ص
۲۴ پروژه طراحي ۱۶ ص
۲۵ پست فشار قوي ۵۴ ص
۲۶ پيشبيني پيشرفت نانوتكنولوژي با كمك شاخصهاي علم و فناوري ۴۵ ص
۲۷ پيشخور و پسخورتك كاناله ANC مقايسهء عملكرد سيستمهاي در تضعيف نويز سينوسي و هارمونيكهاي آن ۸ ص
۲۸ تابلوهاي تبليغاتي ۲۸ ص
۲۹ تحقیق درباره طریقه کار با نرم افزار اورکد ۱۶ ص
۳۰ تحليل مدارهاي ديودي ۳۲ ص
۳۱ ترانزيستور اثر ميداني ۹۰ ص
۳۲ ترانزیستور ۷ ص
۳۳ ترانزیستور ۲۳ ص
۳۴ ترانس جريان ۱۷ ص
۳۵ ترانسفورماتور ۳۱ ص
۳۶ ترانسهاي سه فاز ۵۴ ص
۳۷ تشريح مدار قفل رمزي ديجيتال ۱۸ ص
۳۸ تلفن ۲۶ ص
۳۹ تنظيم كننده هاي ولتاژ ۳۲ ص
۴۰ تيريستور ۳۲ ص
کد عنوان ت ص
۴۱ جداسازی مدارها برای هدف کلی کاربردهای آنالوگ ۱۱ ص
۴۲ جمع كننده‌هاي SET 38 ص
۴۳ خازن ۹ ص
۴۴ خازن و انواع آن ۱۷ ص
۴۵ رله و سكسيونر ۲۳ ص
۴۶ روش هاي كاهش نويز در مدارهاي الكترونيكي ۲۳ ص
۴۷ روشهاي اندازه گيري الكتريكي ۳۰ ص
۴۸ ژنراتور ۱۰۰ ص
۴۹ ساعت دیجیتال ۱۰ ص
۵۰ سرويس و تعميرات فتوكپي شارپ ۴۲ ص
۵۱ سنسورهاي دما و ترانزيستورهاي حرارتي ۶۳ ص
۵۲ سنسورهايي از نوع ذرات بولوژيكي ۱۵ ص
۵۳ سوالات مدارات ۳۷ ص
۵۴ سيستم نگهداري و تعميرات دستگاههاي ارتباطي و ناوبري كشتي ۳۲ ص
۵۵ شبکه حسگر ۵۵ ص
۵۶ طراحی پست ۱۴۸ ص
۵۷ علم رباتيك ۳۲ ص
۵۸ عيب يابي الكتريكي ۲۵ ص
۵۹ فراهم سازی مسیر های شبکه جاده ای محدود کننده جابه جایی ها به صورت زمینه سرویس موبایل ۷۵ ص
۶۰ فلیپ فلاپ ۱۰ ص
کد عنوان ت ص
۶۱ فوتوديودهاي آوالانژ ۱۰ ص
۶۲ قطعات نیمه هادی در مایکرویو ۳۳ ص
۶۳ كابل ۳۶ ص
۶۴ كارخانجات لامپ پارس شهاب ۶۳ ص
۶۵ كارخانه لامپ پارس شهاب ۵۰ ص
۶۶ كليدها ۱۰ ص
۶۷ كنترل سرعت در ماشين هاي الكتريكي ۲۳ ص
۶۸ ليتوگرافي (تصويربرداري) ۲۳ص
۶۹ ماشين حساب با استفاده از ۸۰۵۱ ۳۹ ص
۷۰ محاسبات مربوط به پاسخ فركانس مدارات الكتريكي ۵
۷۱ مدار سري ۱۱ ص
۷۲ مدارات الکتریکی ۷۳ ص
۷۳ مدارهای شناور ۵ ص
۷۴ مرکز مخابرات ۱۰ ص
۷۵ مشکلات موجود در برق شهر ۱۱۲ ص
۷۶ معرفي سيستمهاي کنترل ۱۵۸ ص
۷۷ مقدمه اي درباره خنك سازي دمابرقي (ترموالكتريك)   ۱۴ ص
۷۸ موتورهای پله ای ۴۹ ص
۷۹ ميكروكنترلر ۸۰۵۱ – ۵۳ ص
۸۰ ميكروكنترلر ۸۰۵۱ ((۰۲)) ۱۰۸ ص
کد عنوان ت ص
۸۱ نكاتي كه در تعمير مانيتور بايد توجه داشت ۱۴
۸۲ نگاهى به تفاوت سنسورهاى CCD و CMOS – 11 ص
۸۳ آموزش مبانی پایه برق الکترونیک ۸ ص
۸۴ انسان و امواج الكترومغناطيس ۳۲ ص
۸۵ بازآرائي بهینه شبكه هاي توزيع به روش الگوريتم ژنتيك جهت کاهش تلفات ۱۰ ص
۸۶ پيش‌بيني تكنولوژي‌هاي نگهداري و تعميرات ۱۶ ص
۸۷ شبکه های توزیع ۵۳ ص
۸۸ ضبط ويديو سيستمهاي ضبط و پخش ۲۷ ص
۸۹ طراحی مدار رگولاتور ۵+ ولت بر اساس مدل سوئیچینگ ۱۲ ص
۹۰ طرز ساخت و كار مدار or 9 ص
۹۱ طرز كار اسيلوسكوپ ۱۰ ص
۹۲ عناصر و اصطلاحات و مدارهاي كوانتومي ۱۰ ص
۹۳ فيبر نوري چيست ۲۰ ص
۹۴ كارآموزي برق صنعتی شرکت آریارعدجهان ۷۸ ص
۹۵ كنترل كننده ۲۹ ص
۹۶ مانومترها ۶ ص
۹۷ مبدل‌هاي حرارتي ۴ ص
۹۸ مدار تلويزيون ۱۲۰ ص
۹۹ مدار دزدگير اتومبیل ۴۷ ص
۱۰۰ مدولاسيون ۲۸ ص
کد عنوان ت ص
۱۰۱ مدولاسيون AM 43 ص
۱۰۲ موتور DC 11 ص
۱۰۳ ميدان الكترومغناطيسي موبايل ۲۸ ص
۱۰۴ ميكسر پنج كاناله ۱۷ ص
۱۰۵ نمونه سوال فركانس ۷ ص
۱۰۶ يکسو کننده تمام موج ۹ ص

مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج