گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 609 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت

قیمت : ۷۰۰۰۰ ريال    تعداد صفحات : ۹۰    کد محصول : ۱۱۰۹۴    حجم فایل : ۱۱۵ کیلوبایت   

فهرست:
مهندسي ارزش
روند شکلگيري و توسعه مهندسي ارزش
مراحل مهندسي ارزش در نگهداري و تعميرات
نقش مهندسی صنایع در مدیریت نگهداری و تعمیرات
پشتیبانی در نگهداری و تعمیرات
تدارکات در نگهداری و تعمیرات
كدينگ و نقش آن در نگهداري و تعميرات
شاخص هاي ارزيابي فني – اقتصادي فعاليت هاي نت
شاخصهاي ارزيابي قابليت اطمينان و قابليت تعمير
مقایسه نگهداری و تعمیرات پيشگيرانه (PM) و نگهداری بر اساس وضعیت (CM)
هزینه های نگهداری و تعمیرات چیست و چگونه قابل پیش بینی می باشد؟
تخمین هزینه های نگهداری و تعمیرات
استاندارد سازی در نت
تميزکاری رکن اساسی نگهداری است
كدينگ و نگهداري و تعميرات
CMMS و آسيب‌شناسي مكانيزاسيون سيستم‌هاي نت
نرم افزارهاي طراحي شده جهت تعميرات و نگهداري و ويژگي هاي اين برنامه ها

مهندسي ارزش
امروزه به طور مداوم با گسترش فعاليتها و کاهش منابع ـ اعم از مالي، انساني و زماني ـ روبه‌رو هستيم. تلاش براي دستيابي به نتايج با کيفيت، با صرف هزينه و زمان کمتر، از آرزوهاي ديرينه بشر بوده و در ادوار مختلف، بخشي از نيرو و انديشه انسان را به خود اختصاص داده است. مهندسي ارزش به عنوان پاسخي عام به نياز بشر براي دستيابي به نتايج مناسب با صرف منابع مناسب، رواج و کاربرد يافته است. در مقاله حاضر تلاش شده ضمن معرفي و تبيين مهندسي ارزش و روشن ساختن جنبه‌هاي مختلف آن، به برخي از مهمترين کاربردهاي آن در حوزه فعاليتهاي کتابداري و اطلاع‌رساني اشاره شود. رويکرد اين مقاله از منظر ورود به بحث است و پژوهش و گزارش مفصلتر در اين خصوص در آينده صورت خواهد گرفت.
مهندسي ارزش چيست؟
مهندسي ارزش[۲]، تلاشي است سازمان‌يافته که با هدف بررسي و تحليل تمام فعاليتهاي يک طرح، ـ از زمان شکل‌گيري تفکر اوليه تا مرحله طراحي و اجرا و سپس راه‌اندازي و بهره‌برداري ـ انجام ميشود و به عنوان يکي از کارآمدترين و مهمترين روشهاي اقتصادي در عرصه فعاليتهاي بشر، شناخته شده است.
مهندسي ارزش در چارچوب مديريت پروژه، ضمن اينکه به تمام اجزاي فعاليتها توجه ميکند، هيچ بخشي از کار را قطعي و مسلم نميداند. هدف مهندسي ارزش، زمان کمتر براي رسيدن به مرحله بهره‌برداري، بدون افزايش هزينه‌ها يا کاهش کيفيت کار است.

افزايش پيوسته هزينههاي اجرايي و توسعه روز افزون فنآوري، حذف آن بخش از هزينهها را که نقشي در ارتقاي کيفيت ندارند و از لحاظ اجرايي نيز غير ضروري ميباشند، الزامي ساخته است. به کارگيري مهندسي ارزش در طرحهاي اجرايي، با توجه به پيچيدگي کارها بويژه در طرحهاي بزرگ اجرايي، مي‌تواند به ابزار بي‌چون و چراي مديريت در کنترل هزينهها تبديل شود. هدف اين روش، از ميان برداشتن يا اصلاح هر چيزي است که موجب تحميل هزينههاي غير ضروري ميشود، بدون آنکه آسيبي به کارکردهاي اصلي و اساسي طرح وارد آيد. مهندسي ارزش، مجموعهاي متشکل از چندين روش فني

خرید و دانلود

با قیمت
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج