گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 79 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت

قیمت : ۲۰۰۰۰ ريال    تعداد صفحات : ۱۶    کد محصول : ۱۷۴۰۹    حجم فایل : ۷۵ کیلوبایت   

تولد و دوران زندگی در سوئیس
ژان ژاک روسودر روز ۲۸ ژوئن سال ۱۷۱۲ در ژنو به دنیا آمد .پدر او ایزاک روسو،همچون پدربزرگش ساعت ساز بود مادر او نه روز پس از تولدش چشم از جهان فرو بست ،و روسوتانه سالگی نزد پدرش بزرگ شد. در سال ۱۷۲۲،پدرش ایزاک روسو برای فرار از زندانی شدن مجبور به ترک پسرش شدو او را به برادرش که یک کشیش پروتستان بود سپرد.
خانواده روسو در اصل فرانسوی بودند،ولی در سال ۱۵۴۹برای گریز از کشته شدن توسط کاتولیک ها به ژنو روی آوردند .پس از چند ماه عموی روسو او را به کشیش پروتستان دیگری به نام لامبرسیه در دهکده ای در جنوب ژنو سپرد،و روسو حدود دو سال را نزد او وخواهرش گذراند.
پس از ان عموی روسو او را به عنوان شاگرد به یک حکاک معرفی کرد و روسو علیرغم میلش تا ۱۶ سالگی نزد او این حرفه را اموخت.
در ۱۴ مارس ۱۷۲۵،بدون اطلاع پدر یا عمویش ژنو را ترک کرد وتا انسی پیاده سفر کرد. شارمت(دهکده ای نزدیک انسی)، منزلی که روسو در آنجا در نوجوانی وجوانی تحت سرپرستی مادام «دووارانس » زندگی کرده است ،امروزه به موزه ای برای تجلیل از روسو تبدیل شده است.
«مادام دووارانس» سرپرست روسو ابتدا او را به تورین فرستاد تا کاتولیک شد. پس از آن روسو نزد همین شخص که از آن با نام (مامان) یاد کرده است در شارمت، مستقر شد و موسیقی را نزد «مامان» آموخت.
در سال ۱۷۳۰، به نوشاتل سفر کرد که در آن سفر، ملاقات کوتاهی با پدرش که دوباره ازدواج کرده بود داشت. او برای تأمین مخارج این سفر به تعلیم موسیقی پرداخت و در سال ۱۷۳۴ منشی «مامان» شد و در سال ۱۷۳۹ اولین کتاب خود را در وصف دهکده ای که در آن زندگی می کرد نوشت.

خرید و دانلود

با قیمت
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج