گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 882 views
  • بدون نظر

در این پست از سایت بزرگ fileee.ir دانلود تحقیق و مقاله رشته پزشکی و تنظیم خانواده پروژه پایان نامه پاورپوینت و کارآموزی پزشکی رو برای شما دانشجویان عزیز ایرانی قرار دادیم . دانلود جدیدترین و بهترین تحقیقات مقالات پروژه و پایان نامه های دانشجویی رشته پزشکی و تنظیم خانواده رو به راحتی در اختیار داشته باشید و استفاده کنید . سایت fileee.ir ارائه کننده برترین و با کیفیت ترین تحقیق – مقاله – جزوه – کتاب الکترونیکی – پاورپوینت – کارآموزی و پایان نامه های مقطع کاردانی – کارشناسی – کارشناسی ارشد رشته پزشکی و تنظیم خانواده میباشد .

دانلود تحقیق-مقاله-پاورپوینت-کارآموزی-پروژه و پایان نامه های رشته پزشکی و تنظیم خانواده

دانلود تحقیق-مقاله-پاورپوینت-کارآموزی-پروژه و پایان نامه های رشته پزشکی و تنظیم خانواده

دانلود تحقیق و مقاله رشته پزشکی و تنظیم خانواده,پایان نامه کارآموزی و پاورپوینت رشته پزشکی و تنظیم خانواده,دانلود تحقیق رشته پزشکی و تنظیم خانواده,دانلود مقاله رشته پزشکی و تنظیم خانواده,دانلود پایان نامه رشته پزشکی و تنظیم خانواده,دانلود پایان نامه رشته پزشکی و تنظیم خانواده,دانلود کتاب الکترونیکی پزشکی و تنظیم خانواده,دانلود پروژه رایگان رشته پزشکی و تنظیم خانواده,دانلود دروس تخصصی رشته پزشکی و تنظیم خانواده,دانلود رایگان تحقیقات مقالات و جزوات رشته پزشکی و تنظیم خانواده,دانلود کارآموزی دانشجویی پایانی رشته پزشکی و تنظیم خانواده,دانلود پاورپوینت آموزشی کارشناسی ارشد رشته پزشکی و تنظیم خانواده

در این پست از سایت بزرگ fileee.ir دانلود تحقیق و مقاله رشته پزشکی و تنظیم خانواده پروژه پایان نامه پاورپوینت و کارآموزی مهندسی برق مخابرات رو برای شما دانشجویان عزیز ایرانی قرار دادیم . دانلود جدیدترین و بهترین تحقیقات مقالات پروژه و پایان نامه های دانشجویی رشته پزشکی و تنظیم خانواده رو به راحتی در اختیار داشته باشید و استفاده کنید . سایت fileee.ir ارائه کننده برترین و با کیفیت ترین تحقیق – مقاله – جزوه – کتاب الکترونیکی – پاورپوینت – کارآموزی و پایان نامه های مقطع کاردانی – کارشناسی – کارشناسی ارشد رشته پزشکی و تنظیم خانواده میباشد .

دانلود تحقیق – مقاله – پروژه و پایان نامه های رشته پزشکی و تنظیم خانواده

معرفی رشته پزشکی و تنظیم خانواده

در حال حاضر، نظام آموزش پزشکی عمومی‌، شامل ۴ دوره علوم پایه، فیزیوپاتولوژی، کارآموزی بالینی و کارورزی بالینی است .دوره علوم پایه دوره علوم پایه پزشکی ۵ ترم تحصیلی است که با اتمام آن،‌ دانشجویان مجاز به ورود به دوره بعدی(فیزیوپاتولوژی) هستند و پیش از ورود به دوره بعدی،‌ امتحان جامع علوم پایه پزشکی از تمام دانشجویان به طور سراسری و همزمان، توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی به عمل می‌آید و قبول‌شدگان،‌مجاز به ورود به دوره فیزیوپاتولوژی خواهند بود. این امتحان، در بردارنده‌ی مباحث تدریس شده در دوره علوم پایه است.

 

درس‌های این رشته در طول تحصیل

دروس علوم پایه

بیوشیمی، بافت‌شناسی،، تشریح (نظری- عملی)، تشریح (آناتومی) (نظری ـ عملی)، فیزیولوژی(نظری ـ عملی)، ایمونولوژی(نظری)،اپیدمیولوژی، روانشناسی، جنین‌شناسی، تغذیه، ژنتیک، زبان تخصصی، آسیب‌شناسی عمومی، انگل‌شناسی، میکروب‌شناسی دوره فیزیوپاتولوژی این دوره شامل ۳۱ واحد درسی است که دو ترم تحصیلی طول خواهد کشید. در پایان این دوره معدل دانشجو از دروس فیزیوپاتولوژی، باید دست‌کم ۱۲ باشد، در غیر این صورت دانشجو باید درس‌هایی را که در آنها نمره کمتر از ۱۲ آورده است،‌ مجدداً بخواند. حداکثر مدت مجاز،‌در مراحل اول و دوم (علوم پایه و فیزیوپاتولوژی) ۵ سال است. در پایان این دو دوره دانشجویانی که همه‌ی واحدها را با موفقیت بگذرانند، به دوره‌ی کارآموزی بالینی راه می‌یابند. باید توجه داشت که ملاک قبولی در امتحانات این مرحله، کسب حداقل نمره ۱۲ از ۲۰ است؛ در حالی که در دروس پایه، ملاک کسب نمره ۱۰ از ۲۰ می‌باشد.

 

 

دروس فیزیوپاتولوژی

آسیب‌شناسی اختصاصی، فارماکولوژی، سیمیولوژی، دوره‌های فیزیوپاتولوژی ارگان‌ها .دوره ‌کارآموزی بالینی دانشجویان پزشکی در این مرحله قادر هستند تا آموخته‌های خود را از دروس مختلف با یافته‌های بالینی از بیماران بستری در بیمارستان‌ها تطبیق داده و با بهره‌گیری مناسب از روش‌های تشخیص آزمایشگاهی، بیماری را تشخیص دهند و اقدامات مناسب درمانی را برای بیمار انجام دهند. این دوره شامل ۹۷ واحد درسی است که در چهار بخش اصلی ارائه می‌گردد و عمدتاً مسائل رایج در پزشکی عمومی را شامل می‌شود که عبارتند از داخلی، جراحی، زنان و کودکان. در سایر بخش‌ها که بخش‌های فرعی محسوب می‌شوند نیز بیماری‌های شایع در آنها آموزش داده می‌شود. با توجه به این مطلب، چهار رشته اصلی جراحی، داخلی، زنان و کودکان زمان بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند.

 

در دوره کارآموزی، دانشجویان باید روش برخورد با بیمار، تهیه شرح حال بیمار و نحوه تشخیص و درمان را فرا بگیرند تا در دوره‌ بعدی – کارورزی- که خود تصمیم گیرنده خواهند بود، بتوانند به کمک بیماران بشتابند و تصمیمات لازم را اتّخاذ نمایند. در دوره کارآموزی نمره قبولی در دروس عملی و نظری ۱۲ است و معدّل کلّ دوره کارآموزی باید بالای ۱۴ باشد و چنانچه کمتر از ۱۴ باشد، باید واحدهای با نمره کمتر از ۱۴ تکرار شود تا معدل کل به ۱۴ برسد. در پایان این دوره، دانشجویان قبل از ورود به دوره کارورزی در امتحانی به نام امتحان جامع کارورزی شرکت می‌نمایند و پس از قبولی به دوره کارورزی وارد می‌شوند. چنانچه دانشجویی در امتحان مربوط قبول نگردد، حداکثر ۴ مرتبه می‌تواند در این امتحان شرکت نماید.

 

دروس کارآموزی بالینی

بیماری‌های اعصاب، بیماری‌های عفونی، کارآموزی داخلی، بیماری‌های جراحی، بیماری‌های ارتوپدی، بیماری‌های عفونی، کارآموزی جراحی، تاریخ و اخلاق پزشکی، بیماری‌های کودکان، پزشکی قانونی و مسمومیت‌ها، فارماکولوژی بالینی،‌ کارآموزی چشم،‌ کارآموزی پوست، کارآموزی بهداشت، کارآموزی بخش کودکان،‌ بهداشت، کارآموزی گوش و حلق و بینی، کارآموزی ارتوپدی. بیماری‌های زنان و زایمان، کارآموزی رادیولوژی، بیماری‌های روانی، کارآموزی روانپزشکی.

 

دوره کارورزی بالینی این دوره آخرین مرحله آموزش پزشکی است و آن را دوره انترنی نیز می‌گویند. این دوره ۶۴ واحد درسی است و ۱۸ ماه به طول می‌انجامد. در دوره کارورزی،‌دانشجویان مسؤولیت معاینه‌ی بیماران و تشخیص و اقدامات درمانی را در بیمارستان بر عهده خواهند داشت و آموخته‌های خود را در دوره‌های قبل به طور عملی انجام خواهند داد تا آماده پذیرش شغل پزشکی در جامعه شوند و بتوانند به طور مستقل به درمان بیماران بپردازند. در پایان این دوره و قبل از فراغت از تحصیل، کارورزان باید درس پایان‌نامه را که ۶ واحد درسی است، آغاز کنند.

 

 

دروس کارورزی بالینی

کارورزی بخش جراحی، کارورزی بخش چشم، کارورزی بخش سوانح و سوختگی، کارورزی بخش ارتوپدی، کارورزی بخش ارولوژی، کارورزی بخش اطفال، کارورزی بخش بهداشت، کارورزی بخش گوش و حلق و بینی،‌ کارورزی بخش داخلی، کارورزی بخش زنان و زایمان، کارورزی بخش اورژانس، کارورزی بخش نفرولوژی، کارورزی بخش پوست، کارورزی بخش روانپزشکی .

 

 

توانایی‌های لازم

تصور بسیاری از داوطلبان ورود به دانشگاه به خصوص داوطلبان علاقه‌مند به رشته پزشکی این است که دانشگاه مثل یک قیف برعکس است که ورود به آن مشکل و خروج از آن بسیار ساده است. در حالی که به گفته‌ دانشجویان این رشته، یک دانشجوی پزشکی باید آمادگی مطالعه، تحقیق و پژوهش را در حد بسیار گسترده و فراگیر داشته باشد؛ یعنی اگر دانشجو بسیار کوشا و علاقه‌مند نباشد و تنها برای عنوان “دکتری” وارد این رشته شده باشد، حتی نمی‌تواند مدرک دکترای عمومی خود را به دست بیاورد. زیرا دوره پزشکی عمومی نسبت به رشته‌های دیگر، طولانی‌تر است و در طی این مدت دانشجو باید درس‌های متعدد، متنوع، حجیم و نسبتاً پیچیده و دشواری را مطالعه کند.

 

 

موقعیت شغلی در ایران

امروزه از گوشه و کنار می‌شنویم که برای فارغ‌التحصیلان پزشکی بازار کار مناسبی وجود ندارد. در حالی که هنوز در بسیاری از شهرهای کوچک و مناطق محروم با کمبود پزشک مواجه هستیم. از سوی دیگر فارغ‌التحصیل پزشکی حتماً نباید در مطب بنشیند و نسخه بنویسد، بلکه در زمینه پزشکی شغل‌های مختلفی هست که می‌توان انجام داد. برای مثال زمینه‌های تحقیقی بسیاری در این رشته وجود دارد. امّا متأسفانه تعداد فارغ‌التحصیلانی که مایلند در این زمینه کار کنند، بسیار انگشت‌شمار است.

برای خرید هر کدام از تحقیق – مقاله – پروژه و پایان نامه های زیر با شماره ۰۹۳۳۹۶۴۱۷۰۲ تماس بگیرید .

ردیف عنوان
        ۱          ccu – 28 ص+ ۴۹ اسلاید
        ۲          MRI 18 ص + عکس
        ۳          آز ميكروب شناسی ۲ جلسه بصورت فیلم
        ۴          اختلالات شنوایی ۲۶ ص
        ۵          ایدز ۱۳۸ ص + ۲۰ اسلاید
        ۶          بافت نرم ۱۰۹ ص
        ۷          بيماري نرمي استخوان ۲۵ ص
        ۸          تب برفکی ۳۰ ص
        ۹          تشخيص خودكار عنبيه به كمك بعد فركتال و شبكه عصبي MLP – 15ص + ۳۳ اسلاید + منابع انگلیسی کامل
      ۱۰       تغذيه وبهداشت مواد غذايي ۵۰ ص + ۵۰ اسلاید
      ۱۱       تنظيم خانواده و جمعيت ۱۶ ص
      ۱۲       جمعیت شناسی و تنظیم خانواده ۴۵ ص + ۱۰۰ اسلاید
      ۱۳       دیابت وورزش ۲۰ ص
      ۱۴       رادیولوژی ۲۸ ص + ۱۶ اسلاید
      ۱۵       سرطان روده بزرگ ۹ اسلاید + ۵ ص
      ۱۶       سیستم خبره پزشکی – ۲۷ اسلاید + ۸ ص فارسی + منابع انگلیسی + برنامه پروژه
      ۱۷       سیستم های اطلاعات بیمارستانی ۲۴ ص + ۴۷ اسلاید
      ۱۸       شير و فراورده هاي آن ۴۸ ص
      ۱۹       طب قرآنی –فوائد عسل از دیدگاه قرآن ۱۰ ص
      ۲۰       قلب مصنوعی ۲۷ اسلاید + فیلم

ردیف عنوان
      ۲۱       گزارش کارورزی بهداشت مدارس ۲۰ ص
      ۲۲       مدل جريان خون در سيستم شريانی mesenteric ( پروژه درس مدلسازی ) ۴۵ ص
      ۲۳       مدل ریاضی انقباض – تحریک در سلول عضله‌ی صاف رحمی ۵۵ ص
      ۲۴       مدل سازي بافت نرم جهت بررسي چگونگي ايجاد زخم بستر با استفاده از روش المان محدود ۱۰۰ ص + ۳۸ اسلاید
      ۲۵       مراقبت از مو، دهان و دندان ۲۲ ص + ۴۴ اسلاید
      ۲۶       مروری بر علل ناباروری در زنان و مردان ۱۸ ص
      ۲۷       موسیقی درمانی ۵۰ ص
      ۲۸       میگرن و انواع سردردها۱۷ اسلاید + متن اصلی
      ۲۹       UPS در ديابت و مرض چاقي ۱۴ ص
      ۳۰       آب درمانی ۲۰ ص
      ۳۱       آپانديسيت ۸ اسلاید
      ۳۲       آشنايي با سيگنالهاي بيوالکتريک ۵۸ اسلاید
      ۳۳       آشنایی با وسایل آزمایشگاه طبی ۵۰ اسلاید
      ۳۴       آشنایی با ویتامینها و مواد معدنی ۲۴ ص
      ۳۵       آلزایمر ۱۲ ص
      ۳۶       آناتومی ۱۴۰ اسلاید
      ۳۷       آناتومي قلب ۱۷ ص
      ۳۸       آناتومي و بافت‌شناسي كليه ۱۷ ص
      ۳۹       اثرات ورزش بر قلب و عروق ۲۱ ص
      ۴۰       اختلالات خواب و راه های رهایی از بی خوابی ۱۹ ص

ردیف عنوان
      ۴۱       استفاده از ریزکپسول سازی در مبارزه با کمبود آهن ۳۰ اسلاید
      ۴۲       افزايش فشار درون جمجمه ۸۲ ص
      ۴۳       اكاليپتـوس و خـواص درماني ۲۵ اسلاید
      ۴۴       انفاركتوس ميوكارد (MI) پاتوفيزيولوژي ۵۲ ص
      ۴۵       اهمیت گیاهان داروی درجهان ۲۰۵ ص
      ۴۶       ایدز ۱۰ ص
      ۴۷       ايمنسازي ۲۹ ص
      ۴۸       باروری و ناباروری ۲۸ ص
      ۴۹       بافت بدن ۶۰ ص
      ۵۰       بافت غضروفی ۱۰ اسلاید
      ۵۱       باکتری ۲۳ ص
      ۵۲       باکتریهای پروبیوتیک و اهمیت تغذیه ای آنها ۲۷ ص
      ۵۳       بدخيمي هاي خوني ۶۰ ص
      ۵۴       بررسی تأثير تحريک الکتريکی عصب از طريق پوست بر دامنه حرکتی و خشکی صبحگاهی مفصل زانو ۶ ص
      ۵۵       بررسي ساختار سيستم اخذ داده ۱۲ اسلاید
      ۵۶       بررسي مصرف سنتي و اثر بخشي گياهان دارويي استان گلستان در كاهش قند خون ( ديابت) ۲۰ اسلاید
      ۵۷       بروشور بهداشت اعضای داخلی بدن ۶ ص
      ۵۸       بروشور -مکمل های غذایی کودک ۴ ص
      ۵۹       بهداشت اعضاي خارجي بدن ۵۳ اسلاید
      ۶۰       بهداشت عمومی ۱۶۱ اسلاید

ردیف عنوان
      ۶۱       بهداشت فردي ۳۸ اسلاید
      ۶۲       بهداشت کشاورزی در روستای قلعه خواجهشهرستان ورامین ۱۲۵ ص
      ۶۳       بهداشت محيط ۲۲ اسلاید
      ۶۴       بهداشت مواد غذايي ۲۹ اسلاید
      ۶۵       بیماری MS 45 ص
      ۶۶       بيماري دستگاه تنفسي ۳۹ اسلاید
      ۶۷       بیماری های صدر اسلام ۸ ص
      ۶۸       بيماريهاي دستگاه گوارش ۲۸ ص
      ۶۹       بیماریهای مقاربتی ۲۹ ص
      ۷۰       پزشک قانونی ۳۷ ص
      ۷۱       پیلونفریت حاد ۲۷ اسلاید
      ۷۲       پيلونفريت در كودكان ۱۷ اسلاید
      ۷۳       تاثير الكل و مواد مخدر ۱۹ ص
      ۷۴       تأثير ورزش در پيشگيري از سرطان ۲۴ ص
      ۷۵       تب برفکی ۳۹ ص
      ۷۶       تحقيق ايدر ۱۲ ص
      ۷۷       تحليل الكتريكي فيزيولوژي سلول ۶۶ اسلاید
      ۷۸       تخم کتان ۱۱ ص
      ۷۹       تربیت بندنی و پوکی استخوان ۱۱ ص
      ۸۰       ترجمه ديابت – علت‌هاي گوناگون هايپوگليسما در ارتباط با كمبود داخلي در ديابت ۱۲ ص

ردیف عنوان
      ۸۱       ترجمه ديابت-فعال كردن جهش‌ها در ژني كه kir6.2 زير گروه مسير ـ پتاسيم حساس به ATP 18 ص
      ۸۲       تعریف پزشکی ورزشی یا طب ورزش ۲۰ ص
      ۸۳       تغذیه در سنین بلوغ و نوجوانی ۳۶ اسلاید
      ۸۴       تنظيم خانواده ۳۹ اسلاید
      ۸۵       توانبخشی شنیداری کلامی ۱۷ ص
      ۸۶       تهيه دارو با استفاده از زهر مار ۱۳ اسلاید
      ۸۷       جمعیت و تنظیم خانواده ۲۰۴ ص
      ۸۸       چگونه فشار خون را کنترل کنیم ۱۱ ص
      ۸۹       خرگوشک (گل ماهور ) ۱۹ ص
      ۹۰       خواص سبزيجات ۲۵ ص
      ۹۱       خون ۱۱ ص
      ۹۲       دارو مسکن ۷ ص
      ۹۳       داروهاي نيروزا – دوپينگ – و عوارض آن ۱۹ ص
      ۹۴       دستگاه گردش خون۲۰ اسلاید
      ۹۵       دستگاه گردش خون ۲۰ اسلاید
      ۹۶       دستگاه لنفاوی ۱۸ اسلاید
      ۹۷       دیابت ۱۸ اسلاید
      ۹۸       ديابت ۲۲ ص
      ۹۹       ديابت ۱۸ ص
   ۱۰۰    دیابت (قند خون) ۲۰ ص

ردیف عنوان
   ۱۰۱    رابطه سيگار و بيماريها ۱۱۰ ص
   ۱۰۲    راهكارهاي بهبود تغذيه جامعه ۴۰ ص
   ۱۰۳    روشهای پیشگیری از بارداری ۱۳۰ اسلاید
   ۱۰۴    ريزمغذي ها ۴۴ اسلاید
   ۱۰۵    زايمان طبيعي و آسان ۲۶ص
   ۱۰۶    زخم معده و اثني عشر ۱۰ اسلاید
   ۱۰۷    ژلاتين ماهي ۳۷ ص
   ۱۰۸    ژن ۵۰ ص
   ۱۰۹    ژن ۱۴۴ اسلاید
   ۱۱۰    ژن درماني ۸ ص
   ۱۱۱    ژیروسکوپ ۱۵ ص
   ۱۱۲    ساختار مغز استخوان ۵۳ ص
   ۱۱۳    سازمان هاي ارائه دهنده بهداشتي درماني در جهان ۱۸ اسلاید
   ۱۱۴    سايتهای پزشكي ۲۵ ص
   ۱۱۵    سرطان خون ۱۴ ص
   ۱۱۶    سرطان رحم ۳۰ ص
   ۱۱۷    سكته مغذي ۱۴ ص
   ۱۱۸    سل ۱۴ ص
   ۱۱۹    سل ۱۷ ص
   ۱۲۰    سلول- سلولهای سرطانی ۴۰ اسلاید

ردیف عنوان
   ۱۲۱    سلولهای عضلانی ۱۹ اسلاید
   ۱۲۲    سنتز آسپرین ۷ ص
   ۱۲۳    سندرم روده تحريك پذير ۹ اسلاید
   ۱۲۴    سنسورهاي پزشکي ۶۹ اسلاید
   ۱۲۵    سیاه زخم ۲۴ ص
   ۱۲۶    سيستم دارورساني نوين نانو ۱۵ ص
   ۱۲۷    شبکه های عصبی ۱۳ اسلاید
   ۱۲۸    علم ژنتيك ۳۵ ص
   ۱۲۹    عناصر ضد مغذي – بازدارنده‌ها ۴۲ اسلاید
   ۱۳۰    عوارض ديابت ۲۵ ص
   ۱۳۱    فاکتورهای همانندسازی DNAو پلیمرازها ۶۸ اسلاید
   ۱۳۲    فشار خون ۳ ص
   ۱۳۳    فشار خون ۲۴ ص
   ۱۳۴    قلب چیست ۲۸ ص
   ۱۳۵    قند خون و کنترل آن ۱۷ ص
   ۱۳۶    قوز کمر ۱۵ ص
   ۱۳۷    کرانیوتومی ۳۳ ص
   ۱۳۸    کليه و پيوند کليه براي ناواردها ۲۵ ص
   ۱۳۹    کنترل سطح قندخون بیماران دیابتی به کمک منطق فازی ۱۰ ص
   ۱۴۰    كاربرد بارهنگ در طب سنتي و افق‌هاي آينده ۱۵ ص

ردیف عنوان
   ۱۴۱    كاربرد هاي ليزر ۲۵ ص
   ۱۴۲    كالري غذاها ۲۰ ص
   ۱۴۳    كانسرسرويكس ۳۰ ص
   ۱۴۴    كرم شناسي پزشكي ۵۵ ص
   ۱۴۵    كلسيم ۱۵ ص
   ۱۴۶    كلن كردن ژن ۴۰ اسلاید
   ۱۴۷    گروه های خونی ۱۳ ص
   ۱۴۸    گیاه دارویی ۳۳ ص
   ۱۴۹    ماهیچه ۱۰ ص
   ۱۵۰    مدل رايانه ای جريان خون در شبکه شريانی انسان ۷ ص
   ۱۵۱    مدلسازی سیستم گردش خون در شریانها با استفاده از متد المان محدود ۵۷ ص
   ۱۵۲    مدلسازی سیستم های بیولوژیکی – سیستم تنفسی ۴۳ اسلاید
   ۱۵۳    مراقبت پرستاري قبل از عمل جراحي در بخش جراحي ۳۰ ص
   ۱۵۴    مراقبت سالمندان ۴۵ اسلاید
   ۱۵۵    مرکز پزشکیهسته اي مهرگان ۷۲ ص
   ۱۵۶    مروري بر شیوه هاي مدیریت تجهیزات پزشکی ۱۷ اسلاید
   ۱۵۷    مسموميت ها ۶۴ اسلاید
   ۱۵۸    معرفي رشته و شغل پرستاري ۱۶ ص
   ۱۵۹    مغناطیس درمانی ۱۵ ص
   ۱۶۰    مقدمه اعتياد ۱۹ ص

ردیف عنوان
   ۱۶۱    مقدمه ای بر شبکه های عصبی مصنوعی و کاربردهای آن ۶۵ ص
   ۱۶۲    مقدمه و كاربردهاي بيوتكنولوژي ۴۵ اسلاید
   ۱۶۳    میکروسکوپی نیروی اتمی و اسپکتروسکوپی همبستگی فوتون ۲۲ ص
   ۱۶۴    نظام مراقبت وراهنمای برخورد با آنفلوانزای A(H1N1) 20 اسلاید
   ۱۶۵    نقش پدران در دوران حاملگی ۱۴ ص
   ۱۶۶    نقش گیرنده های مرکزی هیستامینیدر اعمال فیزیولوژیک بدن ۳۸   اسلاید
   ۱۶۷    نقشهای پیام رسانی GPRSدر رونویسی ژن و بیولوژی سرطان ۲۶ اسلاید
   ۱۶۸    ورزش در دوران بارداری ۳۲ ص
   ۱۶۹    وسواس ۱۷ ص
   ۱۷۰    وضعیت اکسیژن مصرفی و ضربان قلب در شرایط بحرانی انکوباسیون   ۳۶ ص
   ۱۷۱    ويتامين A 5 ص
   ۱۷۲    ويروس ايدز ۲۵ ص
   ۱۷۳    هندوانه ۸ اسلاید
   ۱۷۴    هاریسون قلب و عروق ۶۰ ص
   ۱۷۵    هپاتیت ۴۲ ص
   ۱۷۶    هماتوكريت يا حجم فشرده گلبولي ۵۶ ص
   ۱۷۷    وازکتومی ۱۴ ص
   ۱۷۸    واكسن ۲۶ ص
   ۱۷۹    واكسن BCG 27 ص
   ۱۸۰    يون گيري واكنشي ۶۵ ص

ردیف عنوان
   ۱۸۱    dna 17 ص
   ۱۸۲    بررسي آلودگي سالمونلايي در گربه هاي خانگي شهرستان كرج ۴۸ ص
   ۱۸۳    بررسي ميزان شيوع آژنزيس دندان مولر سوم ۴۵ ص
   ۱۸۴    راهنماي كنترل بهداشتي آب استخرهاي شنا ۷۰ ص
   ۱۸۵    BCG قديمي ترين واكسن ۳۰ ص
   ۱۸۶    DNA و ژنتيك ۱۰ ص
   ۱۸۷    آب سياه چشم ۱۰ ص
   ۱۸۸    اثر وزن مولكولي و DD كيتين و كيتوسان روي فرآيند ترميم زخم ۱۲ ص
   ۱۸۹    اثرات آلودگي هوا بر روي سلامتي ۱۴ ص
   ۱۹۰    اثرات دیابت ۳۶ ص
   ۱۹۱    آدنوكاسينوم معده ۶۸ ص
   ۱۹۲    ارزيابي آبريزش دهان ۵۷ ص
   ۱۹۳    استرسيتوكركولس پيژونر ۳ ص
   ۱۹۴    اسيد دي اكسي ريبونوكلئديك يا DNA 13 ص
   ۱۹۵    آشنايي با طبقه بندي مواد اعتياد آور به همراه نحوه استعمال ،اثرات آني و خطرات آن ۳۳ ص
   ۱۹۶    آلزايمر ۱۴ ص
   ۱۹۷    آلزایمر ۱۵ ص
   ۱۹۸    آمنوره ۷ ص
   ۱۹۹    آناليز از طريق ايجاد پلاسما در جفتهاي القايي (ICP) 10 ص
   ۲۰۰    اندازه گيري سرب در مواد آرايشي ۳۰ ص

ردیف عنوان
   ۲۰۱    اهميت بهداشت در جلوگيري از ايدز       ۶۵ ص
   ۲۰۲    اورولوژي ۱۴ ص
   ۲۰۳    ايدز ۲۷ ص
   ۲۰۴    ايدز و نوجوانان ۱۰ ص
   ۲۰۵    ایدز ۱۴ ص
   ۲۰۶    ایدز ۲۶ ص
   ۲۰۷    ایدومتری ۳۱ ص
   ۲۰۸    بافت برداري عضلاني زير پوستي ۶۰ ص
   ۲۰۹    باكتري ۴۰ ص
   ۲۱۰    بدن انسان ۱۱ ص
   ۲۱۱    بكارگيري محاسبه مولكولي با استاندارد رمزگذاري داده‌ها ۲۷ ص
   ۲۱۲    بهداشت در حاملگی ۲۳ ص
   ۲۱۳    بيماران معتاد تزريقي ۵۴ ص
   ۲۱۴    بيماري سارس چيست ۷ ص
   ۲۱۵    بيماري لكه سفيد ماهي ۲۰ ص
   ۲۱۶    بيماري لوكوزگاوي ۴۰ ص
   ۲۱۷    بيهوشي و بي‎حسي در زايمان ۲۲ ص
   ۲۱۸    بيوريتم چيست روشي اصلاحي براي جلوگيري از حوادث ناشي از كار ۶ ص
   ۲۱۹    بيوشيمي مواد غذايي و تغذيه انساني ۲۷ ص
   ۲۲۰    بیمارستان – بخش جراحی زنان ۴۵ ص

ردیف عنوان
   ۲۲۱    بیماری MS 6 ص
   ۲۲۲    پاتوبيولوژي و پاتوفيزيولوژي روتاويروس ۳۹ ص
   ۲۲۳    پاتوفيزيولوژي ۱۲ ص
   ۲۲۴    پروتئين هاي مرتبط با بيماريزايي ۶۸ ص
   ۲۲۵    پنی سیلین ۷ ص
   ۲۲۶    پوکی استخوان ۳۷ ص
   ۲۲۷    پيشگيري درمان مريضيها با ورزش ۱۲ ص
   ۲۲۸    پیشگیری از ایدز ۱۰ ص
   ۲۲۹    تاريخچه بيمه بيماري ۲۷ ص
   ۲۳۰    تاريخچه كامپيوتر و كاربرد آن در پزشكي ۱۰ ص
   ۲۳۱    تالاسمي ۱۸ ص
   ۲۳۲    تحقیق در مورد بیماری ایدز ۱۴ ص
   ۲۳۳    تغذیه درست ۲۴ ص
   ۲۳۴    تغييرات در ويژگي هاي مورفولوژيكي شته كلم ۲۰ ص
   ۲۳۵    تقسيم بندي باكتري ها از نظر خواص مشابه ۴۹ ص
   ۲۳۶    تمايز ياخته اي ۲۰ ص
   ۲۳۷    تنظيم خانواده ۲۵ ص
   ۲۳۸    تیرویید ۲۵ ص
   ۲۳۹    جمجمه ۱۵ ص
   ۲۴۰    چگونه از مصرف بي رويه دارو جلوگيري كنيم ؟ ۱۸ ص

ردیف عنوان
   ۲۴۱    حركات اصلاحي و درماني ،بررسي ضعفها و ناهنجاري هاي اكتسابي دستگاه استخواني ،عضلاني و مفصلي افراد ۴۵ ص
   ۲۴۲    خفگی ۱۱۵ ص
   ۲۴۳    خواص آب ۴۰ ص
   ۲۴۴    خون مصنوعي ۱۷ ص
   ۲۴۵    درمان و مراقبت ۲۰ ص
   ۲۴۶    دست مصنوعي سيبرنتيكي ۶۰ ص
   ۲۴۷    دستگاه گوارش ۵ ص
   ۲۴۸    دیابت ۶۸ ص
   ۲۴۹    راهنماي در مورد تغذيه براي افرادي كه ورزش مي كنند ۱۷ ص
   ۲۵۰    راهها و روشهاي‌ كاهش‌ درد در ستون‌ فقرات‌ و كمر بوسيله‌ كاهش‌ فشار به‌ عصب‌ و نخاع‌ در جابجايي‌ها و آسيب‌ ديده‌گيهاي‌ مهره‌   ۷۰ ص
   ۲۵۱    روش های مناسب نگه داشتن وزن بدن ۱۷ ص
   ۲۵۲    روشهاي جلوگريري از بارداري(تنظيم خانواده) ۱۶
   ۲۵۳    روشهاي جلوگيري از بارداري ۲ (تنظيم خانواده)     ۲۵ ص
   ۲۵۴    روشهای پیشگیری زا بارداری ۲۷ ص
   ۲۵۵    زایمان سزارین ۲۲ ص
   ۲۵۶    زمين شناسي پزشكي ۱۹ ص
   ۲۵۷    ژن درمانی ۸ ص
   ۲۵۸    ژنتيك ۱۷ ص
   ۲۵۹    سرگذشت دانش پزشكي تا رنسانس ۱۰ ص
   ۲۶۰    سكته قلبي ۶۰ ص

ردیف عنوان
   ۲۶۱    سكته مغزي ۶۵ ص
   ۲۶۲    سلامت جسمي رواني ۸۰ ص
   ۲۶۳    سموم سيانوباكتريايي ۶۵ ص
   ۲۶۴    سيكل پرورش ماهي قزل آلاي رنگين كمان ۲۷ ص
   ۲۶۵    سينه نرم قادر است كمك كند به تشخيص دادن سرطان ۱۱ ص
   ۲۶۶    سیگار ۱۳ ص
   ۲۶۷    شبيه سازي حركات انسان ۴۳ ص
   ۲۶۸    طب – دانشکده طب ۱۸ ص
   ۲۶۹    عوارض شكستگي ها ۲۸ ص
   ۲۷۰    عوامل متمايز كننده در MRI   ۱۲ ص
   ۲۷۱    فيزيولوژي متابوليسم ۱۷ ص
   ۲۷۲    قلب ما چه شکلي است و چگونه کار مي کند ۲۷ ص
   ۲۷۳    كاربرد ميكروارگانيزمها در تهيه مواد لبني ۴۰ ص
   ۲۷۴    كالبدشناسي و فيزيولوژي دستگاه تناسلي نريان ۱۰۶ ص
   ۲۷۵    كامپوزيت هاي دنداني ۳۳ ص
   ۲۷۶    كرم خوردگي دندان ۴۵ ص
   ۲۷۷    کلومی پرامین ۱۲ ص
   ۲۷۸    كمبودهاي ايمني مادرزادي و اكتسابي ۲۰ ص
   ۲۷۹    كمردرد ۱۲ ص
   ۲۸۰    كمردرد ۲۵ ص

ردیف عنوان
   ۲۸۱    كمردرد ۲۸ ص
   ۲۸۲    كمكهاي اوليه ۴۸ ص
   ۲۸۳    كيتوسان ۹ ص
   ۲۸۴    گرد پشتي ۱۴ ص
   ۲۸۵    گوش ۱۴ ص
   ۲۸۶    لبنیات ۲۸ ص
   ۲۸۷    متابولسيم نيتروژن در شبكه ۲۱ ص
   ۲۸۸    متغيرهاي ساختار شناسي در جمعيت متفاوت ميزبان ۱۲ ص
   ۲۸۹    محاسبه ومقايسه دز انتگرال قلب در راديوتراپي مري با سه انرژي فوتون متفاوت به كمك تصاوير سيموليشن CT و ط ۲۷ ص
   ۲۹۰    محيط خورندگي (خون) ۴ ص
   ۲۹۱    مروري برفرآيند ساخت واكسن و نقش حيوانات آزمايشگاهي در ارزيابي آن ۱۸ ص
   ۲۹۲    معرفي امنيت زيستي بعنوان روشي براي كاهش بيماريهاي عفوني ۱۳۴ ص
   ۲۹۳    معرفي رشته مهندسي پزشكي ۵۶ ص
   ۲۹۴    مقدمه اي بر زمين شناسي پزشكي روستاي باغ برج بافت ۹ ص
   ۲۹۵    میگرن ۱۸ ص
   ۲۹۶    نقد مقاله تشخيص بسيار زودرس سرطان دهان با سيتولو‍‍ژي و سيتومتري ۲۵ ص
   ۲۹۷    نکات سلامت در زندگي ۱۲ ص
   ۲۹۸    نگهداري مواد غذايي ۵۲ ص
   ۲۹۹    نوار قلب ۶۰ ص

Download medicine and family planning research paper, thesis, internship and PowerPoint medicine and family planning, research, medical education and family planning download, download paper Medicine and Family Planning, download thesis medicine and family planning, the end of a string download medical and family planning, health and family planning download books, download free medicine and family planning projects, medical and family planning courses download, download free research papers and pamphlets medicine and family planning, medical and download students’ final Family Planning, download PowerPoint training graduate medical and family planning

مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج