گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 173 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت

قیمت : ۴۰۰۰۰ ريال    تعداد صفحات : ۱۱    کد محصول : ۳۰۲۷    حجم فایل : ۶۶ کیلوبایت   
در این لحظه از سایت بزرگ دانلود جدیدترین تحقیق مقاله جزوه پروزه و پایان نامه های دانشجویی fileee.ir فایلی کامل و جدید رو با عنوان دانلود تحقیق و مقاله اصول روان شناسی در ورزش قهرمانی براتون آماده و تهیه کردیم . امیدوارم از خرید و دانلود این فایل دانشجویی از سایت fileee.ir لذت ببرید . در صورت نبودن فایل مورد نظر شما (تحقیق مقاله پاورپوینت پروژه و پایان نامه و … ) در لیست با شماره ۰۹۳۳۹۶۴۱۷۰۲ تماس بگیرید . مدیریت فروشگاه آنلاین فایل fileee.ir

دانلود تحقیق و مقاله اصول روان شناسی در ورزش قهرمانی

دانلود تحقیق و مقاله اصول روان شناسی در ورزش قهرمانی

    قبل از اولين مسابقه مشت زني سنگين وزن بين محمد علي كلي و كن نورتون در سال ۱۹۷۳،‌ نورتون يك هيپنوتيزم كننده حرفهاي را استخدام كرد تا به او در بهبود اعتماد به نفس و اضطرابش كمك كند. او مسابقه را به طرز جالبي برد و هيپنوتيزم را به عنوان يكي از راهبردهاي مؤثر مطرح كرد.

    روانشناسي ورزشي علمي است كه اصول روانشناسي را در حيطهي ورزش به كار ميگيرد. موضوع بسيار جالبي دارد چون هم باعث افزايش كارآيي ورزشي و هم بهبود وضعيت رواني – اجتماعي فرد ميشود. قدمت آنرا از نظر كلي چند هزار سال (بقراط؟!) و از نظر علم امروز به كمي بيش از يك قرن نسبت ميدهند. از نظر موضوع شايد بتوان آنرا به دو حيطهي تربيتي و باليني تقسيم نمود. روانشناسي تربيتي ورزشي به مقولهي افزايش كارآيي فرد و كسب آمادگي رواني (مثلاً آموزش برخي مهارتهاي رواني از جمله تمرين ذهني) بطور اعم پرداخته و روانشناسي باليني ورزشي به ورزش كاري كه دچار آسيب جسمي يا رواني شده از ديد روانشناسي نگاه ميكند، البته اين گروهبندي مقبوليت عام ندارد. آنچه مسلم است كسب آمادگي رواني، حفظ آن و سپس افزايش كارآيي بيشترين دلمشغولي روانشناسي ورزشي از ابتدا تا امروز بوده است.

خرید و دانلود

با قیمت
  • انتشار : ۰۷ آبان ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده : فایل کار
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج