گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 4,426 views
  • بدون نظر

در این پست از فروشگاه آنلاین fileee.ir دانلود تحقیق و مقاله رشته مکانیک,پروژه و پایان نامه مکانیک,پاورپوینت و کارآموزی مهندسی کارشناسی ارشد مکانیک رو برای دانشجویان عزیز و گرامی رشته مکانیک قرار دادیم . رشته مکانیک یکی از زیر شاخه های رشته فنی و حرفه ای میباشد . در بخش دیگری از این پست به معرفی و راهنمایی های کامل درباره رشته مکانیک قرار دادیم . مکانیک در واژه اصلی به معنای تعمیر خودرو و مهندسی مکانیک میباشد . مجموعه کاملی از تحقیق مقاله جزوه کارآموزی پاورپوینت پروژه و پایان نامه های آماده رشته مهندسی مکانیک رو برای دانشجویان عزیز قرار دادیم . پایان نامه های آماده با فرمت word و قابل ویرایش در تمام مقاطع دانشگاهی کاردانی – کارشناسی – کارشناسی ارشد و دکتری مکانیک . امیدوارم از خرید و دانلود این تحقیقات جزوات و مقاله های آماده جدید و کامل رشته مهندسی مکانیک در سایت fileee.ir لذت ببرید .

دانلود تحقیق و مقاله رشته مکانیک,پروژه و پایان نامه مکانیک,پاورپوینت و کارآموزی مهندسی ارشد مکانیک

دانلود تحقیق و مقاله رشته مکانیک,پروژه و پایان نامه مکانیک,پاورپوینت و کارآموزی مهندسی ارشد مکانیک

دانلود تحقیق و مقاله رشته مکانیک,پروژه و پایان نامه مکانیک,پاورپوینت و کارآموزی مهندسی ارشد مکانیک,دانلود تحقیق رشته مکانیک,دانلود رایگان مقاله های مهندسی مکانیک,دانلود جزوه و کتاب الکترونیکی رشته مکانیک,دانلود مقالات و جزوات ترجمه شده خارجی مکانیک,دانلود پروژه و پایان نامه رشته مهندسی مکانیک,دانلود جزوات مقالات و فایلهای دانشجویی مهندسی مکانیک,دانلود بهترین تحقیق و مقاله های دانشجویی رشته مکانیک,معرفی کامل و آشنایی با رشته مهندسی و کارشناسی ارشد مکانیک خودرو,دانلود رایگان پاورپوینت رشته مهندسی مکانیک,دانلود پروپوزال های آماده word کارشناسی ارشد مکانیک,دانلود جدیدترین پایان نامه های ورد و داک مهندسی مکانیک خودرو,دانلود مجله و مجلات و کارآموزی و کارورزی رشته مهندسی مکانیک,دانلود مجموعه کامل تحقیق مقاله پایان نامه کمیاب رشته مکانیک خودرو,مقاله تحقیق جزوه پروژه پایان نامه کمیاب دانشجویی درباره رشته مهندسی ارشد دکتری مکانیک

در این پست از فروشگاه آنلاین fileee.ir دانلود تحقیق و مقاله رشته مکانیک,پروژه و پایان نامه مکانیک,پاورپوینت و کارآموزی مهندسی کارشناسی ارشد مکانیک رو برای دانشجویان عزیز و گرامی رشته مکانیک قرار دادیم . رشته مکانیک یکی از زیر شاخه های رشته فنی و حرفه ای میباشد . در بخش دیگری از این پست به معرفی و راهنمایی های کامل درباره رشته مکانیک قرار دادیم . مکانیک در واژه اصلی به معنای تعمیر خودرو و مهندسی مکانیک میباشد . مجموعه کاملی از تحقیق مقاله جزوه کارآموزی پاورپوینت پروژه و پایان نامه های آماده رشته مهندسی مکانیک رو برای دانشجویان عزیز قرار دادیم . پایان نامه های آماده با فرمت word و قابل ویرایش در تمام مقاطع دانشگاهی کاردانی – کارشناسی – کارشناسی ارشد و دکتری مکانیک . امیدوارم از خرید و دانلود این تحقیقات جزوات و مقاله های آماده جدید و کامل رشته مهندسی مکانیک در سایت fileee.ir لذت ببرید . برای خرید هر یک از پروژه ها مقاله تحقیق جزوه مجلات پروژه پایان نامه کارآموزی پروپوزال و پاورپوینت های رشته کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک فقط با شماره ۰۹۳۳۹۶۴۱۷۰۲ تماس بگیرید . تحقیق و مقاله دلخواه خود را در سریعترین زمان ممکن در ایمیلتون دریافت خواهید کرد . سایت fileee.ir آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمام دانشجویان عزیز ایرانی را آرزو میکند …

دانلود جدیدترین تحقیق پروژه و پایان نامه های رشته مهندسی مکانیک و کارشناسی ارشد مکانیک

دانلود جدیدترین تحقیق پروژه و پایان نامه های رشته مهندسی مکانیک و کارشناسی ارشد مکانیک

دانلود جدیدترین تحقیق پروژه و پایان نامه های رشته مهندسی مکانیک و کارشناسی ارشد مکانیک

“مکانیک؛ یعنی تعمیر خودرو و مهندس مکانیک؛ یعنی فردی با دست‌های آلوده به بنزین یا روغن ماشین! چنین دیدگاهی را می‌توانید در بین تعداد قابل توجهی از عامه مردم و حتی داوطلبان آزمون سراسری بیابید، در حالی که رشته مهندسی مکانیک به جز یک درس تک واحدی، تقریباً هیچ ارتباطی با شغل مکانیکی ماشین ندارد. البته دانشجویان در این رشته با اصول طراحی و طرز کار مکانیزم‌های مختلف به کار رفته در اتومبیل به طور اصولی و پایه‌ای آشنا می‌شوند اما به تعمیر خودرو نمی‌پردازند. در حقیقت رشته مکانیک بخشی از علم فیزیک است که با استفاده از مفاهیم پایه علم فیزیک و به تبع آن ریاضی به بررسی حرکت اجسام و نیروهای وارد بر آنها می‌پردازد و می‌کوشد تا با توجه به نتایج بررسی‌های خود، طرحی نو در زمینه فن شناسی وضعیت ارائه دهد و در راه پیشرفت انسان گامی به جلو بردارد.این رشته‌ را شاید بتوان‌ از نقطه‌ نظر تنوع‌ موضوعات‌ تحت‌ پوشش‌، جامع‌ترین‌ رشته‌ مهندسی‌ به‌ شمار آورد. چون‌ رشته‌ مهندسی‌ مکانیک‌ در برگیرنده‌ تمامی‌ علوم‌ و فنونی‌ است‌ که‌ با تولید، تبدیل‌ و استفاده‌ از انرژی‌، ایجاد و تبدیل‌ حرکت‌ و انجام‌ کار، تولید و ساخت‌ قطعات‌ و ماشین‌آلات‌ و به‌ کارگیری‌ مواد مختلف‌ درساخت‌ آنها و همچنین‌ طراحی‌ و کنترل‌ سیستم‌های‌ مکانیکی‌، حرارتی‌ و سیالاتی‌ مرتبط‌ می‌باشد.به‌ عبارت‌ دیگر محاسبات‌ فنی‌، مدلسازی‌ و شبیه‌سازی‌، طراحی‌ و تهیه‌ نقشه‌ها، تدوین‌ روش‌ ساخت‌، تولید و آزمایش‌ تمامی‌ ماشین‌ آلات‌ و تأسیسات‌ موجود در دنیا، با تکیه‌ بر توانایی‌های‌ مهندسین‌ مکانیک‌ انجام‌ می‌گیرد. مهندسی‌ مکانیک‌ دارای‌ گرایش‌های‌ “طراحی‌ جامدات‌” ، “حرارت‌ و سیالات‌” ، “ساخت‌ و تولید” و “مهندسی‌ دریا” است‌.

گرایش‌ حرارت‌ و سیالات:

‌در گرایش حرارت و سیالات، عوامل مؤثر بر خواص مختلف حرکت سیال بخصوص سیال داغ مطالعه می‌شود و اثر عبور سیال بر محیط، مانند نیروهایی که در نتیجه عبور خود در محل ایجاد می‌کند یا طول‌های ناشی از افزایش یا کاهش دما در اعضای مختلف یک دستگاه، بررسی می‌شود. به عبارت دیگر دانشجویان‌ این‌ گرایش‌ در زمینه‌ تهویه‌ مطبوع‌، دستگاه‌های‌ آب‌ و فاضلاب‌ و گرم‌کننده‌ ساختمان‌ها مطالعه می‌کنند و درباره‌ طراحی‌ نیروگاه‌ها، موتورهای‌ احتراق‌ داخلی‌ و طراحی‌ انواع‌ موتورهای‌ درونسوز اتومبیل آموزش می‌بینند.

درس‌های‌ این‌ رشته‌ در طول‌ تحصیل :

دروس‌ مشترک‌ در‌ گرایش‌های مختلف مهندسی مکانیک:

ریاضیات‌، فیزیک‌ عمومی‌، شیمی‌ عمومی‌، برنامه‌نویسی‌ کامپیوتر، محاسبات‌ عددی‌، معادلات‌ دیفرانسیل‌، ریاضی‌ مهندسی‌، مبانی‌ مهندسی‌ برق‌، نقشه‌کشی‌ صنعتی‌، استاتیک‌، دینامیک‌، مقاومت‌ مصالح‌، علم‌ مواد، ترمودینامیک‌، مکانیک‌ سیالات‌، طراحی‌ اجزاء، انتقال‌ حرارت‌، دینامیک‌ ماشین‌، ارتعاشات‌ مکانیکی‌، کنترل‌ اتوماتیک‌.

دروس‌ تخصصی‌ گرایش‌ حرارت‌ و سیالات‌:

توربوماشین‌، توربین‌ گاز و موتور جت‌، موتورهای‌ احتراق‌ داخلی‌، سوخت‌ و احتراق‌، نیروگاه‌، تهویه‌ مطبوع‌، سیستم‌های‌ تبرید و سردخانه‌، سیستم‌های‌ انتقال‌ سیال‌، کنترل‌ آلودگی‌ محیط‌ زیست‌.( بسیاری از درس‌های مهندسی مکانیک در گرایش‌های مختلف همراه با آزمایشگاه و کارگاه است.)

گرایش‌ طراحی‌ جامدات:

‌مهندس‌ طراح‌ جامدات‌ باید تمامی‌ نیروها و گشتاورهایی‌ را که‌ به‌ هر عضو ماشین‌ وارد می‌شود بررسی‌ کرده‌ و بهترین‌ حالت‌ قطعه‌ مورد نظر را برای‌ تمامی‌ آن‌ نیروها و گشتاورها و همچنین‌ برای‌ داشتن‌ بهترین‌ کارایی‌ به‌ دست‌ آورد و کارایی‌ مناسب‌ آن‌ قطعه‌ را در زمان‌ طولانی‌ تضمین‌ کند. همچنین‌ طراحی‌ سیستم‌، طراحی‌ ماشین‌های‌ تراش‌، فرز، چاپ‌ و قسمت‌های‌ تعلیق‌، سیستم‌های‌ انتقال‌ قدرت‌ و دینامیک‌ یک‌ خودرو، توسط‌ مهندسین‌ این‌ گرایش‌ طراحی‌ می‌شود. در ضمن‌ در یک‌ هواپیما قسمت‌های‌ مربوط‌ به‌ فرود، پرواز، کنترل‌ پرواز به‌ نحوی‌ مربوط‌ به‌ طراحی‌ جامدات‌ می‌گردد.

دروس‌ تخصصی‌ گرایش‌ طراحی‌ جامدات‌:

روش‌های‌ تولید و کارگاه‌، طراحی‌ مکانیزم‌ها، یاتاقان‌ و روغنکاری‌، روش‌های‌ طراحی‌مهندسی‌، طراحی‌ ماشین‌های‌ ابزار و تولید، طراحی‌ بدنه‌ و شاسی‌ خودرو، طراحی‌ ماشین‌ به‌ کمک‌ کامپیوتر، ساخت‌ به‌ کمک‌ کامپیوتر، رباتیک‌.

گرایش‌ ساخت‌ و تولید:

یک‌ قطعه‌ باید به‌ چه‌ روشی‌ ساخته‌ شود تا دارای‌ تولیدی‌ سریع‌، ارزان‌ و همچنین‌ کیفیت‌ مناسب‌ و کارایی‌ مطلوب‌ باشد؟ پاسخ‌ به‌ این‌ سؤال‌ مهم‌ بر عهده‌ مهندسین‌ گرایش‌ ساخت‌ و تولید است‌. گرایش‌ ساخت‌ و تولید به‌ زمینه‌های‌ کاربردی‌ مهندسی‌ مکانیک‌ می‌پردازد و مهندس‌ این‌ گرایش‌ در زمینه‌ شکل‌ دادن‌ فلزات‌، طراحی‌ قالب‌ها و ساخت‌ قطعه‌های‌ گوناگون‌ فعالیت‌ می‌کند.

دروس‌ تخصصی‌ مجموعه‌ ساخت‌ و تولید:

قالب‌ و پرس‌، ماشین‌های‌ کنترل‌ عددی‌، اندازه‌گیری‌، تولید مخصوص‌، هیدرولیک‌ و پنوماتیک‌

گرایش‌ مهندسی‌ دریا:

دانشجوی‌ مهندسی‌ دریا گرایش‌ کشتی‌سازی‌ مسائلی‌ از قبیل‌ طراحی‌ بدنه‌، استحکام‌ بدنه‌، سیستم‌های‌ پیشرانه‌، پایداری‌ کشتی‌ در مقابل‌ امواج‌ کناری‌ و جانبی‌ کشتی‌ و طراحی‌ سیستم‌های مربوط‌ به‌ ناوبری‌ را مطالعه‌ می‌کند. به‌ عبارت‌ دیگر یک‌ مهندس‌ دریا، مهندس‌ مکانیکی‌ است‌ که‌ در کاربردهای‌ دریایی‌ مشغول‌ به‌ کار می‌شود. گفتنی‌ است‌ این‌ گرایش‌ تنها در دانشگاه‌ صنعتی‌ شریف‌ ارائه‌ می‌شود و در دانشگاه‌های‌ دیگر به‌ عنوان‌ یک‌ رشته‌ مجزا مطرح‌ است‌.

توانایی‌های‌ لازم :

دانشجوی‌ مهندسی‌ مکانیک‌ باید در دو درس‌ ریاضی‌ و فیزیک‌ قوی‌ بوده‌ و همچنین‌ از هوش‌، استعداد و قدرت‌ تجسم‌ خوبی‌ برخوردار باشد. فعالیت‌ در رشته‌ مهندسی‌ مکانیک‌ بسیار متنوع‌ است‌ و در نتیجه‌ هم‌ دانشجوی‌ علاقه‌مند به‌ کارهای‌ تئوریک‌ می‌تواند جذب‌ این‌ رشته‌ شود‌ و در بخش‌های‌ نظری‌ و تئوری‌ فعالیت‌ کند و هم‌ دانشجوی‌ خلاق‌ و علاقه‌مند به‌ طراحی‌ و ساخت‌ وسایل‌ و دستگاه‌های‌ مختلف‌ می‌تواند این‌ رشته‌ را انتخاب‌ نماید.

موقعیت‌ شغلی‌ در ایران :

توسعه‌ سخت‌ افزاری‌ و رشد مسایل‌ مهندسی‌، گرایش‌ به‌ سمت‌ تولید داخل‌ و ایجاد تکنولوژی‌ تولید تجهیزات‌ و وسایل‌ در داخل‌ کشور و روی‌ آوردن‌ به‌ خدمات‌ مهندسی‌ در داخل‌ کشور به‌ علت‌ محدودیت‌های‌ ارزی‌ و کاهش‌ درآمدهای‌ نفتی‌، باعث‌ رشد چشمگیر بازار کار مهندسین‌ مکانیک‌ در ایران‌ شده‌ است‌. یک‌ مهندس‌ مکانیک‌ در حال‌ حاضر در زمینه‌های‌ مختلفی‌ فعالیت‌ می‌کند که‌ از جمله‌ آنها می‌توان‌ طراحی‌ و ساخت‌ ماشین‌آلات‌ و قطعات‌ آنها، طراحی‌ و ساخت‌ تجهیزات‌ مکانیکی‌ نیروگاه‌ها، طراحی‌ و ساخت‌ تجهیزات‌ و سیستم‌های‌ انتقال‌ و تصفیه‌ آب‌، سیستم‌های‌ مکانیکی‌ وکنترلی‌ پالایشگاه‌ها و کارخانجات‌ شیمیایی‌، طراحی‌ و ساخت‌ تأسیسات‌ حرارتی‌ و برودتی‌ ساختمان‌ها ، ساخت‌ ماشین‌آلات‌ تغلیظ‌ و بازیافت‌ مواد مثل‌ کارخانجات‌ قند، کاغذ سازی‌ ، سیمان‌، نساجی‌، نمک‌ و کنسانتره‌، طراحی‌ و ساخت‌ وسایل‌ و تجهیزات‌ حمل‌ و نقل‌ زمینی‌، دریایی‌ و هوایی‌، ساخت‌ تجهیزات‌ دفاعی‌ و ساخت‌ ربات‌ها، بازوهای‌ مکانیکی‌ و سیستم‌های‌ تولید را نام‌ برد. در ضمن‌ یک‌ مهندس‌ مکانیک‌ می‌تواند به‌ عنوان‌ کارشناس‌ و مشاور فنی‌ در بانک‌ها، شرکت‌های‌ سرمایه‌گذاری‌ و بیمه‌ و شرکت‌های‌ بازرسی‌ و نظارت‌ امور بین‌المللی‌ فعالیت‌ کند.
********************
در حقیقت رشته مکانیک بخشی از علم فیزیک است که با استفاده از مفاهیم پایه علم فیزیک و به تبع آن ریاضی به بررسی حرکت اجسام و نیروهای وارد بر آنها می‌پردازد و می‌کوشد تا با توجه به نتایج بررسی‌های خود ، طرحی نو در زمینه فن‌شناسی و صنعت ارائه دهد و در راه پیشرفت انسان گامی به جلو بردارد. به عبارت دیگر رشته مکانیک، رشته پیاده کننده علم فیزیک است چون برای مثال بررسی حرکت خودرو و عوامل موثر بر روی آن برعهده فیزیک است. اما این که چگونه حرکت آن تنظیم گردد بر عهده مکانیک می‌باشد.
علم مکانیک به تحلیل حرکت و عوامل ایجاد کننده حرکت مانند نیروها و گشتاورها و شکل حرکت می‌پردازد. اما مهندسی مکانیک تا حدودی با علم مکانیک تفاوت دارد چرا که یک مهندس مکانیک علاوه بر علم مکانیک باید بسیاری از علوم دیگر را یاد گرفته و بعضی از هنرها را نیز کسب کند. شاید بتوان گفت که رشته مهندسی مکانیک ، رشته تحلیل و طراحی سیستم‌های دینامیکی و استاتیکی است.
مهندسان مکانیک، اصول اساسی نیرو، انرژی، حرکت و گرما را به کار برده و با دانش تخصصی خود، سیستم‌های مکانیکی و دستگاه‌ها و فرآیندهای گرمایی را طراحی کرده و می‌سازند. مهندسان مکانیک، گستره وسیعی از دستگاه‌ها، فرآورده‌ها و فرآیندها را تولید می‌کنند؛ از آن جمله می‌توان به موتورها و سیستم‌های کنترل، نیروگاه‌های الکتریکی، دستگاه‌های پزشکی، چرخ‌دنده‌ها، فناوری لیزر، طراحی، مهندسی و تولید به کمک رایانه، خودکارسازی و رباتیک، دستگاه‌های تهویه مطبوع و تجهیزات کارخانه‌ها اشاره کرد.
مهندسی مکانیک ابتدا در طی انقلاب صنعتی در اروپا در قرن ۱۸ میلادی به عنوان یک شاخه مجزا شناخته شد؛ با این وجود این شاخه دانش در طی هزاران سال توسعه پیدا کرده است. دانش مهندسی مکانیک در قرن ۱۹ میلادی درنتیجه پیشرفت‌های فیزیک نشأت گرفت. این شاخه به طور پیوسته‌ای تکامل یافته تا پیشرفت‌های فناوری را به‌کار گیرد و امروزه مهندسان مکانیک به دنبال گسترش دانش در رشته‌هایی چون مواد مرکب، مکاترونیک و نانوتکنولوژی هستند. مهندسی مکانیک به میزان‌های متفاوتی، هم‌پوشانی‌هایی با مهندسی هوافضا، مهندسی دریا، مهندسی خودرو،مهندسی پزشکی، مهندسی مکاترونیک، مهندسی صنایع، مهندسی راه آهن، مهندسی معدن، مهندسی متالورژی، مهندسی عمران، مهندسی برق، مهندسی هسته‌ای، مهندسی شیمی و مهندسی نفت دارد.

سمینارمکانیک
۱ (Drag Force) اثرات کاویتاسیون در ضریب نیروي پسا۹۶ص
۲ Simultaneously Localization And Mapping63ص
۳ استفاده از مواد نانو در کاهشنیروي پساي زیردریایی۷۷ص
۴ استفاده از مواد هوشمند در سازه های   چند لایه ۷۲ص
۵ اصول طراحی گیج و ابزار دقیق ۴۹ص
۶ انبساط حرارتي در سيستم خطوط لوله۵۷ص
۷ انتقال حرارت ترکیبی جابجایی و هدایت در یک کانال مربعی افقی همراه با تاثیرات تشعشعی ۶۹ص
۸ آب شيرين كنهاي خورشيدي۱۱۸
۹ آیرودینامیک اتومبیل های مسابقه ای ۶۵ص
۱۰ بررس نظریه های مربوط به مکانیک ۴۰ص
۱۱ بررسی اتصالات چسبی در سازه ها ۴۷ص
۱۲ بررسی افت فشار جریان تراکم پذیر همراه با اصطکاک و انتقال جریان ۵۹ص
۱۳ بررسی انتقال حرارت جابجایی اجسام شناور در محیط های بزرگ ۷۰ص
۱۴ بررسی انواع سیستم تعلیق خودرو ۸۱ص
۱۵ بررسی پتانسیل کاربرد سیستم سرمایش خورشیدی با مواد جاذب مایع ۱۲۵ص
۱۶ بررسی پتانسیل نمونه صرفه جویی انرژی در صنایع و ممیزی انرژی یک واحد بعنوان نمونه ۲۱۰ص
۱۷ بررسی تاثیرات مکش و دمش ۶۴ص
۱۸ بررسی تحقیقات انجام شده برروی مواد FG 125ص
۱۹ بررسی خسارت های ناشی از ضربه با سرعت پایین در پانل های ساندویچی و مکانیزم آن ۱۰۲ص
۲۰ بررسی خودروهای گاز سوز و مقایسه آن با بنزین سوز ۱۳۶ص
۲۱ بررسی دقت نرم افزارهای (ABAQUS,ANSYS,NASTARAN) برای حمل مسائل یکسان پلاسیتسیته ۹۶ص
۲۲ بررسی ربات از منظر سینماتیکودینامیک۵۸ص
۲۳ بررسی روش هاي کاهش نیروي اصطکاك پوسته اي در سیستم انتقال جریان۱۰۳ص
۲۴ بررسی روشهای استاندارد افزایش راندمان توربین گاز ۸۷ص
۲۵ بررسی سطوح نانو در کاهش ضریب اصطکاك در جریان و افزایش مقاومت سطح۵۷ص
۲۶ بررسی سوخت طبقه بندی شده در موتور های پاششی مستقیم اشتغال جرقه ای ۶۷ص
۲۷ بررسی کامپوزیت پایه پلیمري تقویت شده با الیاف کربن۳۶ص
۲۸ بررسی کاهش نیروی پسا حو ل اجسام با تاکید بر سوپرکاویتاسیون ۹۵ص
۲۹ بررسی کمانش حرارتی در تیر کامپوزیت لایه متقاطع ۶۷ص
۳۰ بررسی لوله های نفت و گاز و جایگزینی آنها بوسیله لوله های کامپوزیتی و پلیمری ۵۸ص
۳۱ بررسی مکانیزم تخریب لایه های کامپوزیتی در اثر بارهای ضربه ای ۵۰ص
۳۲ بررسی نیروي پسا در جریان اطراف اجسام با و بدون پوشش نانو در تونل باد۱۲۸ص
۳۳ بررسی و تحلیل روشهاي تعیین نقاط تکین و طراحی ایزوتروپی در رباتها۱۰۰ص
۳۴ بررسي انواع واماندگي در پانل هاي ساندويچي تحت بارگذاري استاتيكي۵۳ص
۳۵ بررسي پديده سرج و استال در كمپرسور۸۲ص
۳۶ بررسي پروسه اتوفرتاژ در مخازن تحت فشار۹۱ص
۳۷ بررسي پروفيل دما و سرعت ميكروكانالهاي مستطيلي۱۱۹ص
۳۸ بررسي تاثير شبكه بندي در تسخير موج ضربه اي در اطراف ايرفويل۸۰ص
۳۹ بررسي ساختارهاي ساندويچي لانه زنبوري۴۷ص
۴۰ بررسي شاخص هاي سرمايش مغناطيسي۵۵ص
۴۱ بررسي عبور جريان از روي دسته لوله هادر رينولدزهاي متوسط۷۰ص
۴۲ بررسي ميكروپمپها و كاربرد آنها۱۶۱ص
۴۳ بررسي ميكروهندسه ها بر جريان سيالات و نانوسيالات۸۶ص
۴۴ بررسي وشبيه سازي پديده كاويتاسيون بر روي كنترل ولوها۸۲ص
۴۵ برسی انتقال حرارت از طریق تشعشع و جابجایی آزاد در یک محیط متخلخل محدود ۵۰ص
۴۶ پیزو الکتریک وتقویت پویای سفتی تیر کامپوزیتی با محرک پیزوالکتریک ۶۲ص
۴۷ پيش بيني شكست و خستگي چرخ دنده ها۶۷ص
۴۸ تحلیل خمشی استاتیکی تیر ساندویچی انحنادار با هسته انعطاف پذیر و ماده هدفمند ۱۳۰ص
۴۹ تحليل ديناميك، سينماتيك و كنترل مكانيزم استوارت با محركهاي دوراني۸۳ص
۵۰ پیزو الکتریک وتقویت پویای سفتی تیر کامپوزیتی با محرک پیزوالکتریک ۶۲ص
۵۱ پيش بيني شكست و خستگي چرخ دنده ها۶۷ص
۵۲ تحلیل خمشی استاتیکی تیر ساندویچی انحنادار با هسته انعطاف پذیر و ماده هدفمند ۱۳۰ص
۵۳ تحليل ديناميك، سينماتيك و كنترل مكانيزم استوارت با محركهاي دوراني۸۳ص
۵۴ تخمین پارامترهای تعلیق خودرو baja 41ص
۵۵ تعیین فاکتورهاي موثر در اتلافات برودتی سقف و برآورد میزان کاهش بار برودتی۱۱۳ص
۵۶ تكنيك هاي ذخيره سازي سرما و كاربرد آن در تهويه مطبوع ساختمان ها۶۹ص
۵۷ تونل باد ما فوق صوت۱۱۰ص
۵۸ ذخیره سازی انرزی خورشیدی ۶۶ص
۵۹ رفتار دینامیکی پیزوالکتریک و پیزومگنت ها ۱۴۴ص
۶۰ روش خوشه بندی ۶۱ص
۶۱ روش هاي بازتواني نيروگاه هاي حرارتي با استفاده از توربين گاز۱۱۷ص
۶۲ روشهای نوین حل مسائل پلاستیسیته ۸۰ص
۶۳ روشهاي كاهش نيروي بازدارندگي۱۲۵ص
۶۴ رهاسازي تنش قطعات جوشكاري شده بر اثر بارگذاري ديناميكي با۸۱ص
۶۵ شناخت مواد   کامپوزیت و بررسی روابط حاکم بر آنها ۱۶۷ص
۶۶ شناخت مواد FGM 62ص
۶۷ طراحي كنترلرها در ساختمان هاي هوشمند جهت مديريت مصرف۱۰۲ص
۶۸ قابلیت و محدودیت نرم افزار فلوئنت در حل مسائل سیالاتی و انتقال حرارتی ۱۱۹ص
۶۹ کاربرد شبکه های عصبی در مدل سازی یک پارامتر از محیط با استفاده از حسگرهای نامطمئن ۱۱۳ص
۷۰ کاربردها و روشهاي تولید مواد۷۰ص
۷۱ کاویتاسیون پمپ ها ۳۲ص
۷۲ لایه مرزي و نیروي پسا و برآ در جریان سیال اطراف جسم و روش هاي کاهش۱۴۵ص
۷۳ لوله کشی انتقال گاز در خشکی و دریا ۱۰۲ص
۷۴ مروری بر تحقیقات انجام شده و طرح های مختلف اکرانو پلان ۱۹۲ص
۷۵ مطالعه ارتعاشات غيرخطي پوسته هاوپانل هاي۵۰ص
۷۶ مطالعه تست های خستگی درمواد کامپوزیت پایه پلیمری ۵۰ص
۷۷ مقایسه کانال های متعارف لوله ها با میکروکانال ها ۱۲۱ص
۷۸ مقايسه عملكرد روشهاي مختلف انتقال حرارت تابشي دركوره ها۴۹ص
۷۹ مقدمه اي بر رباتیک و سینماتیک و دینامیک رباتها۸۴ص
۸۰ مکانیزم های خرابی در سازه های چند لایه کامپوزیتی تحت بار ۶۴ص
۸۱ مواد تابعی هوشمند ۸۳ص
۸۲ میکرومکاترونیک ۱۹۲ص
۸۳ ميزان نشت گاز از خط لوله مدفون در زمين۱۱۲ص
۸۴ نانو سیالات ۵۹ص
۸۵ نحوه ساخت مواد FGM و نمونه های این مواد د ر طبیعت ۷۶ص
۸۶ يافتن موقعيت و تهيه نقشه محيط بصورت همزمان۱
پایان نامه ارشد مهندسی مکانیک صفحه
بازشناسی اشیا مبتنی بر ساز و کار مبتنی بر سازو کار قشر گیجگاهی مغز ۱۲۵ص ۱۲۵
بررسی کاربرد COMBINED HEAT &POWER (CHP) NV در میکروتوربین ها ۲۰۱ص ۲۰۱
تعیین فاکتورهاي موثر در اتلافات برودتی سقف و برآورد میزان کاهش بار ۱۲۰
تحليل توليد آنتروپي در جريان كوئت ۱۳۱
تدوین نرم افزار جهت بررسی تاثیردما و تغییرات آن بر فرکانس طیبعی اجسام دو بعدی ۱۰۵ص ۱۰۵
تحلیل استاتیکی تیر ترموپیزو الکتریک با فرض تئوری تیموشنکو با تقریب درجه بالای المان محدود گلرکین ۱۳۱
تحلیل دینامیکی تیر FGM بر مبنای تئوری تیموشنکو ۱۶۳ص ۱۶۳
تحلیل تیرر ترموپیزوالکتریک ۸۶ص ۸۶
تحلیل ترموالاستیسیته کوپل پوسته ای استوانه ای FGM تحت شوک حرارت و فشار ۱۱۰ص ۱۱۰
بررسی تجربی وصله های پیشرفته ی کامپوزیتی ۸۷ص ۸۷
تحليل تئوري و عددي مدهاي واماندگي در پانل ساندويچي لانه زنبوري تحت بارهاي۱۱۱ص ۱۱۱
کمانش پوسته های کروی کم عمق EGM با ماده وابسته به دما ۸۸ص ۸۸
تحليل استاتيكي و ديناميكي تيرآامپوزيت ترموپيزوالاستيك۲۳۹ص ۲۳۹
کمانش مکانیکی صفحه دایروی کامل با لایه های پیزوالکتریک و مواد با خواص تابعی ۷۴ص ۷۴
تحلیل استاتیکی و دینامیکی تیر کامپوزیت ترموپیزوالاستیک با فرض تیموشنکو و روش اجرایی محدود ۲۳۹ص ۲۳۹
تحلیل دینامیکی تیر FGM بر مبنای تئوری تیموشنکو ۱۶۳ص ۱۶۳
كمانش حرارتي ورق هاي مستطيل شكل ساخته شده از مواد تابعي با خواص۱۱۵ص ۱۱۵
تحلیل المان محدوده تیر اف. جی . ام با فرض اویلر به همراه لایه پیزو تحت باردینامیکی مکانیکی ومیدان الکتریکی ۹۲
تدوین نرم افزار جهت بررسی تاثیر دما و تغییرات آنی بر فرکانس طیبعی اجسام دوبعدی ۱۰۵ص ۱۰۵
تحلیل ترموالاستیسته کوپل پوسته استوانه ای FGM تحت شوک حرارت و فشار ۱۱۰ص ۱۱۰
تحلیل دینامیکی تیر ترموپیزوالکتریک با فرض تئوری تیموشنکو با تقریب درجه بالای المان محدود و گلرکین ۱۳۱
تحلیل تیر ترموپیزوالکتریک ۸۶ص ۸۶
بررسی ارتعاشات اجباری تیر FGM تحت بارهارمونیک حرارتی ۶۶ ص ۶۶
بررسی کمانش حرارتی تیر FGM   با دولایه پیزوالکتریک ۹۰ص ۹۰
تحلیل تنش حرارتی در یک دیسک از جنس PIEZO-FGM ۱۲۰
کمانش حرارتی و تیر پیزوکامپوزیت ۱۱۲ص ۱۱۲
کنترل پیزو در ارتعاشات اجباری صفحات FGM ترموالاستیک ۱۱۷ص ۱۱۷
بررسی رفتار هیدرودینامیکی برخورددو جت توربولانت با مقطع مثلثی ۱۳۷ص ۱۳۷
بررسی اثر الکترو و هیدرودینامیک ( باد کرونا) بر افزایش آهنگ انتقال حرارت در کانال مستطیلی عریض در رژیم جریان آرام و گذرا ۲۳۵
بررسی عوامل موثر بر راندمان کلکتور خورشیدی و طراحی یک نمونه از آن با بیشترین بازده ممکنه با توجه به متغیرهای موجود ۱۶۲
بررسي عوامل موثر در كارايي توربين هاي گاز جهت احداث نيروگاه گازي در۱۰۲ص ۱۰۲
حل میدان دمای نانو فوریه به روش تحلیلی در یک کره توخالی ۱۲۱ص ۱۲۱
طراحي ترموهيدروليكي دي ارتيورهاي حرارتي۲۶۸ص ۲۶۸
محاسبات و مطالعه چگونگي بهينه سازي برج خنك كن خشك غير مستقيم هلر
تحلیل ترمودینامیکی سیکل برایتون به روش انالیز اگزرژی ۱۴۳ص ۱۴۳
بررسي اثرتشعشعي ميكروكانال هاي قابل استفاده در۱۳۰ص ۱۳۰
بررسی انرژي و جلوگیري از اتلاف آن در کوره نفت خام پالایشگاه تبریز۲۵۰ص ۲۵۰
بررسی همزمان انتقال حرارت جابجایی مختلط ( آزاد و اجباری) و تشعشعی برای جریان عبوری از کانال مربع
تحلیل ترمودینامیکی سیکل برایتون به روش آنالیز   اگزرژی ۱۴۳ص ۱۴۳
بررسی و محاسبه انتقال حرارت تابشی در مواد فیبری (mems ۱۸۹
بررسی همزمان انتقال حرارت جابجایی مختلط ( آزاد و اجباری ) و تشعشعی برای جریان عبوری از کانال مربعی ۱۳۸
پايان نامه بررسي انتقال حرارت جابجايي آزاد . تشعشع از مجموعه۸۶ص ۸۶
تحلیل ترمودینامیکی جریان آرم کاملاً توسعه یافته در یک کوپل مارپیچ با شرایط مرزی معینه برای خواص متغیره ۸۶
شبیه سازي عددي جریان لغزشی آرام در میکروکانال هاي با مقطع ذوزنقه اي۱۳۶ص ۱۳۶
بررسي اثرتشعشعي ميكروكانال هاي قابل استفاده در۱۳۰ص ۱۳۰
مدلسازي انتقال حرارت درژنراتورهاي واگن۱۲۵ص ۱۲۵
مدلسازي انتقال حرارت درژنراتورهاي واگن۱۲۵ص ۱۲۵
ردیف  

 

موضوع

صفحه

 

  پایان نامه بررسی دینامیک سیالات و روشهای تست کارایی در توربو ماشینها ۱۷۳
  پرچ و پیچ ۲۷
  پژو۲۰۶ ۵۵
  جوشکاری ۳۰
  پایان نامه سیستم خنک سازی توربین ها ۱۳۷
  ماشین آلات ۴۶
  مکانیزه کردن در پارس خودرو ۱۱
  CNC ۲۵
  cnc2 ۴۳
  ارتعاشات ۲۴
  استاتیک ۹۵
  انواع مختلف پيچها ۲۴
  باربری از چاه ۳۹
  برشکاری با آب ۲۹
  پره های انتقال حرارت ۹
  پنوماتیک ۲۱
  تجهیزات کنترل و ابزار دقیق(بررسي سيستم هاي كنترل گسترده DCS) ۷۶
  ترمزها ۱۶
  ترموديناميك ۲۶
  تعریف موتور ۷۵
  پایان نامه توربو ماشینها ۱۸۸
  تولید دندانه های چرخدنده به روش صفحه تراشی ۴۰
  پایان نامه تهيه و كاربرد مواد افزودني در روغنهاي روان كننده ۱۲۹
  جوش ۱۵
  جوشکاری ۲۱

لیست مکانیک – تهران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ردیف  

 

موضوع

صفحه

 

  جوشکاری به روش نقطه جوش ۶
  حرکت سیمانتیک ۲۸
  ربات ۵۴
  سیستم انتقال نیرو ۵۷
  کاربرد چدن ۵۱
  کلاج ۹
  کلاچ و ترمز ۲۱
  گشتاور پیچشی ۱۵
  ماشین های سنباده ۱۶
  وسايل شيفت فاز الكترومكانيكي ۴۴
  اندازه گيري چيست ۱۰
  كمك فنر ۷
  دستگاه تراش ۱۷
  پایان نامه مكانيك سيالات – روغن كاري DVD 3 ۹۰
  هوندا   ۵۹
  نيروي برش ۲۶
  موتور توربینی
  مواد بكار رفته در فنرها ‏ ۲۱
  مقدمه اي بر توليد ۲۵
  مدل ديناميك مقياس كامل ضربه گيرهاي MR براي كاربردهاي مهندسي ۱۲
  مبدلهاي حرارتي ۶۰
  مبانی نورد ۳۸
  ماشينهاي CNC ۳۵
  ماشين هاي صفحه تراش ۲۴
  ماشين ها چگونه كار مي كنند ۱۰

 

 

 

 

 

 

 

ردیف  

 

موضوع

صفحه

 

  ماشين ابزار ۵۰
  ماشين ۱۱۰
  لرزش گير ۱۵
  كمك فنر دو جدارة بي فشار ۵۳
  كشش عميق با تصویر و پاورقی ۵۶
  كرايكولر ۲۰
  كاربردهاي پنوماتيك و هيدروليك در صنعت ۹۰
  كاربرد آلومينيم در خودروسازي ۱۴
  کارآموزی – دستگاه تراش و دستگاه فرزو CNC ۳۵
  قرقره   ۲۵
  قالبسازي ۱۳
  فشار كششي ‏ ۳۵
  فرمان هيدروليك ۷
  فرآيندهاي ماشينكاري سايشي ۳۶
  طرح نمونه بمنظور طراحي سيستم هاي زيربنايي اطلاعاتي ۸
  طراحي كردن سيستم هاي مبتني بر قانون زنجير كردن رو به جلو ۳۸
  طراحي ديفرانسيل يك اتومبيل سواري به كمك كامپيوتر ۲۰۵
  سیستم هیدرلولیک و اجزاء آن ۱۶
  سيستم هاي اندازه گيري ۲۱
  سیستم کنترل داخلی ۵۵
  سيستم تعليق خودرو ۳۸
  سوارکردن چرخ دنده های حلزونی ۲۴
  سنگ زني و ابزار تيزكني سيلندر پيكان ۱۴
  سر قفلي دريل فرز ۱۸
  ساخت و توليد صنعت جوشكاري ، پيشرفت تكنولوژي و شرايط جديد كار ۱۷

 

 

ردیف  

 

موضوع

صفحه

 

  روشهاي توليد درب هاي خودرو پژو ۲۴
  روشهاي توليد ۱۰
  روش توليد بوش سيلندر اتومبيل ۱۶
  روش توليد (قطعات لاستيكي) ۱۸
  رباتيك ۵۶
  دينام .. ۱۹
  دستگاه و وسائل موتوري بالابر ۳۵
  دستگاه فرز   ۴۱
  دستگاه تراش تبريز ۲۲
  دايكاست ۲۰
  خودروهاي چهار چرخ محرک ۱۵
  خلاصه پروژه بررسي ميزان كاهش آلايندهاي خروجي اگزوز دراثرسرويس و تنظيم موتور خودرو ۵۰
  حسگرهاي نيمه هادي در خودرو ۲۰
  جوشكاري و برش كاري با ليزر ۱۳
  جوشكاري ترميت ( Thermit Welding ) ۴۰
  جوشكاري با جت آب ۲۹
  جوشكاري ۵۳
  جوش ۴۴
  توربوماشينها ۲۰
  توربو شارژ ۳۴
  تکنولوژی چدن ۱۹
  تعیین کرنش های سلولی توسط نیروی ریز اتمی ترکیبی و نمونه سازی المان محدود ۵۰
  ترمزهاي هيدروليكي و پنوماتيكي ۸۵
  ترمزهای غلتکی ۳۰
  ترمزهاي پنوماتيكي ۲۷

 

 

ردیف  

 

موضوع

صفحه

 

  ترمزهاي ABS ۴۰
  ترمزها ۳۵۰
  ترمزگيري ۳۳
  تحليل فرآيندهاي قالبسازي ۳۷
  تحلیل استاتیکی یک مخزن ضربه گیر ۴۱
  تایر و چرخ ۱۸
  تاريخچه تأسيس ايران خودرو ۵۲
  پروژه فرآيند هاي ماشين كاري غيرمرسوم ۱۱
  پروژه استاتيك ۲۰
  پایان نامه طراحي و عملکرد سيستم ترمز. ۸۰
  پایان نامه طراحي شاتون ۸۰
  پایان نامه تست كارآيي بويلر ۲۴۰
  پایان نامه انتخاب یک سیستم خنک سازی توربین گازی ۲۲۵
  پایان نامه استفاده از كنترلرهاي ديجيتالي در سيستم هاي مكانيكي ۱۲۵
  بويلر(اندازه گيري درجه حرارت و …) ۵۰
  باطري ۱۷
  بازنگري تحقيق خميرسازي بيوشيمايي و بيومكانيكي ۱۶
  انواع مدارهای هیدرولیکی ۳۵
  انواع فرمان اتومبیل ۱۶
  اندازه گيري و كنترل كيفيت ۱۱۲
  اندازه گيري مزيت نسبي در صنعت قطعه سازي خودرو كشور از طريق DRC با پاورقی ۲۴
  انتقال حرارت در توربين ۱۰۵
  استارت موتورهاي جت وتوربيني. ۳۰
  ارزيابي كار و زمان (زمان سنجي محصول) (شركت ريخته‌گري دقيق پولادير و پارس كاراماشين) ۲۵
  اجراي ۵S براي كارگاه جوشكاري گروه مهندسي مكانيك – ۱۹

 

 

 

 

 

ردیف  

 

موضوع

صفحه

 

  آهن ۲۰
  آلياژ‌هاي حافظه دار ۷۲
  آشنايي با نيروگاه حرارتي و اجزاء مختلف آن ۱۸۰
  آشنايي با سيستم ايربگ ۱۵
  آشنايي با جوشكاري مقاومتي ۱۱
  آسانسور ۴۲
  آثار زيست محيطي خودروهاي از رده خارج شده ۱۶
  گزاری کارآموزی ۱۳
  گزارش كارآموزي (شرکت صنعتي شوفاژکار) ۵۵
  طراحي دستگاه تست چرخ دهنده ۷۵
  جوشكاري زيرآب ۳۵
  تعمیرات مکانیکی ۴۵
  تحلیلی برسیستمهای مکانیکی وهیدرولیکی ماشین آلات راهسازی(بیل مکانیکی Aوگریدرو ۹۰
  پایان نامه جوش فلزات رنگي وجوش ليزري ۱۰۳
  پایان نامه بویلر به همراه پاورپوینت ۸۵
  پایان نامه بررسی عملکرد توربو پمپ ها ۶۰
  پایان نامه انتخاب یک سیستم خنک سازی توربین گازی
  بليرينگ و روغن كاري ۸۵
  بررسي قطعات و عملكرد آلترناتور نيسان جونيور ۲۰۰۰ (برق خودرو) ۵۰
  بررسي سيستم هاي سوخت رساني كاربراتوري انژكتوري و مقايسه آنها ۱۸۸
  بررسي تاثير تيتانيم و کربن بر ريزساختار و خواص سايشي کامپوزيت Fe – TiC پروژه كارشناسي علم مواد و متال DVD 4 ۶۰
  سیستم توربین گازی ۱۳۰
  آزمایشگاه هیدرولیک ۱۱
  آشنایی با پمپ ۳۶
  انتخاب سیستم خنک کاری توربینی گاز ۱۱۴

 

 

 

 

 

ردیف موضوع صفحه

 

        ۱          سيستم دزدگير خودرو ۱۰۱
        ۲          سیستم های ضد قفل ۷
        ۳          سیستم های مختلف برخی از خودروها   ۳۴
        ۴          قدم های بزرگ در دستیابی به سرعت های بالا ۵۰
        ۵          کشتی ۱۴
        ۶          کلاچ ۷
        ۷          مهندسي مكانيك   ۱۷
        ۸          موتور ۷۵
        ۹          موتورهای شش زمانه چگونه کار می کنند ۱۷
      ۱۰        نگرش كلي بر توربين‌هاي گاز ۸۰
      ۱۱        ورود خودرو به‌ ايران‌ ۱۰۶
      ۱۲        انتخاب يك سيستم خنك سازي توربين گازي ۱۳۷
      ۱۳        اندازه گيري با كوليس ۳۱
      ۱۴        اندازه گیری تجربی کاویتاسیون در پمپها ۱۵
      ۱۵        انواع سازوكار زمانبندي متغير سوپاپها ۱۵
      ۱۶        انواع کمک فنرها ۱۰
      ۱۷        بارگذاري جرثقيل ها ۷۶
      ۱۸        پروژه مکانیک صنعتی ۱۳
      ۱۹        پمپ ها ی هیدرولیکی ۱۵
      ۲۰        جریان در کمپرسورهای سانتریفوژ ۱۰۰
      ۲۱        حمل و نقل در چاه   ۲۰
      ۲۲        خدمات حمل و نقل دريايي (كروز) ۴۳
      ۲۳        دانستنيها درباره سيستم تعليق   ۲۳
      ۲۴        دانستنيها درباره شيشه های خودرو ۳۸
      ۲۵        دینام ۳۴

 

 

 

 

 

 

ردیف موضوع صفحه

 

        ۱          دینامیک سیالات در توربو ماشین ها ۸۰
        ۲          دینامیک سیالات در توربو ماشین ها ۱۹۰
        ۳          روغنهاي مصرفي در كشتي ها و قطارها   ۱۴
        ۴          سوخت هيدروژن   ۸
        ۵          سیستم انتقال نیرو   ۵۵
        ۶          سیستم تعلیق فعال اتوبوس ۱۸
        ۷          سیستم دزدگیر خودرو ۹۳
        ۸          اصول ریخته گری فلزات ۶
        ۹          آلياژهاي حافظه دار ۲۴
      ۱۰        انواع جوشكاري   ۳۳
      ۱۱        بازرسی جوش ۱۸
      ۱۲        بینی حالت تعادل برای یک آلیاژ ۴۰
      ۱۳        توزیع دما در میله متناهی   ۷
      ۱۴        جوش ۱۶
      ۱۵        جوشكاري ۱۶
      ۱۶        جوشكاري و برش كاري با ليزر   ۵
      ۱۷        جوشکاری ۸
      ۱۸        جوشکاری ۲۳
      ۱۹        جوشکاری انفجاری ۱۸
      ۲۰        چند آزمایش   ۲۰
      ۲۱        دینامیک سیالات در توربو ماشین ها ۸۰
      ۲۲        سخت کردن شعله ای ۳۳
      ۲۳        سوپرآلیاژهای ریخته چند بلوری(PC) (کلیات)   ۱۲
      ۲۴        سیستم های حرارتی و برودتی ۳۳
      ۲۵        عملیات حرارتی ۲۳

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ردیف موضوع صفحه

 

        ۱          فرایندی برای تصفیه مس در حالت جامد ۲۵
        ۲          كوره هاي الكتريكي ۳۸
        ۳          مشخصات عمومي آلومينيم و آلياژهاي آن ۲۳
کد عنوان ت ص
۱ Cerebro Mix – طراحي مخازن تحت فشار و سيستم هاي اختلاط ۳۰ ص
۲ بررسي تاثير تيتانيم و کربن بر ريزساختار و خواص سايشي کامپوزيت Fe – TiC پروژه كارشناسي علم مواد و متالورژي صن ۱۰۰ ص
۳ پروژه درس برنامه ریزی تولید بررسي توالي بهينه کارها   ۳۰ ص
۴ تاثیر منگنز بر منحنی های سردشدن، ریزساختار و خواص مکانیکی چدن خاکستری ۶۵ ص
۵ تعمیر و نگهداری سیستم فرمان پراید ۱۲۰ ص
۶ چدن های مقاوم به اکسیداسیون و حرارت حاوی آلمینیوم ۴۰ ص
۷ چدنهاي پر آلياژ ۴۰ ص
۸ چدنهای پرسیلیسم مقاوم به خوردگی ۵۸ ص
۹ خزش سيكلي مس به دليل تنش هاي متوسط كشي و سيكلي – محوري ۱۸ ص
۱۰ خط تولید نوشابه و تحلیل انواع نوشیدنی ها ۱۵۰ ص
۱۱ سيستمهاى ترمز ضدقفل ۴۰ ص
۱۲ کروی سازی به روش in mold   ۳۹ ص
۱۳ كمكفنـرها(بررسي انواع و روش طراحي آنها) ۱۸۰ ص
۱۴ گزارش كار آزمايشگاه مكانيك سيالات ۴۰ ص
۱۵ گزارش كارآموزي (شرکت صنعتي شوفاژکار) ۵۵ ص
۱۶ گزارش كارآموزي (شرکت صنعتي شوفاژکار) ۷۰ ص
۱۷ مترو ۵۰ ص
۱۸ مطالبي پيرامون معدن چغارت ۵۴ ص
۱۹ ABS 22 اسلاید
۲۰ ارزيابي عملكرد كاركنان ۲۹ ص
کد عنوان ت ص
۲۱ ارزيابي كار و زمان (زمان سنجي محصول) (شركت ريخته‌گري دقيق پولادير و پارس كاراماشين) ۲۵ ص
۲۲ ارزيابي كار و زمان (زمان سنجي محصول) شركت ريخته‌گري دقيق پولادير و پارس كاراماشين ۲۵ ص
۲۳ ارزيابي و شبيه سازي عملكرد شبكه آبرساني شهر فريمان(تحقيق آزمايشگاه هيدروليك۱) ۲۰ ص
۲۴ ارگونومي و اهميت آن در جامعه ۱۱ ص
۲۵ ارگونومي و راه هاي جلو گيري از خستگي در كار با كامپيوتر ۲۲ ص
۲۶ ارگونومي يا مهندسي فاكتورهاي انساني چيست ۱۰ ص
۲۷ آزمايش اتومبیل ۱۴ ص
۲۸ آزمايش بمب ۱۰ ص
۲۹ آزمايش سيكل تبريد ۱۱ ص
۳۰ آزمايش كانال روباز ۱۸ ص
۳۱ آزمايش هيدرومتري ۱۵ ص
۳۲ آشنايي با BIS ( برق خودرو ) ۳۱ ص
۳۳ آشنايي با توربين هاي گازي وسوپر آلياژها ۱۵ ص
۳۴ آشنايي با جوشكاري مقاومتي ۱۰ ص
۳۵ اصول طراحي در معادن ۳۹ ص
۳۶ اصول علم مواد ۱۶ ص
۳۷ افت انرژي در اجزا يك سيستم لوله كشي ۷ ص
۳۸ آماده كردن فلزات براي استفاده در ساخت بدنه خودرو ۸۵ ص
۳۹ انتقال حرارت به سيالات ۱۱۵ ص
۴۰ اندازه گيري بي درنگ ميزان خوردگي ۲۶ ص
کد عنوان ت ص
۴۱ اندازه گيري و كنترل كيفيت ۱۱۲ ص
۴۲ انقلاب صنعتی ۸ ص
۴۳ انواع سنگ های زینتی و روش استخراج آنها از معدن ۴۰ ص
۴۴ ايمني در صنايع ۱۹ ص
۴۵ بازرسي بصري ۱۴ ص
۴۶ بررسي كانيهاي در بردارندة‌ عناصر نادر خاكي شامل   مونازيت ، باستنازيت و زينوتايم و كاربرد آن در ايران ۱۱۲ ص
۴۷ بررسي و مقايسه مدلهاي رسوبي و انتخاب يك مدل رياضي براي رودخا ۱۲۸ ص
۴۸ به بررسي انواع سيستمهاي مختلف ايجاد يك آيس بانك (Ice Bank) يا يك مخزن ذخيره سرمايي ۱۴۰ ص
۴۹ پروژه استاتیک ۲۳ ص
۵۰ پروژه پايان نامه كارشناسي رشته مكانيك حرارت و سيالات ۱۴۰ ص
۵۱ پژو۲۰۶ تعميرات گيربكس اتوماتيك۱۲۸ ص
۵۲ پژو۲۰۶ تعميرات گيربكس معمولي ۸۱ ص
۵۳ پژو ۲۰۶ تعميرات سيستم تعليق ۱۲۱ ص
۵۴ پژو ۲۰۶ تعميرات مكانيكي موتور ۸۱ ص
۵۵ پژو ۲۰۶ تعميرات موتور ۸۵ ص
۵۶ پژو ۲۰۶ تعميرات تجهيزات الكتريكي ( برق خودرو ) ۸۴ ص
۵۷ پژو ۲۰۶ دفترچة زمان استاندارد تعميرات ۷۱ ص
۵۸ پژو ۲۰۶ دفترچه كد ايراد تعميرات ۲۳ ص
۵۹ پژو ۲۰۶ معرفي و عيب يابي سيستم bsi و ايموبيلايزر ۸۲ ص
۶۰ پژو پارس تعميرات مكانيكي ۱۱۰ ص
کد عنوان ت ص
۶۱ پژو پارس تعميرات الكتريكي ( برق خودرو ) ۲۰۰ ص
۶۲ پژو پارس معرفي و عيب يابي سيستم سوخت رساني و جرقه ۶۵ ص
۶۳ پژوهش در عمليات روش پژوهش ۸۳ ص
۶۴ پژوهش در عمليات مفاهيم اصول و تاريخچه ۷۱ ص
۶۵ پمپ گازها – محصولات نفتي – حريق خودروها ۲۷ ص
۶۶ پودر رنگ ۱۱ ص
۶۷ پوسيدگي ۳۰ ص
۶۸ پیرانش جت ۵۰ ص
۶۹ تاريخچه مصرف چوب ۸ ص
۷۰ تاریخچه نساجی ۱۶ ص
۷۱ تبخير ۵۸ ص
۷۲ تبرید ۳۳ ص
۷۳ تحليل فرآيندهاي قالبسازي ۳۷ ص
۷۴ تخليه عرضي ۱۶ ص
۷۵ تخمين ضريب سيالات غيردارسي از اطلاعات تست Buildup چاه ۸ ص
۷۶ ترشوندگي گرافيت تا سرباره وسينتيك واكنش ۲۰ ص
۷۷ ترمزهاي ديسكي ۱۲۱ ص
۷۸ ترمزهاي هيدروليكي و پنوماتيكي ۸۲ ص
۷۹ ترمزهاي هيدروليكي و پنوماتيكي ۸۲ ص
۸۰ تصفيه فاضلابهاو پسابهاي صنعتي ۲۷ ص
کد عنوان ت ص
۸۱ تعمير و نگهداري سيستم ها ۳۵ ص
۸۲ تعميرات اساسي پژو ۴۰۵ ايران ۹۷ ص
۸۳ تعميرات سيستم هاي هواي ورودي و تجهيرات سيستم توربين گاز ۱۵۰ ص
۸۴ تعميرات مكانيكي موتور پژو پارس ۱۶۶ ص
۸۵ تعميرات و سرويس ترمزها سمند ۴۴ ص
۸۶ تعميرات و سرويس جعبه دنده سمند ۱۱۸ ص
۸۷ تعميرات و سرويس سيستم تعليق جلو و عقب سمند ۷۰ ص
۸۸ تعميرات و سرويس سيستم سوخت رسناي و سيستم ورودي هوا سمند ۵۲ ص
۸۹ تعميرات و سرويس فرمان سمند ۴۸ ص
۹۰ تعميرات و سرويس قطعات و اجزاء الكتريكي سمند ( برق خودرو ) ۱۰۰ص
۹۱ تعميرات و سرويس موتور و … سمند ۹۰ ص
۹۲ تعميرات و نگهداري شركت كابل سين ۸۶ ص
۹۳ تعمیرات خودرو ۴۰ ص
۹۴ تكنولوژي ساخت قالبهاي سريع به روش ريخته گري دقيق   ۳۸ ص
۹۵ تكنولوژي ساخت قالبهاي سريع به روش ريخته گري دقيق   ۳۸ ص
۹۶ توربوماشينها ۲۵ ص
۹۷ توربين هاي گازي ۱۴ ص
۹۸ جوش ۴۵ ص
۹۹ جوشكاري با جت آب ۳۰ ص
۱۰۰ جوشكاري ترميت ( Thermit Welding ) – 40 ص
کد عنوان ت ص
۱۰۱ جوشكاري و برش كاري با ليزر ۱۰ ص
۱۰۲ جوشکاری ۴۰ ص
۱۰۳ چدن ۲۴ ص
۱۰۴ چدن خاکستری استنیتی ۲۳ ص
۱۰۵ چرخ خیاطی ۱۰ ص
۱۰۶ چرخدنده ها ۴۸ ص
۱۰۷ چك ليست ارگونومي ۱۶ ص
۱۰۸ چوب ۱۰ ص
۱۰۹ خوردگی فلزات ۹۵ ص
۱۱۰ دستگاه و وسائل موتوري بالابر ۳۵ ص
۱۱۱ دستگاههای تراکمی تبرید ۸۴ ص
۱۱۲ دنده ماشين ديفرانسيل ۹ ص
۱۱۳ رفتار ساخت فشار حلقوي در چاهها با دما و فشار بالا ۲۲ ص
۱۱۴ روشهای ماشین کاری نوین بوسیله جت لیزر و اصول ماشین کاری ۴۶ ص
۱۱۵ ريخته گري ۴۳ ص
۱۱۶ زمان استاندار تعميرات پژو ۴۰۵ ۲۷ ص
۱۱۷ زمان استاندارد خودرو RD 29 ص
۱۱۸ ساخت و توليد صنعت جوشكاري ، پيشرفت تكنولوژي و شرايط جديد كار ۱۷ ص
۱۱۹ ساختارهاي هيدورليك ۱۳ ص
۱۲۰ سر قفلي دريل فرز ۱۸ ص
کد عنوان ت ص
۱۲۱ سوسيس و كالباس ۶۵ ص
۱۲۲ سيستم انتقال قدرت ۱۱ ص
۱۲۳ سيستم هشدار دهندة سمند ۱۵ ص
۱۲۴ سيستم هيدروليك زانتيا ۵۶ ص
۱۲۵ سيستم‌هاي جابجايي هوا ۲۰ ص
۱۲۶ سیستم سوخت رسانی انژکتوری و کاربراتی ۴۶ ص
۱۲۷ ضايعات خاك ۲۸ ص
۱۲۸ شبيه سازي ديناميكي شيرترمز اتوماتيك لكوموتيو ( راه آهن ) ۱۳۷ ص
۱۲۹ طبقه بندي روغنهاي صنعتي ۹ ص
۱۳۰ فازها وساختارهاي بلوري ۸۸ ص
۱۳۱ فرآيندهاي حالت ناپايدار و batch (پخت در كوره) (نرم كردن با روغن داغ) ۸۵ ص
۱۳۲ قالبسازي ۱۳ ص
۱۳۳ كاتالوگ قطعات يدكي پژو ۱۶۰۰ آردي RD 230 ص
۱۳۴ كاتالوگ قطعات يدكي گيربكس RD 18 ص
۱۳۵ کارآموزی مکانیک خودرو ۴۰ ص
۱۳۶ كاربرد مواد ديرگداز در صنايع آهن و فولاد ۱۲۷ ص
۱۳۷ كارخانه لبنيات پاك ۵۳ ص
۱۳۸ كارهاي دريايي ۵۸ ص
۱۳۹ کانبان ۵۲ ص
۱۴۰ كنترل آتوماتيك ۱۲۳ اسلاید
کد عنوان ت ص
۱۴۱ كنترل بوسيلة ماشينهاي Cmm   در شركت پارس خودرو ( کارآموزی ) – ۷۵ ص
۱۴۲ گتراك تعميرات گيربكس RD 49 ص
۱۴۳ گزارش كارآموزي نقشه كشي صنعتي شزكت پارس خودرو ۷۵ ص
۱۴۴ ماشين كاري با روش تخليه الكتريكي ۱۹ ص
۱۴۵ ماشينهاي صفحه تراش ۳۸ ص
۱۴۶ مباحث و ديدگاه‌هاي موجود در زمينه تعامل انتقال فناوري و توسعه در كشورهاي در حال توسعه ۱۶ ص
۱۴۷ مباني سيستمهاي راهگاهي و تغذيه گذاري (چدن ها ) ۳۴ ص
۱۴۸ مديريت و تشكيلات كارگاهي کامیون و واگن ها ۲۲ ص
۱۴۹ مشخصات فني پيكان RD 18ص
۱۵۰ مصارف مهم نيكل ۸۳ ص
۱۵۱ مطالعات ظرفيت كانال ۸ ص
۱۵۱ مطالعه اي در چندوچون محيط كار در مراكز توليدي و صنعتي محيط كار و انسان بهره ور ۲۶ ص
۱۵۳ معرفي كلي پژو ۲۰۶ ۱۰۰ص
۱۵۴ مفاهیم مکانیک کوانتم به روایت آزمایشگاه ۲۸ ص
۱۵۵ مقايسة روشهاي مختلف برآورد ظرفيت طراحي زهكش انحرافي با نتايج حال از حل معادلات هيدروديناميك جريان ( نرم ۸ ص
۱۵۶ مقدار ضريب دبي در روزنه هاي مستطيلي شرايط متسغرق و آزاد ۸ ص
۱۵۷ مقدمه ای بر تغذیه گذاری قطعات ریختگی ۴۱ ص
۱۵۸ مهندسي و معماري سيستم‌ها ۳۸ ص
۱۵۹ مواد لازم براي نقاشي سيليكات ۸۰ ص
۱۶۰ موتور ۱۸ اسلاید
کد عنوان ت ص
۱۶۱ موتورها و فنرها ۱۲ ص
۱۶۲ نساجی ۲۲ ص
۱۶۳ هيدروليك و پنوماتيك ۱۴۰ ص
۱۶۴ هيدروليك و كنترل هيدروليك توربين نيروگاه شهيد رجائي   ۳۷ ص
برچسب ها
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج