گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 122 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 7,000 تومان

دانلود تحقیق پروژه فایل سمینارعمران بررسی اندر کنش سد بتنی وزنی وفونداسیون رو براتون گذاشتم.

دانلود این فایل می تواند کمک ویژه ای به شما در تکمیل یک پایان نامه ی کامل و قابل قبول و ارایه و دفاع از آن در سمینار مربوطه باشد.

برخی از عناوین مورد بحث در مقاله : 

۱-بررسی اندر کنش خاک و سازه در سد های بتنی

۲- برنامه های کامپیوتری برای آنالیز لرزهای سد بتنی

و بسیاری موارد دیگر..

امیدوارم از این مقاله لذت ببرید….. 

مقدمه:
در دهه های اخیر به موضوع ایمنی در سدهای بتنی بسیار توجه شده است.یکی از دلیل این امر ،اقتصادی شدن طرح ها و همچنین بالارفتن عمر دهای موجود می باشد واز طرفی با توجه به اینکه یکی از وقایع طبیعی که پایداری سد را همیشه تهدید کرده است زلزله می باشد بنابراین بررسی رفتار سد در طول زلزله های قوی یکی از اصول ارزیابی ایمنی سدهای موجود است.
نیروی زلزله از طریق فونداسیون یا خاک زیر سد به آن وارد می شود.بنابراین یکی از مهمترین پارامترها در بررسی پایداری این سازه عظیم در طول زلزله،شناخت فونداسیون وبررسی تاثیر آن در پاسخ سدها به تحریک زلزله می باشد.
بدین ترتیب در جامعه مهندسی علاقه وافری برای ایجاد وکاربرد یک فرایند قوی برای تحلیل غیر خطی و تا حد امکان،نزدیک به واقعت سدهای بتنی تحت اثر بارهای مختلف به ویژه بارهای دینامیکی ناشی از زلزله دیده می شود وبررسی رفتار سد در طول زلزله های قوی یکی از اصول اساسی ارزیابی ایمنی سدهای موجود می باشد.
وقتی سازه از نوع سازه های حجیم وسنگین باشد ویا نتوان از صلبیت سازه در مقابل صلبیت خاک ویا پی سنگی صرف نظر کرد تاثیر اندر کنش خاک وسازه حائز اهمیت می شود.  

خرید و دانلود

با قیمت 7,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج