گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 136 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 7,500 تومان

دانلود تحقیق پروژه فایل سمینارعمران رفتار ستون های فولادی با بست موازی تحت اثر توأم نیروی محوری ولنگر خمشی رو براتون گذاشتم.

دانلود این فایل می تواند کمک ویژه ای به شما در تکمیل یک پایان نامه ی کامل و قابل قبول و ارایه و دفاع از آن در سمینار مربوطه باشد.

ما در این فایل سعی کردیم به موضوعات متفاوت وبسیاری بپردازیم به طوری که علاوه بر کمک در نوشتن پایان نامه ای دقیق و عالی واجرای سمیناری برجسته جنبه آموزش فردی نیز برای یک مهندس کار بلد و خبره دارد.

برخی از موضوعات مورد بحث و بررسی در این فایل :

۱-پایداری ستون ها و تیر ستون ها

۲-مروری بر روش های طراحی تیر ستون های مرکب با بست موازی 

۳-رفتار ستون های مرکب با بست موازی تحت بارهای ثقلی و لرزه ای

وبسیاری موارد دیگر

امیدوارم از دانلود این فایل لذت ببرید….

مقدمه:
در ایران به علت تولید کم پروفیل های بال پهن،استفاده از ستون های مرکب با بست موازی که در کارگاههای ساختمانی ساخته و اجرا می شوند رواج زیادی پیدا کرده است.
اساس طراحی ستون های مرکب با بست موازی همانند ستون های تو پر می باشد،با این تفاوت که ابتدا یک ضریب لاغری معادل برای این ستون ها بدست می آید وپس از تعیین ضریب لاغری معادل،سایر مراحل طراحی مشابه ستون های تو پر انجام می شود.البته برای آنکه مود خرابی حاکم در این نوع ستون ها،کمانش کلی حول محور توپر باشد.وکمانش موضعی قبل از کمانش کلی به وقوع نپیوندد،آئین نامه های لاغری هریک از اجزای طولی عضو مرکب را به یک مقدار مشخصی محدود کرده اند.

خرید و دانلود

با قیمت 7,500 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج