گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 156 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

١) روزي هر جنبنده اي از خداست و تنها خداوند از قرارگاه ( منزل دائمي ) و آرامگاه ( جاي فعلي ) انسان با خبر است و همه احوال خلق در دفتر ازلي خدا نوشته مي شود.

٢) خداوند آسمان و زمين را در ٦ روز خلق كرد و عرش با عظمتش بر آب قرار گرفت تا ما انسانها را بيازمايد كه كداميك عملمان صالح تر است.

٣) زنده شدن انسان پس از مرگ : كه كافران مي گويند : اين سخن هرگز به حقيقت نمي پيوندد مگر به سحر وخيال موحوم .

 ٤) به تعويق انداختن عذاب : اگر ما عذاب را به تعويق بيندازيم ( تا هنگام مرگ ) . منكران معاد مي گويند : چه چيزي موجب به تعويق افتادن عذاب شده است . آگاه باشيد كه هنگام رسيدن عذاب به هيچ وجه نمي توان از آن گريخت و به آنچه كه تمسخر مي كردند سخت گرفتار مي شوند.

٥) انسانهايي با ملكه صبر و عمل صالح داراي نعمت ابدي مي شوند : ما بشر را در دنيا از نعمت و رحمتي برخوردار گردانيم تا شكر كند. سپس آن نعمت را از او پس بگيريم سخت به خوي نوميدي و كفران در مي افتد و اگر را از سختي به نعمتي رسانديم مغرور و عافل مي شود كه ديگر روزگار رنج و زحمت به سر آمده است.

كه اين خوي بشر بي صبر كم ظرفيت ضعيف است.

٦) تبليغ كردن تمام آيات وحي شده توسط خداوند به رسولش : اي رسول مبادا آياتي را كه به تو وحي شده تبليغ نكني و از قول مخالفانت كه مي گويند : اگر اين مرد پيغمبر است چرا گنج و مالي ندارد و يا فرشته آسماني همراه او نيست . وظيفه تو نصيحت و اندرز خلق است . اما حاكم و نگهبان خداست .

خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان
  • انتشار : ۱۸ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج