گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 143 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 7,000 تومان
این فایل در قالب PDFودر۷۵صفحه تهیه شهده وشامل موارد زیر است:

با سلام گرم خدمت تمام دانشجویان عزیز و گرامی . در این پست دانلود پروژه و پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر  کاربرد مهندسی معکوس نرم افزار در تجزیه و تحلیل ویروس های کامپیوتری را دراختیار شما عزیزان قرار داده ایم  . این پروژه پایان نامه در قالب ۷۵صفحه به زبان فارسی میباشد . فرمت پایان نامه به صورت ورد PDFقابل ویرایش هست و قیمت پایان نامه نیز درمقایسه با سایر فروشگاهها با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد 

از این پروژه پایان نامه آماده میتوانید در نگارش متن پایان نامه خودتون استفاده کرده و یک پایان نامه خوب رو تحویل استاد دهید
چکیده

در صنعت نرم افزار ، مهندسی معکوس یعنی تکنیک های کالبد شکافی یک برنامه نرم افزاری و بررسی روابط درونی آن به منظور تکمیل اطلاعات  در  مورد  ساختار و عملکرد برنامه یک پروسه پیچیده و زمانبر است و معمولا تنها زمانی که روش و یا منبع دیگری برای بدست آوردن اطلاعات مورد نیاز در مورد یک نرم افزار موجود نباشد به کار می رود .

یک نمونه از کاربرد های مهم آن استفاده از تکنیک های مهندسی معکوس نرم افزار در تجزیه و تحلیل نرم افزار های مخرب یا به عبارت دیگر بد افزار ها می باشد . که هدف از این تحقیق نیز مطالعه این تکنیک ها و چگونگی استفاده از انها توسط توسعه دهندگان نرم افزار های ضد ویروس می باشد .

در فصل اول  این تحقیق به بیان مفهوم مهندسی معکوس نرم افزار و کاربرد های گوناگون آن در صنعت نرم افزار پرداخته و سپس در فصل دوم روش ها و مراحل گوناگون پروسه مهندسی معکس و ابزار های مرتبط با آن را بیان می کنیم . در فصل سوم نیز بررسی مباحث مرتبط با ویروس هخای کامپیوتری از دیدگاه مهندسی معکوس نرم افزار پرداخته و در فصل چهارم برای روشنتر شدن مباحث  فصل های  پیشین با بررسی یک تروجان چگونگی تجزیه و تحلیل نرم افزار های مخرب با استفاده از تکنیم های مهندسی معکوس نرم افزار را بیان می نماییم .

مقدمه

تکنیک های مهندسی معکوس نرم افزار توسط هر دو دسته افرادی که با ویروس های کامپیوتری سر و کاردارند به کار گرفته می شود . از یک سو نویسندگان نرم افزار های مخرب از آن برای شناسایی نقاط آسیب پذیر سیستم های عامل و سایر نرم افزار های مخرب از آن برای شناسایی نقاط آسیب پذیر سیستم های عامل و سایر نرم افزارهای سیستمی و نفوذ به لایه امنیتی آنها و آلوده سازیشان استفاده می کنند و از سوی دیگر توسعه دهندگان نرم افزار های ضد ویروس با تجزیه و تحلیل نرم افزار های مخرب از طریق بررسی کد سمبلی آنها و رد گیری فعالیت آنها به ارزیابی نحوه آلوده شدن سیستم ، میزان خسارتی که به آن وارد می شود ، چگونگی پاک کردن آلودگی و پیاده سازی روش هایی برای اجتناب از آلودگی مجدد می پردازند.این کاربرد دوگانه موجب به وجود آمدن یک رقابت شدید بین این دو گروه شده است به گونه ای که هر یک سعی در به کار گرفتن تکنیک های جدید تر و ابداع راه های موثرتر برای پیشی گرفتن بر دیگری را دارند که برای رسیدن به این هدف نیاز به مهارت های گوناگون ذهنی مانند تحلیل منطقی برای حل یک پازل به همراه درکی عمیق از پروسه تولید نرم افزارها و آشنایی با جدیدترین تکنیک های مرتبط با مباحث مربوط به برنامه نویسی سیستم عامل ها و برنامه های سیستمی ، ساختار و عملکرد کامپایلر ها و زبان اسمبلی و نیز ابزار مربوطه می باشد.

خرید و دانلود

با قیمت 7,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج