گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 87 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

دانلود فایل تحقیق چگونه يك ساختمان ايمن در برابر زلزله بسازيم رو برای دانشجویان عزیز رشته عمران آماده کردیم.

با دانلود این فایل می توانید یک تحقیق یا پایان نامه جامع رو ارائه دهید و اطلاعات کاملی رو نسبت به موضوع تحقیق پیدا کرده وبتوانید به خوبی از موضوع تحقیق خود دفاع کنید.
این فایل به صورت ۱۵ صفحه قابل ویرایش برای شما دوستان عزیز آماده شده است.
برخی از عناوین موجود در این فایل: 
۱- بتون و بتون ريزى

 2- سقف

۳- ساختمان های فلزی
امیدوارم از این فایل نهایت استفاده رو ببرید.چگونه يك ساختمان ايمن در برابر زلزله بسازيم

  اگر قصد ساختن يك سرپناه براى خود داريد كافى است مطابق نقشه رعايت ضوابط فنى و استفاده از مصالح مرغوب، آغاز كنيد.

اين گزارش، اين آگاهى را به شما مى دهد كه سريع تر اقدام به جلوگيرى از اشتباهات و خطا هاى فنى مجرى ساختمان كنيد و با مطلع كردن مهندس ناظر خود، از بروز دوباره كارى (كه بار مالى زيادى به شما تحميل مى كند) و همچنين پوشاندن خطا هاى غيرقابل جبران كه مى تواند در آينده صدمات جبران ناپذيرى به ساختمان شما وارد آورد، جلوگيرى كنيد.

براى شروع با انواع اسكلت هاى ساختمان آشنا مى شويد، و در ادامه با جزييات فنى و اجرايى آشنا خواهيد شد.

       ساختمان هاى فلزى: در ساخت اين نوع ساختمان ها از پروفيل هاى فولادى در ستون و تير هاى آن استفاده شده است. اجراى سريع، كوچك بودن ابعاد ستون ها (نسبت به حالت بتونى) مقاومت بالاى فولاد در برابر كشش و فشار از جمله مزيت هاى اين نوع ساختمان ها به شمار مى رود، در مقابل زنگ زدگى، خوردگى و ضعف در برابر آتش سوزى از جمله معايب آن به شمار مى رود.

       نصب و اتصال اجزاى تير، ستون و پل هاى اين ساختمان ها به دو طريق جوشكارى و يا پيچ و مهره انجام مى پذيرد. در ايران، اكثر ساختمان هاى مسكونى با اسكلت فلزى به روش جوشكارى نصب مى شود.
– ساختمان
 هاى بتونى: ساختمان هايى كه اسكلت اصلى آنها از بتون آرمه است را ساختمان بتونى مى نامند. زلزله هاى اخير نشان داده كه ساختمان هاى بتونى در صورت اجراى صحيح، مقاومت خوبى از خود به نمايش مى گذارد. همچنين مقاومت در برابر آتش سوزى، اجراى سازه هاى خاص، اجراى معمارى در خور توجه و عملكرد بهتر ديوار هاى آجرى با اسكلت بتونى از مزيت هاى اين نوع ساختمان ها به شمار مى آيد.

این فقط قسمتی از متن مقاله بود.برای دریافت کل متن مقاله لطفا آنرا دانلود کنید.

خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج