گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 109 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 5,000 تومان

تعليمات دوره ابتدايي، مهمترين دوره نظام آموزش و پرورش رسمي كشور را تحت پوشش قرار داده و به اين سبب از اولويت خاصي برخوردار است تعليمات اين دوره نخستين گامي است كه در جهت آموزش افراد براي زندگي كردن برداشته مي‌شود با توجه به همين نقش تعيين کنندة آموزش ابتدايي در شكل دادن به زندگي است كه تقريباً كليه كشورهاي جهان آموزش ابتدايي را به مثابه يك اصل مهم و همگاني پذيرفته‌اند و آن را به عنوان زيربنا و ركن اصلي نظام آموزش و پرورش تلقي مي‌كنند.

پیاژه معتقداست که بهترين طرح‌هاي اصلاح و بازسازي آموزش و پرورش در صورتي كه معلم به تعداد كافي و با كيفيت مطلوب در اختيار نباشد با شكست مواجه خواهد شد

حتي نتايج حاصل از تحقيقات روان‌شناسي تربيتي نيز تنها از طريق آموزگاران با تجربه و علاقه‌مند به مدرسه راه مي‌يابد و بار ترقي جوامع و پيشرفت و تحول روش‌هاي آموزشي هم به دوش معلمان سنگيني مي‌كند.

از طرف ديگر مي‌دانيم ساخت‌هاي ذهني تشكيل شده در دوره ابتدايي شرط اصلي حيات تحصيلي آينده كودك است و تشكيل ساخت‌هاي ذهني دوره بالاتر (نوجواني) در گرو تشكيل ساخت ذهني دوره پائين‌تر (كودكي) است و شخصيت كودك در اين دوره تشكيل مي‌گيرد و بسياري از قوانين اجتماعي را فرا مي‌گيرد.

از آنجا که شرط ورود به دوره های تحصیلی بالاتر گذراندن دوره ابتدایی است سرمایه گذاری برای این دوره و توجه به بهبود کمی و کیفی آن زمینه را برای توفیق دانش آموزان در دوره های تحصیلی بعد فراهم کرده و افت تحصیلی و تربیتی آنان را در این دوره کاهش می دهد . دانلود فایل پايان نامه براي دريافت درجه کارشناسي ارشد (M.A) گرايش تاريخ و فلسفه آموزش و پرورش (تعليم و تربيت اسلامي) /بررسي علل تمايل معلمان ابتدايي به تغيير مقطع از دورة ابتدايي به دورة متوسطه 

خرید و دانلود

با قیمت 5,000 تومان
  • انتشار : ۱۹ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج