گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 63 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 7,500 تومان

با سلام : این سمینار برای دریافت درجه کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکاترونیک توسط خانم زینب حاجی ابوالحسنی در تاریخ ۱۱ / ۱۱ / ۸۷ بر گزار شده است .

این پایان نامه در چهار فصل ( اول : مقدمه ، دوم : روش های ترکیب اطلاعات ، سوم : شبکه های عصبی و پارامترهای محیطی ، چهارم : نتیجه گیری و پیشنهادات آینده )

در این سمینار به معرفی مفهوم شبکه های عصبی مصنوعی ، انواع آنها و همچنین شبکه های حسگری بی سیم ( WSN ) و در نهایت به طور مختصر به بررسی مدلی پویا از WSN  و کاربرد آنها در تشخیص گره و شناسایی خطا در شبکه های حسگری بی سیم پرداخته شده است .

فصل اول : در این فصل به اختصار در مورد شبکه های عصبی و ارتباط آنها با شبکه های حسگری بی سیم بحث شده است

فصل دوم : در این فصل به معرفی انواع روش های ترکیب اطلاعات از جمله پردازش سیگنال ، منطق فازی ، الگوریتم های ژنتیک ، روش های تخمین بیزین ، فیلتر کالمن و شبکه های عصبی ، نحوه عملکرد و کاربرد هریک در زمینه های مختلف پرداخته شده است .

فصل سوم : در این فصل مفهوم شبکه های عصبی به طور گسترده مورد بررسی قرار می گیرد ، تلاش شده است تا خواننده بتواند اطلاعات مفیدی راجع به شبکه های عصبی مصنوعی ، چگونگی عمل کرد آنها و کاربردهای آن در صنایع مختلف و نحوه کار با آنها به دست آورد


خرید و دانلود

با قیمت 7,500 تومان
  • انتشار : ۲۰ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج