گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 179 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 7,000 تومان

دانلود فایل پروژه پایان نامه رشته معدن تحلیل پایداری تونل زیر زمینی خط ۴متروی تهران در محدوده ابتدا خیابان پیروزی رو براتون گذاشتم. 

در این تحقیق سعی بر این است برای جلوگیری از به هم خوردگی زمین اطراف تونل و نشست سطح زمین به سبب توقف های که در حین عملیات حفر بوجود می آید راهکارهای مناسب و اقتصادی ارائه گردد. 

در این مقاله سعی شده که با مشکلات بوجود آمده و پی آمد های آن پرداخته شود. 

بررسی رفتار زمین اطراف تونل به سبب حفاری 

انواع روش های مقاوم سازی تونل.

چکیده: 

با توجه به اینکه بدست آوردن نسبت بین تنش های افقی و عمودی یا همان ضریب k با استفاده از آزمایش در محل پروژه بسیار مشکل است در ابتدا این مطالعه مقدار k با استفاده از روش های عددی به وسیله نرم افزار FLAC3D بدست آورده خواهد شد.بعد از آن به بررسی رفتار در حین توقف پروژه پرداخته می شود. ومقدار جابجایی ناشی از حفر تونل با استفاده از مدل سازی عددی پیش بینی خواهد شد.وراهکاری برای پایداری زمین با استفاده از SOILNAILS در حین حفاری ارایه خواهد شد تا از جابجایی و نشت در حین حفاری که بسیار در حفاری ها ی شهری دیده می شود جلوگیری نمود.در حقیقت از تئوری پایداری سینه کار برای کاهش جابجایی ها استفاده خواهد شد،در این حالت مقدار کاهش جابجایی ها نسبت به افزایش ضریب یانگ انواع SOIL NAILS نشان داده خواهد شد. 

خرید و دانلود

با قیمت 7,000 تومان
  • انتشار : ۱۷ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج