گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 147 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 7,000 تومان

تحقيق حاضر با عنوان “بررسي نقش رسانه‌هاي جمعي(با تاکيد بر تلويزيون) در الگوپذيري و رفتار کودکان ” سعي دارد، تاثيرات مثبت وپيامدهاي منفي وابستگي کودکان به تلويزيون را مورد بررسي قرار دهد.

تحقيق حاضر با عنوان “بررسي نقش رسانه‌هاي جمعي(با تاکيد بر تلويزيون) در الگوپذيري و رفتار کودکان “ سعي دارد، تاثيرات مثبت وپيامدهاي منفي وابستگي کودکان به تلويزيون را مورد بررسي قرار دهد. كودكان ما امروزه در خانه اي پا به دنيا می‌گذارند كه تلويزيون در آن به طور ميانگين هفت تا هشت ساعت در روز روشن است. حالا ديگر بيش از آنكه از مادربزرگها داستان و از پدربزرگها خاطره بشنويم اين تلويزيون است كه داستانهاي مربوط به انسانها، زندگي و ارزشهاي آن را براي ما بيان می‌كند.

تلويزيون، امروزه به عنوان عمومي ترين و پرمخاطب ترين رسانه جمعي، سهم عمده اي در آموزش و تأثيرگذاري مستقيم و غير مستقيم بر فرهنگ و روح و روان جمعي دارد.

اصولا تلویزیون به عنوان اولین رسانه ای که کودک با آن مواجهه پیدا میکند، تاثیرات گسترده ای بر افکار، رفتار و حتی نیاز های وی میگذارد و کودک همیشه با افکار آموخته از والدین خود و همچنین رفتار ها و آداب نمایش داده شده در رسانه ها در تقابل و مجادله است. حاصل این مجادلات “نقش پذیری کودک” خواهد شد و گاهی پدر و مادر و البته گاهی هم رسانه ها پیروز میدان میشوند!

البته در زندگی واقعی، رسانه بخشی از شخصیت انسان را تشکیل میدهد و در شکل گیری و پایه ریزی رفتار و حتی نحوه ی بروز عواطف، نقش ایفا میکند. البته این نقش به صورت دراز مدت و تدریجی بر انسان تاثیر میگذارد.


خرید و دانلود

با قیمت 7,000 تومان
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج