گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 113 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 8,000 تومان

دانلود و خرید پایان نامه بررسی علل جامعه شناختی پدیده کودک آزاری در جامعه شهر تهران
۱۳۹ صفحه در قالب doc
دارای چکیده
دارای مقدمه برای هر فصل
دارای ارجاع مطالب
دارای شماره تصاویر و جداول
فصل اول : کلیات
فصل دوم : پیشینه پژوهش
فصل سوم : روش پژوهش
فصل چهارم : تحلیل یافته های پژوهش
فصل پنجم : تنایج پژوهش
فصل ششم : خلاصه پژوهش
فهرست منابع

چکیده:

موضوع این پایان نامه بررسی علل جامعه شناختی پدیده کودک آزادی در شهر تهران است که هدف از آن بررسی و پیداکرن راه حلی برای کاهش این پدیده در شهر تهران و ارائه راه حلی برای آن می باشد.

جامعه آماری در این پژوهش شهروندان تهرانی می باشند و تعداد مورد بررسی ۲۵ نفر بوده و روش اصلی در این پژوهش پیمایشی توصیفی بوده و ابزار مورد استفاده در اینجا پرسشنامه است.

 


مقدمه

بقای جامعه با اطفال است و برای این که جامعه به رشد و تعالی برسد باید طفل و کودک تربیت و برای زندگی عادی و اجتماعی آماده شود شخصیت کودک در خانواده تکوین می یابد و به طور کلی هر خانواده زیر بنای ساختمان فکری کودک را تشکیل می دهد .

کودکان آسیب پذیر تر از سایر افراد جامعه اند این آسیب پذیری به علل مختلف از جمله : کوچکی ، معایبِ مادر زادی ، بیماری عدم تطابق، محیط و نیز عدم قدرت اندیشیدن و تشخیص خوب است ، لذا برای چاره این آسیب پذیری والدین ، سرپرستان و نیز مددکاران و کسانی که مسئولیت آنها را بر عهده دارند باید نخست آشنایی کامل و درستی از این نکات ، ضعفها و بیماریها و عوامل خطه او داشته باشند .

 وقتی کودک مورد آزار قرار می گیرد از نظر روحی و جسمی با مشکلاتی روبرو می شود که در آینده گریبانگیر خود و جامعه اش خواهد بود و در نتیجه مردان و زنان شایسته ای که باید برای فردای بهتر امور مملکت تربیت شوند به وجود نمی آیند ، فقدان چنین افرادی خانواده و در نتیجه جامعه را به مخاطره می اندازد ………


خرید و دانلود

با قیمت 8,000 تومان
برچسب ها
مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج