گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 143 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت

قیمت : ۵۰۰۰۰ ريال    تعداد صفحات : ۶۸    کد محصول : ۱۴۶۶۶    حجم فایل : ۸۰۷ کیلوبایت   
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دانشجویان عزیز و گرامی . در این بخش از سایت و فروشگاه بزرگ فروش فایل تحقیق پروژه جزوه پایان نامه پاورپوینت های دانشجویی fileee.ir فایلی جدید و کامل رو براتون قرار دادیم با عنوان دانلود پایان نامه و سمینار ارشد برق تحليل و تنظيم رله هاي حفاظتي واحدهاي سيكل تركيبي كرمان . امیدوارم از خرید و دانلود این فایل کمیاب از سایت fileee.ir لذت ببرید . سایت fileee ارائه کننده جدیدترین ناب ترین و بهترین پروژه و پایان نامه های تخصصی در رشته های مختلف دانشگاهی و مقاطع مختلف کارشناسی – کارشناسی ارشد – دکتری – مهندسی و …یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین خرید و فروش فایل ( تحقیق – جزوه – مقاله – پایان نامه – پاورپوینت – کارآموزی – طرح های توجیهی کارآفرینی ) در ایران میباشد . سایت fileee.ir در زمینه های مختلف و همچنین رشته های مختلف دانشگاهی از جمله ( معماری عمران و ساختمان – برق الکترونیک – کامپیوتر و رایانه – حسابداری و مدیریت – روانشناسی – علوم تجربی ریاضی فیزیک شیمی – علوم فنی و حرفه ای و … ) جدیدترین و بهترین مقالات جزوات کتاب های تخصصی و عمومی انواع پایان نامه رو در خود گنجانده است . امیدوارم از بودن در این سایت لذت ببرید . به امید موفقیت تمامی دانشجویان عزیز ایرانی ایمیل پشتیبانی info.sitetafrihi@gmail.com

دانلود پایان نامه و سمینار ارشد برق تحليل و تنظيم رله هاي حفاظتي واحدهاي سيكل تركيبي كرمان

دانلود پایان نامه و سمینار ارشد برق تحليل و تنظيم رله هاي حفاظتي واحدهاي سيكل تركيبي كرمان

توضیحات محصول :

سمينار براي دريافت درجه كارشناسي ارشد “M.Sc”

گرایش مهندسی برق قدرت

چكيده:
در اين سمينار به تحليل رله حفاظتي ۲۱۶ REG موجود در نيروگاه كرمان پرداخته شده است. ابتدا به اصول حفاظت وسخت افزار اين رله مي پردازيم كه شامل مباني رله هاي ديجيتال، ساختار آنها، كارتهاي سخت افزاري اين رله، ترانسيسترها و CTهاي نمونه بردار آنها، فرمانها و مبدل آنالوگ به ديجيتال آن است. در ادامه شيوه تنظيم كردن اين رله توضيح داده خواهد شد كه شامل فانكشنهاي حفاظت ديفراسيل ژنراتور، اتصال حلقه و احتمال رخداد آن، حفاظت برگشت توان و حفاظت اتصال به زمين ژنراتور و ترانس و غيره مي باشد. همچنين در پايان پيشنهادات و عيوب اين سيستم ارائه شده است.

 مقدمه:
تكامل رله هاي حفاظتي ژنراتور از رله هاي مكانيكي جدا از هم به رله هاي استاتيك با المانهاي نيمه هادي و سپس به رله هاي ديجيتال با پردازشگرهاي چند كاره بوده است . گر چه اغلب حفاظتهاي موجود متشكل از رله هاي الكترومكانيكي و يا استاتيكي هستند اما در هنگام تعويض اين رله ها جهت دست يابي به قابليت اطمينان بهتر سيستم و دريافت اطلاعات كاملتر از رله ها ،انتخاب رله هاي ديجيتال اجتناب ناپذير است. مهندسي حفاظت بيش از ده سال است كه از اين رله ها استفاده مي كند و در اين مدت به سهولت كاربرد اين رله ها و مزاياي بي شمار استفاده از تكنولوژي ديجيتال دست يافته است. دو روش جهت استفاده از
سيستم هاي حفاظتي ديجيتال ژنراتوري براي كارشناسان حفاظت وجود دارد. در روش اول تمامي سيستم حفاظتي الكترومكانيكي و يا استاتيكي با مجموعه اي ازيك سيستم حفاظت چند كاره تعويض مي گردد و در دومين روش سيستم حفاظت جديد به مجموعه سيستم حفاظتي قبلي اضافه مي گردد. در بيشتر مواقع پيشنهاد كارشناسان براي تعويض يك سيستم حفاظتي روش دوم است كه تركيبي از رله هاي حفاظتي چند كاره با سيستم حفاظتي قديم است . در اين حالت رله هاي ديجيتال حفاظت اصلي واحد را بعهده مي گيرند و حفاظت پشتيبان بوسيله رله هاي الكترومكانيكي انجام مي شود. سيستم هاي حفاظتي ديجيتال علاوه بر انجام كارهاي روتين حفاظت اندازه گيري كميتهاي مختلف ولتاژ، جريان، فركانس، توان اكتيو و راكتيو را در پريودهاي زماني مشخص انجام مي دهند . همچنين منحنيهاي تغييرات كميتهاي فوق نسبت به زمان و امكان انتقال اطلاعات به فواصل دور از مزاياي حفاظت ديجيتال است.

شما می توانید این pdf که در قالب ۶۸ صفحه آماده شده با قیمت ارزان فقط ۵۰۰۰ تومان دانلود کنید.

برای خرید فرم زیر را پر کنید و هزینه را پرداخت کنید سپس لینک محصول به شما داده میشود روی آن کلیک و بسته را دانلود کنید .

خرید و دانلود

با قیمت

مطالب مرتبط

عتیقه زیرخاکی گنج