گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 157 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 8,000 تومان
این فایل در قالبpdfتهیه شده وشامل موارد زیر است:

با سلام گرم خدمت تمام دانشجویان عزیز و گرامی . در این پست دانلود پروژه و پایان نامه کارشناسی ارشد رشته  مهندسی عمران  اثر زلزله بر ساختمان های با مصالح بنایی و روش های مقاوم سازی آن ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم   . این پروژه پایان نامه در قالب ۳۱۷صفحه به زبان فارسی میباشد . فرمت پایان نامه به صورت ورد pdfقابل ویرایش هست و قیمت پایان نامه نیز درمقایسه با سایر فروشگاهها با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد

از این پروژه پایان نامه آماده میتوانید در نگارش متن پایان نامه خودتون استفاده کرده و یک پایان نامه خوب رو تحویل استاد دهید 
 در آیین نامه ۲۸۰۰ ایران استفاده از ساختمانهای آجری مسلح و غیرمسلح مجاز شناخته شده است مشروط بر اینکه ضوابط این آیین نامه رعایت شود. متاسفانه در این آیین نامه در مورد ساختمانهای مسلح،روش اجرا و نحوه محاسبه مورد بحث قرار نگرفته است. و تنها ضریب رفتار را مشخص کرده است. در مورد ساختمانهای غیرمسلح نیز روش تحلیلی مشخصی را پیشنهاد نکرده است بلکه فقط به ارائه مجموعه ای از ضوابط بسنده کرده است.
پیچیدگی رفتار سازه های آجری مانع از آن بوده است که روشهای جامعی برای تحلیل خواص مکانیکی سازه ای آنها بوجود آید. رفتارهای ناهمگن و غیرخطی و وجود ترکهای فراوان از یک سو و صفحه ای بودن اجزاء سازه ای از سوی دیگر پیچیدگی خاصی را ایجاد کرد که جز با روشهای اجزای محدود نمی توان از وضعیت تنشها اطلاعاتی بدست آورد.شکست دیوارهای برشی و عرضی اصلی ترین حالتهای شکست می باشند. زیرا در ساختمان های آجری سقف بر دیوارها تکیه دارد و با سقوط دیوارها احتمال در هم فرو ریختن کل ساختمان می باشد،بنابراین ناپایداری دیوارها را می توان به منزله ناپایداری کلی دانست. شکستهای برشی و خمشی حالتهای اصلی شکست دیوارهای برشی می باشند.
دیوارهای میان قاب در مقایسه با دیوارهای مجزا و پایه ها دارای شکل پذیری بیشتری هستند. مقاومت و ظرفیت اتلاف انرژی یک قاب توام با میانقاب بسیار بیشتر از یک قاب خالی است و لذا در یک قاب حاوی دیوار داخلی،حتی علیرغم افزایش نیروها به علت افزایش سختی، پایداری در مقابل زلزله بیشتر است.
در طراحی دیوارهای برشی چون پهنای دیوارهای آجری کم و بیش مساوی ارتفاع دیوار و گاهی بیشتر است لذا نمی توان جابجایی جانبی دیوار را صرفاً ناشی از خمش دانست بلکه برش می تواند سهم زیادی داشته باشد.

خرید و دانلود

با قیمت 8,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج