گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 85 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 7,000 تومان

دانلود پروژه پایان نامه ورد چوب آلات ساختمانی رو براتون گذاشتم.

دانلود این فایل می تواند کمک ویژه ای به شما در تکمیل یک پایان نامه ی کامل و قابل قبول و ارایه و دفاع از آن در سمینار مربوطه باشد.
برخی از عناوین موجود در این مقاله :
۱- خصوصيات تختة ساختماني
۲- استانداردهاي محصولات پانلي
 3- ويژگي هاي تخته لايه

 4- خصوصيات فيزيكي تخته لايه

و بسیاری موارد دیگر…
امیدوارم این مقاله مورد استفاده شما دوستان عزیز قرار بگیره. 

تخته هاي چوبي ساختماني

۱٫ خصوصيات تختة ساختماني

۱-۱ . انواع تختة ساختماني

در طول ۵۰ سال گذشته محصولات تخته هاي چوبي ، بطور موفقيت آميزي در زمينه ساختمان سازي و دكور سازي مورد استفاده قرار گرفته اند . پيشرفتهاي اخير در تكنولوژي سبب پيشرفت و توسعه انواع محصولات تخته اي شده ، بطوريكه مي توان لفظ ساختماني را به آنها اطلاق نمود . اين لغت اين امر را مي رساند كه يكي از عملكرد هاي در نظر گرفته شده براي محصولات پانلي ، مقاومت و تحمل در برابر نيروهاي خارجي وارد بر آن به منظور استفاده در يك كاربرد و استفاده ويژه مي باشد .

تمامي پانلهاي چوبي ساختماني مواد مركب هستند . بدين معني كه يك تركيبي از عناصر چوبي از قبيل روكش ، خرده چوبها ، فيبرها ،تراشه ها و مقداري چسب مي باشند . تخته لايه (plywood) يكي از پر كاربرد ترين و شناخته شده ترين محصول ساختماني است كه از‌چسباندن لايه هاي نازكي به نام‌روكش(veneer) ساخته شده است.

تخته خرده چوب(particleboard) ) يك تركيبي از ذرات خرده چوب و چسب بوده كه بطور بسيار وسيع و قابل قبولي به عنوان زير كار كف پوشها ، میزهاي فرآوري شده منزل و بسياري از كاربردهاي منحصر به فرد ديگر به كار مي رود . تخته ويفر(waferboard)نوعي از تخته خرده با تراشه هايي به عنوان عناصر اصلي چوب مي باشد . شكلهاي ديگري از اين محصول داراي لايه هايي از تراشه هاي چوبي جهت دار شده در جهات مختلف مي باشند . اين تخته تراشهاي جهت دار (osb) بطور بسيار وسیعي در چارچوب هاي سبك مورد استفاده در ساختمانهاي مسكوني و تجارتي در حال رقابت با تخته لايه مي باشد . يك محصول چند گانه ، تخته لايه مركب يا پانل مركب ناميده مي شود كه در اين محصول خصوصيات روكش رويي با تراشه جهت دار يا لايه هاي مغزي تصادفي خرده چوب تراشه موجود مي باشد .

 این فقط قسمتی از متن مقاله بود.برای دریافت کل متن مقاله،لطفا آنرا خریداری کنید.

  


خرید و دانلود

با قیمت 7,000 تومان

عتیقه زیرخاکی گنج