گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 116 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 3,000 تومان
موضوع : کمک پایان نامه تولید قطعات باکلیتی ۳۳ ص

نوع فایل: pdf

دانشجوی گرامی سلام. از اینکه به فروشگاه فایل استور اومدی متشکرم. اگه دنبال پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ،گزارش کارآموزی یا هر فایل دیگه ای میگردی کافیه به ما اطلاع بدید تا در کمترین زمان قرار بگیره البته اگر در فروشگاه نبود. در این بخشم میتونی طرح کارآفرینی تولید قطعات باکلیتی  رو  براحتی دانلود کنی و ازش استفاده کنی پس هرچه زودتر دانلود کن که از هرجای دیگه ارزون تره.موفق باشی.

گسترش روز افزون صنعت و تكنولوژي و تنوع بسيار و گسترده محصولات وابسته به صنايع پتروشمي كه كاربردهاي مت نوع و متعددي دارد باعث شده تا گروه صنايع شيمي از پردامنه ترين گرو ههاي صنايع باشد هزاران نوع محصول و فراورده از اين گروه صنعتي در جهان در حال توليد ميباشد اگر به اطراف و اكناف خود نگاه كنيم بيش از پنجاه درصد كالاهاي مصرفي از زير گروههاي صنايع شيميايي تشكيل شده است يكي از اين محصولات كه در زندگي همه به وفور ديده ميشود و كاربرد نسبتا زيادي در صنايع لوازم خانگي بخصوص قپه هاي درب ظروف تفلون،روي ،استيل ،دستگيرههاي سماور ،دستگيره هاي قابلمه ها استيل ودستگيره هاي ظروف تفلون و همچنين سرپيچ لامپ ،كليد و پريز،پروانه هود و بعضي از قطعات خودرو پرايد ميتوان اشاره كرد اهميت اين قطعات بر هيچ كس پوشيده نيست مزيت ديگر اين نوع محصولات نسبت به بقيه فراورده هاي صنايع پليمري و پلاستيكي آلودگي زيست محيطي كم آن است عوامل فوق باعث شده تا در انتخاب نوع صنعت، محل استقرار صنعت، تكن ولوژي مورد استفاده و نياز بازار و جامعه به آن صنعت بررسي دقيق و همه جانبه گيري صورت پذيرد . تا سرمايه گذاري و احداث واحد صنعتي در راستاي اهداف فوق الذكر صورت گيرد از عمده ترين شاخصهاي استقرار صنعت در يك محل دسترسي آسان به منابع و مواد اوليه و بازار فروش آن محصول ميباشد كه بلحاظ مواد اوليه با توجه به وجود چند واحد تامين كننده در كشور مشكلي وجود ندارد همچنين بازار مصرف توليدات آن هم بدليل تنوع كاربري آن و نياز

كشور به اين محصول بخصوص نياز واحدهاي مستقر در شهركهاي صنعتي استان يزد كه نياز به قطعات باكليتي دارند ، از جمله متقاضيان توليد قطعات باكليتي مي باشند. همچنين از جمله مصرف كنندگان اين محصول، واحد تفلون كبير و چندين واحد توليدي ديگر ظروف تفلون در سطح استان ميباشند كه تمامي نياز خود را از ساير استانها وارد مي كنند و همين امر بعنوان يكي از ضرورت هاي ايجاد اين طرح مي باشد.

 


خرید و دانلود

با قیمت 3,000 تومان
  • انتشار : ۲۱ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج