گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 140 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 4,000 تومان

در شركت جوش گستر صنعت تقريبا بيشتر فرآيندهاي معمول جوشكاري انجام مي شود. علاوه بر آن بازرسي و انجام تست هاي غير مخرب (RT, MT, PT, UT) نيز انجام مي شود. در زير خلاصه اي از فعاليت هايي كه در رابطه با موارد فوق شركت داشته ام گزارش مي شود.

۱- ساخت پايه مخصوص تجهيزات نقشه برداري

جنس اين لوله، گرين استيل است و مراحل زير براي آن انجام شد.

۱-۱            تهيه نقشه از نمونه و بررسي نكات فني آن

۲-۱             برش قطعات از لوله و بازوهاي نگهدارنده و ارسال آن به قسمت ماشين كاري

جوشكاري قطعات با روش TIG لازم به ذكر است به دليل استحكام مورد نظر و همچنين در نظر گرفتن ضخامت لوله اين روش انتخاب گرديد. پس از پايان كار پايه هاي مورد نظر از لحاظ ابعادي و استقرار روي زمين بررسي و به قسمت سند بلاست و رنگ آميزي ارسال گرديد

– جوشكاري مقاومتي

اين روش جوشكاري نسبت به ساير روش ها ساده تر بوده و درصورت استفاده از تجهيزات مناسب پارامترهاي جوشكاري قابليت كنترل بهتري دارند. مزاياي اين روش در قابليت خودكار شدن آن، سرعت عمل و استحكام مناسب ميباشد. در اغلب تكنيكهاي جوش مقاومتي از الكترودمصرف شدني استفاده نمي شود. فقط در روش بريزينگ مقاومتي جوشكاري هاي فركانس بالا از مواد مصرف شدني استفاده مي شود.

تنوع دستگاه ها و سيستم هاي كنترل آن بسيار متنوع بوده به طوري كه ساده ترين و پيچيده ترين دستگاه‌هاي جوشكاري در اين گروه قرار مي گيرند. تست استحكام و خواص جوش در اين روش ساده است و اغلب شامل تست هاي تخريبي و راديوگرافيك مي باشد البته مناسب با قطعات و تكنيك ها ممكن است از روش هاي ديگر نيز استفاده شود.

روش تست تخريبي به اين گونه است كه قطعه به گيره بسته شده و يك ورق آن با وسيله اي از ورق ديگر جدا مي شود. در صورتي كه جوش سالم باشد فلز جوش روي يك ورق باقي مي ماند و ورق ديگر سوراخ مي شود. از عيوب شايع در جوش هاي مقاومتي مي توان به ذوب ناقص و سوختگي اشاره كرد. جوشكاري مقاومتي عمدتا در صنايع خودرو و وسايل خانگي و صنايع نظامي كاربرد دارد. گاهي تنها روش ممكن جوشكاري است. يكي از مهم‌ترين كاربردهاي جديد هوش مقاومتي ساخت شبكه هاي مش جهت قطعات ساختماني از پيش ساخته شده است.

خرید و دانلود

با قیمت 4,000 تومان
  • انتشار : ۲۵ اسفند ۹۴
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج