گردنبند مرغ آمین خرید vpn امپراتور همکاری در فروش فایل
  • بازدید : 154 views
  • بدون نظر

خرید و دانلود
با قیمت 6,000 تومان

کشاورزی شغل بیش تر ساکنین روستا ها می باشد . در روستا مردان و حتی زنان نیز به پرورش محصولات کشاورزی مشغول می باشند . کشاورزی از نظر اقتصادی جزء جدا نشدنی و رگه ی حیاتی روستایی را تشکیل می دهد . در زمین های کشاورزی محصولاتی مانند انواع غلات مانند گندم ، جو ، برنج ، ذرت و هم چنین انواع میوه و سبزیجات کشت می شوند .
فایل « کشاورزی و اقتصاد کشاورزی » از فصل دوم کتاب « نگرشی بر اقتصاد کشاوری » انتخاب شده و قابل استفاده برای دانش آموزان ، دانشجویان و هم چنین علاقمندان محترم میباشد .

در اقتصاد کشور، کشاورزي و روستا در طول دوره هاي تاريخي بخصوص دوراني که نفت و گاز مورد بهره برداري قرار نگرفته بود، از اهميت زيادي برخوردار بوده است. تقاضاي روز افزون به مواد غذايي و اهميت استراتژيک آن، اهميت مواد خام کشاورزي به عنوان زمينه رشد صنعت، نقش فراورده هاي کشاورزي و گياهي در صادرات، استفاده از منابع پراکنده توليد در کشور و توزيع و پخش جمعيت در تمام مناطق کشور از جمله مهمترين دلايل نقش بسيار مهم کشاورزي در اقتصاد کسور است .

اقتصاد روستايي شاخه اي از اقتصاد است که با اقتصاد کشاورزي وابستگي متقابل دارد و در کليت ، خود جزئي از اقتصاد ملي است. هر گونه تغييري در اقتصاد ملي باعث تغيير در اقتصاد روستايي خواهد شد. اقتصاد روستايي با اقتصاد کشاورزي داراي وجه تمايز است. زيرا در اقتصاد روستايي با مسائل فردفرد روستائيان سرو کار دارد اما اقتصاد کشاورزي به مشکلات يک کشور و يا يک واحد کشاورزي به صورت کلي رسيدگي مي کند. ۱


خرید و دانلود

با قیمت 6,000 تومان
  • انتشار : ۲۹ فروردین ۹۵
  • دسته بندی :
  • نویسنده :

عتیقه زیرخاکی گنج